wmaraci reklam

Sıfırdan Yazılımını Geliştirdiğim Sitemi Satıyorum

2 Mesajlar 471 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TayfunGuler TayfunGuler Kod Şiirdir Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 2230
  • Beğeniler 165 / 454
  • Ticaret 75, (%100)
Merhabalar,

Sıfırdan kendim PHP(Laravel) ile geliştirdiğim sitemi satıyorum. Üstünde büyük hayaller kurmuştum fakat araba almayı düşündüğüm için elimde ki sitelerimin hepsini çıkarmaya çalışıyorum.

Expires On
2018-10-27
Registered On
2016-10-27

Uzun süredir boş şekilde durmakta. AKTİF DEĞİL! Yazılım aktif şekilde çalışmakta ama eksikleri mevcut. Alacak kişinin bilgisi olsun.

Site Adresi: PM(Lütfen meraktan pm istemeyin, foruma sık sık giremiyorum. Daha hızlı iletişim info@tayfunguler.org)
İstenilen Fiyat: 300₺ (Pazarlık mevcut)
Sitenin Kategorisi: Sitenin kategorisi tam olarak oturmadı. Siteyi alacak kişi domaine göre genelleme veya tek kategori altında kalabilir. Domain o potansiyele sahip.
Satışa Hosting Dahilmi?: Laravel'in performanslı çalışması için sunucu gerekli. Ben hostinge kurdum. Hostingi hediye ediyorum yanında, dahil.
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Php(Laravel) ile kendim geliştirdim. İlk Laravel projem olduğu için eksikleri olabilir. Alacak kişi kendine göre düzenleyip geliştirebilir. Kullanıcı paneli siteden biraz bağımsız oldu. Alacak kişi ilk bunu düzenleyip projeye başlamasını tavsiye ederim. Açık kaynak kodlu bir yazılım olduğu için dilediğiniz gibi değiştirip düzenleyebilirsiniz. Takıldığınız yerde de yardım etmeye çalışacağım. (Laravel 5.4)
Özel Notlar: Site için yoğun şekilde emek harcadım fakat istediğim gibi ilerletmeyi beceremedim. Üzerinde çok hayal kurdum. Nasip değilmiş. Alacak kişinin bir kaç düzenlemeyi yapması takdirde site yayın hayatına başlayabileceğini düşünüyorum. Şuan da başlayabilir ama kullanıcı için biraz kullanımı zor.

Wordpress/Php/React/Laravel/Codeigniter/Woocommerce işleriniz için Pm atınız.
www.tayfunguler.org
wmaraci
reklam

mustafa1364 mustafa1364 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kripto para uzmanı
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 213
  • Beğeniler 4 / 35
  • Ticaret 6, (%100)
Pm alabilirmiyim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al