wmaraci reklam

site fiyatı (acil)

4 Mesajlar 631 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ogghaber ogghaber WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek özel güvenlik görevlisi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
selam bir wordpres jannah, iş sektörü haber sitemiz mevcut

gunluk 45 ile 100 tl arası adense getirisi mevcut
(yeni amp kurdugumuz için 3- 4 gündür reklam yerleşimi yapılmadı 5, 6 tl veriyor tbmm düşük gösteriyor yerleşim yapılacak)

haber sitesi yönetenler bilir haber içeriğine göre gunluk 14 bin ile 3 bin arasında giriş mevcut

%40 organik - %60 sosyal medya'dan giriş var (haber siteleri sosyal medyanın önemini bilir)

44 bin ile 8 bin 2 adet facebook grubu mevcut

bu site sizce ne kadar eder ona göre satışa cıkartacagım. bilgili arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.

satma sebebim internet'te başka sektöre girmeyi düşünüyorum birazda borcum var onu ödemek niyetim

wmaraci
reklam

MucahitErgul MucahitErgul Dijital Medya Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Ve Reklam
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 32 / 98
  • Ticaret 34, (%100)
Aylık net kazancı x 12 şeklinde hesap yapıyorum ben hocam satışlarımda. Alıcı en fazla bir yıl içerisinde yatırımını kara dönüştürebilir. Sıkı çalışma ile dahada kısa sürer hatta bu. Sizde bu formüle göre fiyat verebilirsiniz isterseniz. Bu tür işlerin genel bir değeri yok çünkü emek sonuçta.
ogghaber

kişi bu mesajı beğendi.

mefhum mefhum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenin aylık gelirini 12 ile çarpın açık arttırmaya koyun. Sitenin alan adı ve tıklanmasının ne kadarı google üzerinden geldiği de önemli.
Fakat anladığım kadarıyla sitenizin geliri çok farklılık arzediyor, Son 3 aylık ortalamasını alın üzerina alan adının değerini koyun üzerine birde özel bir temanız veya yatırımınız varsa onlarıda ekleyebilirsiniz.
ogghaber

kişi bu mesajı beğendi.

mefhum mefhum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

MucahitErgul adlı üyeden alıntı

Aylık net kazancı x 12 şeklinde hesap yapıyorum ben hocam satışlarımda. Alıcı en fazla bir yıl içerisinde yatırımını kara dönüştürebilir. Sıkı çalışma ile dahada kısa sürer hatta bu. Sizde bu formüle göre fiyat verebilirsiniz isterseniz. Bu tür işlerin genel bir değeri yok çünkü emek sonuçta.

Son üç aylık gelir ortalaması üzerinden *12 ile siteleriniz varsa konusuna göre alabilirim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al