1 aydır yayında olan web sitem oyunhesabi.com her şey dahil şekilde satıyorum. İçerisinde konu botu ile beraber vermeyi düşünüyorum. Küçük bir araştırma yaparsanız enes batur ve benzeri bir çok youtube içerik üreticisi tarafından reklamı yapılmış bir domain. Şuanda hazır sistem kurulu herşeyi şıkır şıkır çalışıyor. Hali hazırda sponsor olduğumuz yayıncılar yayın platformlarında reklamımızı yapıyor.

Site Adresi: oyunhesabi.com
İstenilen Fiyat: 10.000 TL (Pazarlık payı vardır.)
Sitenin Kategorisi: 2.El oyun hesaplarının satışı.
Aylık Tekil Hit Sayısı: https://resimag.com/p1/b5e91442a58.png
Site Analiz Bilgileri: Cutestat verileri için tıklayın.
Satışa Hosting Dahil mi?: Evet Dahildir. (Taşımakla uğraşmak zorunda değilsiniz. Bunu bi konuşalım.)
Banlı Olduğu Sponsor: Yok.
Banlı Olduğu Arama Motoru: Yok.
Sosyal Medya Hesabı: Dahil (Söz hesabımız var onun üzerinden reklam yapıyoruz. Söz hesabı olarak kullanılmaya devam ediyor. 16 K organik takipçisi var.)
Kullanılan Lisans Satışa Dahil mi?: Evet, Herşey Dahildir. (Pluginler vs.)

Neden Satıyorum ?

Daha güzel işler için sermaye yaratıyorum. 1 Ayda 180 TL kazandırdı. Elimden geldiğince daha da büyütüp güzelleştirmeye çalışıyorum. Kendi işimden dolayı çok fazla ilgilenemiyorum her şey otomatik ilerliyor sitede canlı destek telefonuma kurulu o şekilde destek olmaya çalışıyorum gerçekten sadece buna yatırım yaparak güzel yerlere gelebilirsiniz.

Büyük düşünün güzel işler yapabilirsiniz sevgiler :)

İletişim için:
EMAİL: programc4@gmail.com
Whatsapp= Buraya tıkla