Site Adresi: Özel mesaj ile verilecektir.
İstenilen Fiyat: 500
Sitenin Aylık Getirisi: Net bir getirisi yok. Ancak aylık 4-5 TL
Sitenin Kategorisi: Genel Kadın blogu.
Günlük Tekil Hit Sayısı: Açıklama kısmını dikkate alarak, 30 civarı
Site Analiz Bilgileri:
Satışa Hosting Dahilmi?: Hayır
Banlı Olduğu Sponsor: Hayır
Banlı Olduğu Arama Motoru: Hayır
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Evet.
Özel Notlar: Merhaba arkadaşlar. Sitemiz yaklaşık 1.5 yaşında olup adsense onaylıdır. Daha önce iki kez kapanmış olan site de, her zaman kendi yazdığım tamamen özgün makaleler ve düzenlediğim fotoğraflar kullanılmıştır. Kapanmadan önce günlük tekil hiti ortalama 40-50 kişiydi. Ancak 2 kez kapanması ve ikisinde de yedeklerimi alamayıp yeniden kurmam nedeni ile şuan için ortalama 15 hit alıyor diyebilirim. Domain yaşının 1 yıl 8 ay kadar olması, yeni site açmak isteyenler için bir avantaj olabilir. Fiyatı pahalı bulan arkadaşlar lütfen şuan için sadece 500-600 lira değerindeki özgün makaleleri de dikkate alsınlar. +olarak 120 TL (sanırım) tema ücreti de vardır. Kısacası ben tema ücreti istemiyorum. Domain ücreti de, sadece şuan içerisindeki makalelerin ücretini alayım domain ve tema ücretsiz gelir. Tüm bunlarla birlikte 1 yıl 8 ay kadar yaşlı bir domain avantaj sağlayacaktır. Fiyatta pazarlık BULUNMAMAKTADIR. Dmoz başvurusu kısa süre önce yapılmıştır ve fiyat sabittir.

Ek Olarak: Ayrıca yeni kayıt ettiğim Birbilge.com domainini de ücretsiz verebilirim. Farklı projeler düşünüyorum.