wmaraci reklam

Teknoloji - Hile - Oyun & Apk İndirme Sitesi Satılıktır

5 Mesajlar 720 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

emrezeytun emrezeytun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** Z**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Site adresi: PM

Site için istenen fiyat: Acil nakit ihtiyacından dolayı 900 TL'ye satıyorum, 3 gün içinde satılmazsa siteyi satmaktan vazgeçeceğim.

Sitenin aylık getirisi: Herhangi bir reklam şirketini denemedim daha. Fakat birkaç konuda link kısaltma servisleri var. Son günlerde günlük 2 tl kazandırıyorlar. Son 1.5 ay içinde 90 TL'ye yakın ödeme aldım. Hesabın birinde 10 dolar var, onu da size bırakacağım. Dediğim gibi hiçbir reklam türünü denemedim, site ile adsense'a başvurmadım hile sitesi olduğu için, birkaç konuyu kaldırıp başvurursanız kabul edilecektir, veya farklı bir reklam türünü de deneyebilirsiniz.
Sitenin açılış tarihi: 2016
Kategori, sitenin içeriği nedir: Teknoloji-Oyun Hileleri-Apk İndirme
Günlük hit sayısı: Son 1 aylık hit bilgisi Günlük ortalama 2k'ya yakın. 1.5k'nın altına inmedi, 6k'yı gördüğü de oldu Temmuz'un başlarında.
Domainin yaşı: 2.5 aylık
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içeriği ile satılıktır.
Hosting dahil midir: Evet
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır.
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır.
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Dahildir, themeforest'dan satın almıştım. Ayrıca siteyi incelediğinizde göreceksiniz özel 2 adet script daha almıştım. Onlar da var, onlar da dahildir.
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Yok.
Alexa Sırası: Global 400k, Türkiye 9k
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok.

2.5 ay önce açmıştık siteyi. Bir şekilde tuttu, seo için yatırım da yapmıştık. Siteden hiçbir link çıkışı olmadı daha. Aldığımız tanıtım yazıları ve seo işe yaradı, pokemon go vb. oyunlar hakkında açılan konular 1-2 güne google'da ilk sayfaya geliyor.

Sitede toplam 190 yazı bulunmaktadır, hepsi özgündür. Yazıların çoğu 300 kelimedir, arada 100-150 kelimelikler de var fakat resim ağırlıklı olduğu için göze batmıyorlar. Hitin %90'ı google'dan gelmektedir.

Ayrıca sitenin bir kısmı apk-oyun indirme ağırlıklı, onlar için de ayrı 2 adet script satın aldım. Siteyi detaylı olarak incelediğinizde hepsini göreceksiniz zaten.Kurulum başı kazanç sitelerinde de vardır site. Konuları çeşitlendirerek kurulumdan da kazanç elde edebilirsiniz. Oradan da 1 ayda 25 TL'lik bir ödeme almıştım fakat hiç ağırlık vermedim, ağırlık verilip ilgilenildiği takdirde daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Ayrıca bu site için içeriğin nasıl üretileceğini, güncel konuların nereden bulunacağını özel olarak anlatacağım.Teamviewer ile bağlanıp analytics bilgilerine bakabilirsiniz. Tüm yazdıklarımı okuyup PM gönderirseniz iki tarafta zaman kaybı yaşamamış olur.

Acil nakit ihtiyacından dolayı bu fiyata satiyorum, birkaç gün içinde satılmazsa konuyu sildireceğim

wmaraci
reklam

AllEyesOnMeEski AllEyesOnMeEski Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 3 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
pm alayım

sukrusoydan sukrusoydan SEO / SEO Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek seo ve web tasarım
  • Konum Gümüşhane
  • Ad Soyad Ş** S**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 6, (%100)
pm hocam

ademgao ademgao ademgao.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 561
  • Beğeniler 119 / 120
  • Ticaret 19, (%95)
detaylı pm alabilirmiyim.

Arkadaş ile anlaşma sağlanmıştır. Her iki tarafa da hayırlı olsun.

Psd2css işleri için pm atınız.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)
PM alabilir miyim?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al