Site adresi: https://www.sosyalpanelcim.com/

Sitenin aylık getirisi: 0

Sitenin açılış tarihi: 21.06.2022

DA / PA Değerleri: -

Kategori, sitenin içeriği nedir: Paket Satış Sitesi

Günlük hit sayısı: 0

Ziyaretçi kaynağı: yok

Domainin Yaşı: 0

Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik ile satılık

Hosting dahil midir: 23.09.2022 tarihine kadar hosting devam etmektedir.

Banlı olduğu sponsor var mı: hayır

Banlı olduğu arama motoru var mı : hayır

Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: tüm her şey dahildir

Yazılım lisans sonlanma zamanı: ömür boyu lisanslı

Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: hayır yok

Siteye tema giydirme yapılmıştır, paket tasarımları, header menü tasarımı, kategori tasarımı yapılmıştır.

Ek olarak ise komisyon hesaplama özelliği bulunmaktadır. Paket eklerken paket fiyatına örnek 1TL yazıp kayıt ediyorsunuz paketi kayıt ettikten sonra otomatik %xxx eklemektedir.

Örn: Komisyon oranını 100 yapıyoruz. Paket fiyatını 10TL yapıyoruz ve paket özellikleri vs halledip kayıt ediyoruz kayıt ettikten sonra sayfa yenilendikten sonra paket fiyatı otomatik olarak 20TL oluyor siz paket eklerken komisyon oranı hesaplamak ile uğraşmıyorsunuz.

Toplam 256 adet paket ekli paket açıklamaları ve fiyatları ayarlandı kendi smm panelime bağlı siz dilediğiniz yerden çekebilirsiniz.

Nivusosyal Eklentileri;

-Nivusosyal Vision Premium Teması

-Nivusosyal Bizim Hesap Fatura Eklentisi

-Nivusosyal Telegram Bildirim Botu Eklentisi

-Nivusosyal Popup Duyuru Eklentisi

-Nivusosyal Fake Bildirim Eklentisi

Tema vision temasına değil default temaya giydirilmiştir bundan dolayı vision temasında olan özellikler kullanılmamakta. @SMHMedya; hocam tarafından kurumsal logo çalışması yapıldı zip dosyası ile teslim edilecektir.

Siteye gerçekten çok özendim yazılımcı arkadaşlar konuyu görürse anlayacaktır beni lakin paket satış sektörüne değil de hayırlısı ile farklı bir projeye giriyorum her şey hazır durumda iki farklı projeyi yürütemeyeceğimden dolayı satış yapmaktayım paket satış sitesini. Nivusosyalda ki tema ve eklentilerin tamamı devir edilecektir, google domain ile aldım domaini transfer süresi dolmadı lakin ben mail şifre ile teslim edeceğim.

Tüm her şey dahil talep ettiğim ücret : 2.500₺ SON FİYAT OLARAK GÜNCELLENMİŞTİR