Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz alan adı site için çok önemlidir,
elimdeki alan adları bana göre satmak istediğim alan adları iyi ve güzel isimlerde,

kamuhaberleri.co ; şu anda aktif, wordpress kurulu yaklaşık 1 yaşında, botmaster botlarla içerik çekiyordum ama arada makaleler de paylaştım,
responsive mobil uyumlu tema kurulu.

oyundvi.com ; wordpress kuruu tüm ayarları yapılmış güzel bir oyun teması kurulmuş vaziyette, yaklaşık 2 yaşında

filmdvi.com ; wordpress kurulu tüm ayarları yapılmış, responsive mobil uyumlu tema kurulu, facebook sayfasıda var, yaklaşık 3 yaşında

storedvi.com ; wordpress kurulu tüm ayarları yapılmış, responsive mobil uyumlu tema kurulu, yaklaşık 2 yaşında

giderin.com ; bu alan adını sosyal ağ tarzında düşündüm ama istediğim yazılımı yazan brini bulamadım, amacım resmini yükle tarzını seç giderini ölç vs gibi bir android yazılım yazdırmaktı ön çalışmasnı yaptım gayet güzel fakat yazdıramadım.

arkadaşlar alan adlarını gördünüz, gayet iyi durumdalar ve güzeller, bazı alan adları dvi uzantılı amacım DVI kablosu üzerinden geldi, DVI kablosu görüntü aktarma kablosu olduğu için böyle düşündüm çoğu alanda kullanabilirsiniz,

siteleri toplu olarak satmak istiyorum, 2 aydır dışardayım, akıllı kent sistemi kurduğum için yoğun çalışıyorum, ister mesaj atın ister arayın (05462436745)
alan adları godaddy'de kayıtlı isterseniz geçici süre için kendi hostumda barındırabilirsiniz. aklımda hiç bir fiyat yok ...
sizler fiyat verin ...

Satış Günceldir arkadaşlar,
Siteleri almak isteyenler için,
parasanati.com, dizidvi.com ve trdizifilm.com sitelerinden backlinkte verilecektir.