Merhaba arkadaşlar aşağıdaki 1. sıra Site ve 2. sıra Domain Alanadları yer alacak şekilde satılıktır teklif üsülü satışa çıkartıyorum ilgi ve alakanız için şimdiden teşekür ederim ve illaki almanıza gerekyok alanadları hakkında fikir öneri ws yorumlarınızıda eksik etmeyin .

SİTELER

Site Adresi: Fantazilife.com
İstenilen Fiyat: TEKLİF ÜSÜLÜ
Sitenin Aylık Getirisi:Yok henüz yeni
Sitenin Kategorisi:Alışveriş E-ticaret
Günlük Tekil Hit Sayısı:Henüz hit bilgileri için analistick eklenmedi
Site Analiz Bilgileri:
Satışa Hosting Dahilmi?:Yazılım firmasına ayit 2 ay cıvarı kurulum oldu yeni yanı
Banlı Olduğu Sponsor: Hayır
Banlı Olduğu Arama Motoru: Hayır
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: evet Faprika.com Yazılımı
Özel Notlar: site 2 ay civarı oldu açalı yazılım Faptika.com hosting yazılım firmasına ayit ftp ye erişimimiz yok site kurulu birçok ayarlamayı yaptım gerisini yapamadım fantazi ve iç çamaşırı tekbir firmadan bayilik alındı alan arkadaşa gereken bütün bilgileri aktarılacaktır ve devirleri yapılacaktır site yeni alanadı güzel uygun yazılım biliyorsunuzdur illaki firmayıda araştırın ben ilgilenemiyorum işimden dolayı yada bu iş bana göre değil teklif üsülü satıyorum arkadaşlar emeğimin karşılığını değil maddi harcamalarımın karşılığını istiyorum emeğim helal olsun sorun değil

Site Adresi: Prefabrikshop.com
İstenilen Fiyat:TEKLİF ÜSÜLÜ
Sitenin Aylık Getirisi: Yok
Sitenin Kategorisi:Prefabrik İlan Satış Sitesi
Günlük Tekil Hit Sayısı: Birsüre önce siteye bir eklenti ekledim sitenin sol alt tarafında gözüküyor oradan bakabilirsiniz inanın birsüredir siteye girme fırsatım bile yok olmadı
Site Analiz Bilgileri:
Satışa Hosting Dahilmi?:evet Guzel.net.tr
Banlı Olduğu Sponsor:yok
Banlı Olduğu Arama Motoru:yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Wordpress ve Wordpress ilan Teması Domaine Lisanslı
Özel Notlar:ilk açtığımda uğraşıyorudum hatta bazı yer li ve yabancı site forum bloglarda alakalı youtube videolarında yorumlar ve videolar olarak tanıtım ws yaptım sektördeki büyük açık kendi başına böyle bir site yok ve alanadı ismi yurt içi ve yurt dışı na uygundur alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun

Site Adresi: brosurdagitimi.com
İstenilen Fiyat: TEKLİF ÜSÜLÜ
Sitenin Aylık Getirisi: Yok herhangi birşey eklenmedi
Sitenin Kategorisi:Broşür ve Dağıtım Hizmet Sitesi
Günlük Tekil Hit Sayısı: Eklenmedi Site henüz birkaç aylık kendi çabamla yaptım duruyor
Site Analiz Bilgileri:
Satışa Hosting Dahilmi?: Guzel.net.tr Evet
Banlı Olduğu Sponsor:yok
Banlı Olduğu Arama Motoru:yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Wordpress evet
Özel Notlar: birkaç ay oldu aldım ve kendi çabam ve azda olsa bilgim ile kurdum bıraktım bu iş alanında birşey yapacağımdan değil sadece alanadı güzeldi yeni düşmüştü aldım ve kurdum genel olarak kendi kategori ve iş alanında alanadı güzel bir site alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun hayrını görsun

DOMAİN - ALANADLARI TEKLİF ÜSÜLÜ SATIŞ.

1. akillikamera.com son ödeme tarihi: 01.10.2020

2. bakiciburada.net son ödeme tarihi: 20.12.2020

3. giysanayakisani.com son ödeme tarihi: 21.12.2020 hostingi ile verilecektir guzel.net.tr

4. gunespanelleri.net son ödeme tarihi: 01.10.2020

5. dikissiz.com son ödeme tarihi: 23.12.2020 yenileme açık yenileneceği için böyle yazdım

Yukarıdaki Site ve Alanadı - Domain'lerimi Teklif Üsülü Satışa Çıkarttım ilgilenen Arkadaşlar Özelden Telefonlarını iletebilir veya Telefon isteyebilirler .