Superyazar.net adı altında hizmet vermekteydim. Benim tasarıma yönelişim ve yazmak için pek vakit bulamamamdan ötürü ayrıca bu yaz için il dışına çıkacağımdan dolayı projeyi satmayı düşünmekteyim. Siteyi kendinize göre düzenleyebilirim. Ödemeleri size yönlendirebilirim. Şu ana kadar alınmış tüm siparişleri teslim ettikten sonra silmiş bulunuyorum. Cüzi miktara devredeceğim.

Editörlük hizmetleri anahtar kelimesinde site Google'da 3. sırada (Yükseltme çalışmaları istenirse 1. sayfaya kadar çıkarılır.)
Özgün içerik anahtar kelimesinde ise Google'da 7. sayfadadır (bunun için ekstra çalışma yapılmadı. İsteyen olursa yükseltme çalışmaları yapılır.)
Alexa değeri TR için: 7.5k (Gün geçtikçe düşmeye devam ediyor.)
Global: 843k
İçerisinde tanıtım yazısı yayımlayarak gelir elde edebileceğiniz bölüm de bulunuyor. Referans makalelerinizi koyup müşterilerinizin sizden ne alacağı konusunda bilgi vermesi amacıyla da içerik girişi bölümü bulunuyor.

Hizmetlerinizin ödemelerini olarak Kredi Kartı ve EFT seçenekleri ile alabilirsiniz. Sistem aktif olarak işlemekte.

Tekliflerinizi bekliyorum. (Ölü fiyat vereceklerin hiçbir şekilde iletişime geçmesine gerek yoktur.)

Bilgi ve Fiyat için PM atmanız yeterli olacaktır. İyi forumlar.