wmaraci reklam
lidertakipci

Webmaster Forumu Sitem Satılıktır

7 Mesajlar 934 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

KRaLHaKaN KRaLHaKaN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum Konya
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Site Adresi: bilgilazim.net
İstenilen Fiyat: 300 TL
Sitenin Aylık Getirisi: Herhangi bir reklam anlaşması yapılmamıştır.
Sitenin Kategorisi: Webmaster,Teknoloji ve Bilgisayar donanım
Günlük Tekil Hit Sayısı: 500-750
Site Analiz Bilgileri: https://wmaraci.com/site-analizi/bilgilazim.net
Satışa Hosting Dahilmi?: 3 aylık bir süresi vardır. Webadam hostingte barınıyor ve bütün özellikler sınırsızdır forum bir gün bile kapanmadı.
Banlı Olduğu Sponsor: banlı sponsorluğu yoktur.
Banlı Olduğu Arama Motoru: Banlı oldugu arama motoru yoktur.
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Forum vbulletin sınırsız scriptini kullanmakta,alacak kişiye 1 yıllığına lisansını iptal edeilmeyecek şekilde verilecektir.Lisansı satılık değildir.

Özel Notlar:

- Forumda 4 adet null olmayan tema kuruludur. Özel responsive teması yaptırlmıştır. (150TL9

-Forumda vbseo lisanslı eklentisi kuruludur.

-Özel alanlar ücretli üyelik grupları ve rankları hazırdır.

-Özel seo ile kodlanmış eklentiler mevcuttur.

- Forum için 3 kişiye forum tanıtım işi verilmiştir. Yaklaşık 250 site de tanıtımı vardır.

-Forum anahtar teslimdir.İstenildigi taktirde Webmaster için elimde jenerik domain vardır üzerine kurulumu yaptırabilirsiniz.Domain için ''PM'' isteyiniz (150TL domain fiyatı)

-vbulletin ile yaklaış 10 yıldır içli dışlıyım 3 ay akşamları olmak üzere destek verebilirim.

İşlerimden dolayı foruma hiç zaman ayıramadım.3-4. aylarda anahtar kelimede 1. sıraya yükseltmiştim.İlgilenenler için güzel bir site şimdiden hayırlı olsun.

wmaraci
reklam

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
lisans yoksa warez sayılır, ki yoksa bile, sizin lisansınızı kullanmasına izin veriyorsunuz yanılmıyorsam, ama fiyat çok fazla teşekkürler.
Rastena

kişi bu mesajı beğendi.

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

• Üyelik 12.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum Konya
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
vBulletin Owned (Sınırsız) lisansını kullanmaktayım.Devamlı kullandığım mail adresime aldıgım için lisansımı satmıyorum.Zaten vBulletin yıllı lisans fiyatı 175 dolar.Sitenin tüm güvenlik,seo ve sosyal paylaşım otomatik indexleme tarafımca yapılmıştır.Profosyenel bir kişiye vBulletin forumu anahtar teslim kurdurmaya kalksanız en az 500tl lütfen vBulletin forum hakkında bilgisi olmayan konuya yorum yazmayacagım #nokta fiyat fazla değil sadece sizin bütçenizi aşıyor o kadar.Zamanım olmadıgı için bu konuya bile 2 gün sonra cevap yazabildim.Zaten foruma zaman ayırmış olsaydım şuanki sattıgım rakamın yanına bir sıfır daha eklerdim bundan emin olun.

Lim10Ata Lim10Ata Müsait Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 1152
  • Beğeniler 312 / 314
  • Ticaret 42, (%100)
vBulletin lisansını satmamakla haklı olabilirsin ama keşke dediğini gibi anahtar teslim vBulletin site 500 tl olsa da cebimize para girse
KRaLHaKaN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum Konya
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
#Lim10Ata seni tanırım bende bir zamanlar anahtar teslim vbulletin scripti kuruyordum,yaklaşık uzak kalalı 3yıl oldu şuan piyasa nedir ne değildir bilgim yok.ama saglam site için bu kadar para harcamanız lazım. bu arada ben vbulletin-turko.com admiydim.

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
KRaLHaKaN şimdi, bütçe meselesi değil, siteniz 1000 lira etmez. cünkü, kaç yıldır açık ve doğru düzgün index almamış bile. Vbulletin4 default tema üzerinde vb3 teması kullanıyorsun ki bu güzel bir temadır. siteniz 1000 lira etmez.. tekrar söylüyorum, tam olarak index bile almamış bir siteyi o fiyata satmanız imkansız.

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

• Üyelik 12.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum Konya
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
İlk gelen ciddi alıcıya 300 TL son fiyat site görüldüğü gibi arkadaşlar.Ciddi olanlar iletişime geçsin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al