wmaraci reklam

CSGO-TF2 Oyun sunucuları herşeyi kurulu olarak satılıktır.

5 Mesajlar 1.052 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ZagorCan ZagorCan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 391
  • Beğeniler 16 / 55
  • Ticaret 10, (%100)
Site Adresi: ÖM ile verilecektir.
İstenilen Fiyat: Belirli bir fiyat yok teklif usulü yapabiliriz.
Sitenin Aylık Getirisi: -
Sitenin Kategorisi: Oyun
Günlük Tekil Hit Sayısı: -
Site Analiz Bilgileri: -
Satışa Hosting Dahilmi?: Dahil
Banlı Olduğu Sponsor: yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Evet
Özel Notlar: Tekil hit sayısı, analiz bilgilerini vermek istemiyorum; ki böyle bir iş için gerek olduğunu sanmıyorum. Fakat öm ile iletişime geçenlere verebilirim. Şuanda sunucularda TF2 kuruludur, optimizasyonu, kendine özgü eklentileri ve birçok sistemi vardır, isteğe göre CSGO'ya çevrilebilir. CSGO'ya ait istediğiniz eklentileri kurabilirim.

Sadece bu iki oyunu mu kurabiliriz ?

- Hayır, CS:Source, Ark,Arma3,CS 1.6,DayofDeath,Half-Life,GarrysMod,Minecraft gibi birçok oyunu kurabilirim.(Size tavsiyem, Counter-Strike üzerine iş düşünmenizdir.) Fakat daha önceki deneyimim sadece CSGO,TF2 ve CS:Source üzerinedir. Diğer oyunların eklentileri, model yüklemeleri gibi konularda malesefki pek fazla destek veremem ama araştırırak yardımcı olabilirim.

- Sunucularım kendi alanında tanınmış sunucular arasındadır. Satış, tanıtım vs gibi probleminiz olacağını pek sanmıyorum.

- Sunucu satış amaçlı planlıyorsanız ben kurulumu bunun üzerine yapmadım ve o tarz işlerlede pek ilgilenmiyorum. Sunuculardan para kazanmak isteyen arkadaşlar Adminlik,vip gibi paketler satarak para kazanabilirler.

- Sunucu satıcam ben öyle para kazanıcam diyen arkadaşlar için özel bir script ile steam üzerinden oynanan istediği oyunu kurarım, sizde paneldir, satış scriptitir ne istiyorsanız onu kurdurursunuz.

- Counter-Strike üzerine harika bir domain kullanmaktayım, kısacası tam bu iş için uygun.

- Düzenlemesini, optimizasyonunu, bir forum sistemimde bulunmakta.

Eğer sistemi böyle kabul eden arkadaş varsa sistemi tanıtabilirim, hoşunuza gideceğini düşündüğüm birçok özellik barındırmakta, desteğinide belirli bir süre verebilirim.

Neden satmak istiyorum;
Boş vakitlerimde bu işle uğraşmak fazlasıyla keyif verici oluyor.Fakat işim dolayısıyla ilgilenecek fazla vaktim olmuyor, kısacası bu işe doydum diyebilirim.

Fiyatı öyle abartı şeyler düşünmüyorum, maksat sunucular boş kalmasın birilerinin işine yarasın.

Önemli Hatırlatma: Sunucuların aylık maliyeti vardır 80TL toplamda 3 tane VDS'em bulunmakta, isteyen olursa yine özel mesaj ile VDS özelliklerini söyleyebilirim. Şuanda bu VDS'ler üzerinde toplam 5 tane oyun sunucusu bulunmakta.
Bu 5 sunucunun 5'ide 30+ oyuncu kapasitesi bulunmakta.

wmaraci
reklam

kaanight kaanight WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek inşaat müh
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 4, (%100)
Para kazanılabiliyor mu bu anlattıklarınızla?

• Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 391
  • Beğeniler 16 / 55
  • Ticaret 10, (%100)
kaanight , elbetteki kazanırsınız. Mantık şu şekilde ;

Eğer kendinize ait bir oyuncu kitleniz varsa veya oluşturabileceğinize olan inancınız(ki bu bende ki domain ve sunucu isminin tanınmışlığıyla kolaylaşıyor eğer TF2 olarak devam ederseniz tanıtma durumunuz bile olmaz. CSGO olarakta devam ederseniz 1 aya kalmaz sunucularınız dolar.) Toplam 5 sunucunun oyuncu kapasitesi 150+ kişi, siz bu kişilere sunucuda sattığınız VIP ve Adminlik üzerinden para kazanıyorsunuz. Örnek verecek olursak, VIP adında bir paket oluşturuyorsunuz ve bu pakete çeşitli Perkler(Özel yetenekler) ekliyorsunuz, hızlı yeniden doğma, daha fazla can, daha fazla hasar, ekstra para gibi özel yetenekler ekliyorsunuz. Bu sizin ucuz paketiniz oluyor, misal aylık 5 TL olsun. Bunu aylık 10 kişiye satsanız 50 TL yapar. Ayrıca Adminlik satışı yaparsınız, bundada bu yeteneklere ek birde komut hakkı verirsiniz, oyuncu katletme, harita değiştirme, banlama kickleme vs. bu yetkiyide aylık 20 TL'ye satarsınız ki Adminlik deyince muhakkak alan olur. Tabi bunlar örnek paketler fiyatlarını siz kendinize göre ayarlarsınız. Adminliği sunucu başıda satabilirsiniz, her bir sunucuda adminlik 20 TL yaparsınız, her sunucuda 5 Admininiz olsa fazlasıyla kazandırır.

Bu 2 paketin haricinde de paketler oluşturup farklı fiyatlar verebilirsiniz, VIP+, ADMIN+ gibi.

Bunu eski CS 1.6 sunucuları ile karıştırmayın, steam üzerinden oynanan ve sourcemod destekleyen tüm oyunlarda Adminlik ve premium tüm kullanıcılara cazip gelmekte helede CSGO gibi oyuncu kitlesi olan bir oyunda veya CS:Source.

Ben size sadece örnek verdim, bunu diğer oyunlarda da yapabilirsiniz. Minecraft, garrys mod vs. sonuçta her oyunda bir premium ve adminlik paketi oluşturabilirsiniz. Bu yöntem sunucu satma işinden daha az yorucu ve kolay bir iş olduğu düşüncesindeyim.

Benim şuan ki sunucularımda 5 tane ücretli adminim bulunmakta. Bazen key ile bazende nakit ile ödeme yaparlar. Premium ve Adminlik verme yetkisi sunucularımda sadece bende bulunduğu için ve benimde çok fazla ilgilenemediğim için almak isteyen diğer kişilere haliyle verememekteyim.

Bunun en güzel yanı sunucularınız oturttuktan sonra yani eklentileri vs. herşeyi ayarladıktan sonra(ki çok kolay olur, CSGO yaparsanız bizzat yardımcı olurum hatta istediğiniz özelliklerde kurulumu yapar teslim ederim.) sistem tam otomatik çalışmakta. Otomatik güncelleme geldiğinde kendini günceller, sunucu kapandığında tekrar açar, her gün sabah 5'e doğru kendini resetler, gereksiz log kayıtlarını 7 günde bir siler. Bu tarz birçok şeyi otomatik yapar. Alacak olan kişilere sistemi daha detaylı tanıtırım zaten.

kaanight kaanight WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek inşaat müh
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 4, (%100)
bi detaylı konuşalım

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 391
  • Beğeniler 16 / 55
  • Ticaret 10, (%100)
kaanight geri dönüş sağlandı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al