wmaraci reklam

Herşeyi hazır kazandıran içgiyim alışveriş sitesi satılıktır.

3 Mesajlar 780 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

erolcam erolcam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 1, (%0)
Pazartesi ve salı günü için geçerli sitenin fiyatı 13000 TL çekilmiştir.
Bu aykki satış adwords olmadan masarafsız 984,00 TL dir ve her gün google site yükselmektedir.
Site adresi :Pm ile verilecektir
Site için istenen fiyat : 13,000 TL (ufak pazarlık miktarı vardır)
Sitenin aylık getirisi:Adwords kapalı şu anda 100 tl adwords yaklaşık 400-500 tl geliri vardır.Güne vurduğumuzda.
Sitenin açılış tarihi:Temmuz 2015
Kategori, sitenin içeriği nedir:İçgiyim Satış
Günlük hit sayısı:Şu anda site hiti düşük gereken seo çalışmalrıyapıldı her gün yükseliyor kelime sıralamalrı aşağıda vereceğim
Domainin yaşı ve Pagerank değeri:8 ay
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler:Tüm içerik ile
Hosting dahil midir:vps üzerinde 27 marta kadar var vps verielcek istenilirse devam edilebilir.
Banlı olduğu sponsor var mı:yok
Banlı olduğu arama motoru var mı:yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi:evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı:yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..:yok

Sitemizi çok özenerek düzenledik burda modülleri yazmayacağım ama şu anda üzerinde yaklaşık 2000 tl civarı modül mevcut.Ayrıca gereken seo çalışmaları site içi ve dışı yapılmış ve yapılmaktadır.Kelimelerde her gün yükselmektedir.Sıralamalrı aşağıda vereceğim.3 adet tedarikçi firma mevcut alan arkadaşa tedarikçi işlemlerinde yardımcı olunacaktır.Tüm ürünler tedarikçiler tarafından gönderilmektedir.N11 mağazım açık ve ürün modülü mevcuttur.Ordanda sipariş gelmektedir.Satış konusunda adwords bütçenize bakıyor.Ben şu an 100 tl civarı reklam ile 400-500 tl elde ediyorum.Bu arada siteyi satmamın nedeni daha eski içgiyim sitesi aldım ona zaman ayırıyorum ondan bu site ile ilgilenmiyorum.2 site zorluyor sebebi odur.Bu ay adwordsü hiç açmama rağmen 526,00 tl sipariş geldi.Ayrıca yeni aldığım siteden beri bu site ile ilgilenemiyorum.Az bir ilgi ile patlama yapacak şu anda.

Cimri.com ve akakçe.com sitelerinde yaklaşık 400 tl bakiye mevcut ve ürünler sitelerde eklidir.Bu 2 sitede 7-8 ay yeterli size.Yandex arama morotunda çok kelimede ilk sıralarda.İleti merkezi ile müşteriye kargo ve sipariş bilgileri gönderilmektedir.Ordada kontör mevcut şu anda.

Dediğim gibi siteyi görünce anlayacaksınız herşeyi düşünüldü aldığınız gibi satışa başalayıp göndereceksiniz.Şu anda instegram takipçi sayısı 3126 kişidir.Facebook sayfa beğenmesi 15,734 kişidir bunlarda alan kişiye verilecektir.Burdan reklam yaparak bile satış yapabilirsiniz.Diğer sosyal paylaşım sitlerinde hesaplar teslim edilecektir.Adwords tüm ayarları yapılmıştır.

Daha yazamadığım bir çok şey var.Ciddi alıcıları ayrıntılı olarak sistem anlatılacak.Gerken yardım sonuna kadar verilecek.Ciddi bir iş yatırımıdır.
Ciddi olmayanlar konuyu baltalamak isteyenler yazmasın.

Pm ile ulaşabilirsiniz.
Ciddi alıcılar için
Tel:05338111410

wmaraci
reklam

ademaydogan ademaydogan www.seoajani.com Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo-Tanıtım Yazısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 110 / 109
  • Ticaret 37, (%97)
Güzel bir sisteme benziyor. Hayırlı satışlar.
erolcam

kişi bu mesajı beğendi.

erolcam erolcam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 1, (%0)
sağolasın teşekkürler

Ek Olarak: satış aktif

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al