wmaraci reklam

Yeni projem için yardım gerek Dle mi WordPress Mi

19 Mesajlar 3.134 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

NeutronRase NeutronRase WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 17 / 19
  • Ticaret 6, (%100)
Merhaba arkadaşlar www.limitsizamca.org gibi bir indirme sitesi açacağımda yardımlarınıza ihtiyacım var dle altyapısınımı kurmalıyım yoksa wordpress 'mi Dle sorum ise www.limitsizamca.org adresindeki temanın hoşuma gitmesidir.

wmaraci
reklam

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
wordpress daha iyidir, ama iyi bilmen gerekir.

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

NeutronRase NeutronRase WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 17 / 19
  • Ticaret 6, (%100)
nokta yaklaşık 5 seneden fazladır wordpress kullanıyorum, fakat dle temaları biraz daha portal içeriğini andırıyor ondan dolayı forumdaki kullanıcıların düşüncelerini almak istedim.

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
wordpress'de de yapabiliyorsun portal tarzı bir sistem, DLE nin temaları ve sistemi daha bi hoş görünebilir, ama wordpress derim ;) yinede seçim size kalmış
NeutronRase

kişi bu mesajı beğendi.

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam dle tam warez siteler için bi script :D ama teknik desteği fazla yok bi wordpress kadar değil yani destek konusunda.Eğer ziyaretçilerde konu eklesin diyorsan dle derim konu ekleme sayfası çok basit herkes ekleyebilir wp de öylemi çok karışık geliyor kullanıcılara.

Ek Olarak: Hocam dle tam warez siteler için bi script :D ama teknik desteği fazla yok bi wordpress kadar değil yani destek konusunda.Eğer ziyaretçilerde konu eklesin diyorsan dle derim konu ekleme sayfası çok basit herkes ekleyebilir wp de öylemi çok karışık geliyor kullanıcılara.

Ek Olarak: Hocam dle tam warez siteler için bi script :D ama teknik desteği fazla yok bi wordpress kadar değil yani destek konusunda.Eğer ziyaretçilerde konu eklesin diyorsan dle derim konu ekleme sayfası çok basit herkes ekleyebilir wp de öylemi çok karışık geliyor kullanıcılara.

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
dle rus yapımı wordpress kullan :)

Ankanew Ankanew Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek O artık Bir işsiz
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 59 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
Dle Kullan Derim istediğin yere çekebilirsin oldukça basit şekilde tema yapabiliyorsun

mondschein mondschein WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek sd
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1206
  • Beğeniler 52 / 147
  • Ticaret 5, (%100)
5 yıldır dle kullanıyorum. Farklı eklentiler lazımsa wwp olabilir eklenti fazla. Yok dediğimiz site gibi derseniz dle. Sistemi yormaz kullanımı kolaydır. dle.net.tr destek sitesinden yardım alabilirsiniz. Tema lazım olursa arkadaş yapıyor.skype sini verebilirim

Ek Olarak: 5 yıldır dle kullanıyorum. Farklı eklentiler lazımsa wwp olabilir eklenti fazla. Yok dediğimiz site gibi derseniz dle. Sistemi yormaz kullanımı kolaydır. dle.net.tr destek sitesinden yardım alabilirsiniz. Tema lazım olursa arkadaş yapıyor.skype sini verebilirim

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
Limitsizamcanın ilk sahibini tanırım tabi başkasına satmadık burdan selamlar olsun. Asıl konuya geleceğe olursakta bu tür sitelerde warez kullanmak en iyisidir. Avantajı bir sürü var ama dezavantaj olarak sadece destek sisteminin fazla olmaması eskiden iki büyük destek sistemi onlarda kapatıp gitti. De sistemini zaten biraz öğrendikten sonra bağımlısı olursunuz ve kendi eklentinizi çıkarıp oluşabilecek hataları destek almadan çözüme gidebilirsiniz. Wordpress sistemini sürekli ilgi ister şunu busu diye ana de öyle değil bir kurulumda biter. Son olarak limitsizamca warezturkey, mayonez v.b. sitelerin düzeyine gelmek için çok çalışmanız ve siteye uploder almanız lazım. İyi Günler Başarılar.

Emirhanc Emirhanc Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 73 / 74
  • Ticaret 16, (%88)
blogger kullan baya iyi download temaları var ben şu anki sitemde kullanıyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al