wmaraci reklam
lidertakipci

0'dan Wp Kurulum

5 Mesajlar 862 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)
Echo tema ile başlıyacağım 1 aydır 7-8 tema ve 15 eklenti kurup kaldırdım şuan hostumda ki wp zarar görmüş olabilirmi eklentilerden dolayı falan echo temasını düzenlemeye yarın başlıyacağım hostum daki wp yi silip tekrar temiz bir kurulum yapıp echo teması ile sıfırdan başlasam diyorum bu konuda sizin tavsiyeleriniz nelerdir yedek olacağım yazı veya dosya yok sadece kategoriler var 90 kategori açmıştım yeni kurulum yaparsam bunları yeniden oluşturmammı gerekiyor yoksa su andaki wp içinden bunları alıp yeni kuracağım wp içine atabilirmiyiz

wmaraci
reklam

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Yeniden wp kurmana hiç gerek yok. Böylede yeni temayı kurup güzelce kullana bilirsin. Yeniden wp kuracağına db ni silip yeni db yaratırsan yeni wp kurmuş olursun zaten. Ama yeni wp yada db kursan 90 kategori gider ve yeniden kurmak mecburiyetinde kalırsın buda az kategori değil. Yeni wp kurmak istersen şimdi ki, wp nin db sini yeni kuracağın wp ye ekle tüm içerik ve kategorilerde olsun.

sana tavsiyem gereksiz şeyleri, eklentileri, yazıları sil bi tek kategoriler kalsın. Dışarı aktardan wp xml dosyasını al db ni silip yeniden wp ni kur ve almış olduğun xml i içe aktar. Yeniden 90 kategori açmak yerine xmlden içe aktar kategorileri.

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)

Gladiotta adlı üyeden alıntı

Yeniden wp kurmana hiç gerek yok. Böylede yeni temayı kurup güzelce kullana bilirsin. Yeniden wp kuracağına db ni silip yeni db yaratırsan yeni wp kurmuş olursun zaten. Ama yeni wp yada db kursan 90 kategori gider ve yeniden kurmak mecburiyetinde kalırsın buda az kategori değil. Yeni wp kurmak istersen şimdi ki, wp nin db sini yeni kuracağın wp ye ekle tüm içerik ve kategorilerde olsun.

sana tavsiyem gereksiz şeyleri, eklentileri, yazıları sil bi tek kategoriler kalsın. Dışarı aktardan wp xml dosyasını al db ni silip yeniden wp ni kur ve almış olduğun xml i içe aktar. Yeniden 90 kategori açmak yerine xmlden içe aktar kategorileri.

hocam sağolasın aynı db ile yeni wp kurup xml i içe aktarmak daha iyi olacaktır

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

Tikkafalı adlı üyeden alıntı

hocam sağolasın aynı db ile yeni wp kurup xml i içe aktarmak daha iyi olacaktır

Ben teşekkür ederim. Fakat dediğim gibi bu db yeniden kurulum biraz karışık. Fazla bilginiz yoksa bırakın böyle kalsın. Yada bilen birisinden veya benden yardım isteye bilirsiniz.

wmaraci
wmaraci

sUstundag sUstundag Makale Yazarı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek AŞÇI
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ü**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 26 / 110
  • Ticaret 10, (%100)
Sıfırdan neden kuruyorsun varsa? Sana yararı değil zararı olur. Herşeyi birebir aynı yapsan bile zaman kaybın olur? İlla kayıp edeceğim diyorsan evet 0'dan kur :p

Iff sıkıldım.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al