1.5k hite 50 kuruş kazanmak

4 Mesajlar 721 Okunma
smmexpress

Suistimal Suistimal Bismişah, Allah Allah Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 138 / 123
  • Ticaret 30, (%97)
Merhaba arkadaşlar,

Bir haber sitem var, 2 aylık. Son 3 gündür sosyal medyada tanıtım yapıyorum ve böylelikle siteme 1.5k kişi girmiş. Hepsi sosyal. Ama ne hikmetse sadece bir tıklama olmuş. O da almanyadan ve 50 kuruş getirmiş. Reklam yerleşimimde yanlış değil ama sadece bir tane ekledim kullanıcıyı yormasın diye. Sizce ne yapmam gerek gelirimi arttırmak için.

Not: site adresini istemeyiniz.

Çalış, Çabala.
wmaraci
reklam

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
Doğru yerleşimde de kullanıcıyı yormadan birçok reklam gösterebilirsiniz. Zaten tek bir reklam ekleyerek tıklanma yüzdesini minimuma düşürmüşsünüz.
Şöyle düşünün. %50'den fazla Adblock kullanımı var. Bu trafiğin yarısı reklamı görmüyor demek. Görenlerin de birçoğunun alakalı reklama denk gelmediğini düşünün. Zaten eriye eriye elde kalan potansiyel belli. Onda da TR tıklama rakamları ortada.
Bence tüm reklam alternatiflerinizi sitede iyi bir yerleşimle dağıtın. Bağlantı reklamları, arama kutusu, sayfada 3'er reklam vs. İyi bir yerleşimde ziyaretçiyi olumsuz etkilemeden de gelir kazanmanıza faydası olur.
Suistimal

kişi bu mesajı beğendi.

TheAnalyzer TheAnalyzer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 134 / 415
  • Ticaret 5, (%100)
aynı dertten müzdaribiz ben biraz oynadım yerleriyle 2tl ye kadar çıktı
Suistimal

kişi bu mesajı beğendi.

Suistimal Suistimal Bismişah, Allah Allah Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 138 / 123
  • Ticaret 30, (%97)

NK1864 adlı üyeden alıntı

Doğru yerleşimde de kullanıcıyı yormadan birçok reklam gösterebilirsiniz. Zaten tek bir reklam ekleyerek tıklanma yüzdesini minimuma düşürmüşsünüz.
Şöyle düşünün. %50'den fazla Adblock kullanımı var. Bu trafiğin yarısı reklamı görmüyor demek. Görenlerin de birçoğunun alakalı reklama denk gelmediğini düşünün. Zaten eriye eriye elde kalan potansiyel belli. Onda da TR tıklama rakamları ortada.
Bence tüm reklam alternatiflerinizi sitede iyi bir yerleşimle dağıtın. Bağlantı reklamları, arama kutusu, sayfada 3'er reklam vs. İyi bir yerleşimde ziyaretçiyi olumsuz etkilemeden de gelir kazanmanıza faydası olur.

Çok sağolun haklısınız ama sanki fazla reklam eklesekte kullanıcı sıkılacak gibi geliyor.

[QUOTE]aynı dertten müzdaribiz ben biraz oynadım yerleriyle 2tl ye kadar çıktı[\QUOTE]
Sizinki yine iyiymiş. Tıklayan almanyadan olmasa 5 kuruş bile kaldıramam ben.

Çalış, Çabala.
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al