wmaraci reklam

100 kelimeden az makale yazmak

9 Mesajlar 712 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

WPZON WPZON Wordpress Temaları Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Tema Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1446
  • Beğeniler 203 / 261
  • Ticaret 37, (%100)
arkadaşlar siteye bazen 700 kelimelik makale yazıyorum bazen 300 bazende 50 kelimelik 100 kelime altı makaleler siteye zarar verir mi ? yoksa hiç alakası yok mu ?

wmaraci
reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Bildiğim kadarıyla google kelime sayısina değil özgün olması ve kullanıcının ilgisini çekmesini önemsiyor

CloumDigital CloumDigital Cloum.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)
İçeriğe uygun neyse o miktarda yazmanız uygundur. Ancak tavsiyem 100 kelime altına düşmemeniz.

hsntngr hsntngr Kontör at Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 99 / 327
  • Ticaret 3, (%100)
Video ve galeri koyarsanız oturum süresini yükseltebilirsiniz. 100 kelimelik olan yazılarım bazen videolar sayesinde 3 dakika oturum süresi görüyor. Ayrıca seo açısından da iyi sonuçlar verebiliyor. Rekabet az ise birinci sıralara kadar yükselmeniz mümkün olabiliyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

HitSihirbazi38 HitSihirbazi38 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 26 / 20
  • Ticaret 12, (%100)
Google, 300 kelime altı içerikleri, "İnce İçerik" diğer adıyla "Değersiz İçerik" olarak kabul etmektedir. Yabancı tüm SEO forumlarında ise, özellikle rekabeti yüksek olan konuların 500-1500 kelime arasında olması ısrarla tavsiye etmektedir.
Aynı şekilde Türk SEO uzmanları da, +300 makaleleri tavsiye etmektedir.
İyi Forumlar Dilerim.

Serkan Serkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1047
  • Beğeniler 129 / 339
  • Ticaret 13, (%85)
300 civarı kelime idealdir. Zira Yoast SEO gibi eklentiler de bu rakamı baz almaktadır. Kaldı ki 5-6 cümle yazsanız zaten 100 kelimeyi geçiyorsunuz yani değersiz.

selimcayir selimcayir bilgirehberi.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vatman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 13, (%100)
Yoastı bilirsin, SEO eklentisi... Bu eklenti her defasında vurgular; "makalen 300 kelimeden az". Vardır bir bildiği der, susarım :rolleyes:

noop noop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek domain alınır-satılır
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 73 / 264
  • Ticaret 7, (%100)
yabancı bloglar 2000 kelimeyi buluyor. denk geldiğimde düşünüyorum acaba bu yazının tümünü okuyan oluyor mu? bu bahsettiğim prpfesyonel blog ve magazinler. yerli bloglar 300. yerli rekabet fazla olmadığı için 300 yetiyor olabilir. yabancılarda milyon site arasından sıyrılmak için 2000 hedefliyor olabilirler. şimdi farkettim yerli gazete haber ve blog siteleri ile yabancılar çok farklı.

WPZON WPZON Wordpress Temaları Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Tema Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1446
  • Beğeniler 203 / 261
  • Ticaret 37, (%100)

HitSihirbazi38 adlı üyeden alıntı

Google, 300 kelime altı içerikleri, "İnce İçerik" diğer adıyla "Değersiz İçerik" olarak kabul etmektedir. Yabancı tüm SEO forumlarında ise, özellikle rekabeti yüksek olan konuların 500-1500 kelime arasında olması ısrarla tavsiye etmektedir.
Aynı şekilde Türk SEO uzmanları da, +300 makaleleri tavsiye etmektedir.
İyi Forumlar Dilerim.

hsntngr adlı üyeden alıntı

Video ve galeri koyarsanız oturum süresini yükseltebilirsiniz. 100 kelimelik olan yazılarım bazen videolar sayesinde 3 dakika oturum süresi görüyor. Ayrıca seo açısından da iyi sonuçlar verebiliyor. Rekabet az ise birinci sıralara kadar yükselmeniz mümkün olabiliyor.

ProSeller adlı üyeden alıntı

İçeriğe uygun neyse o miktarda yazmanız uygundur. Ancak tavsiyem 100 kelime altına düşmemeniz.

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Bildiğim kadarıyla google kelime sayısina değil özgün olması ve kullanıcının ilgisini çekmesini önemsiyor

Serkan adlı üyeden alıntı

300 civarı kelime idealdir. Zira Yoast SEO gibi eklentiler de bu rakamı baz almaktadır. Kaldı ki 5-6 cümle yazsanız zaten 100 kelimeyi geçiyorsunuz yani değersiz.

selimcayir adlı üyeden alıntı

Yoastı bilirsin, SEO eklentisi... Bu eklenti her defasında vurgular; "makalen 300 kelimeden az". Vardır bir bildiği der, susarım :rolleyes:

noop adlı üyeden alıntı

yabancı bloglar 2000 kelimeyi buluyor. denk geldiğimde düşünüyorum acaba bu yazının tümünü okuyan oluyor mu? bu bahsettiğim prpfesyonel blog ve magazinler. yerli bloglar 300. yerli rekabet fazla olmadığı için 300 yetiyor olabilir. yabancılarda milyon site arasından sıyrılmak için 2000 hedefliyor olabilirler. şimdi farkettim yerli gazete haber ve blog siteleri ile yabancılar çok farklı.

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim fakat şöyle bir durum var, bazen öyle bir konu oluyor ki yazılacak bütün bilgileri yazıyorsun yazılacak başka bir şey kalmıyor bu durumda da aynı şeyleri tekrar tekrar yazıp saçma sapan bir konu yapmaktansa 70-80 kelimede bırakıyorum konuyu hem okuyucuyu sıkmak istemiyorum hemde aynı kelimeleri tekrarlayıp çöplük gibi gözükmek istemiyorum
HitSihirbazi38

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al