lostyazilim

2 yılda anlık 9-10 bin online?

35 Mesajlar 4.617 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

erbasaran erbasaran Yazılım Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 309
  • Beğeniler 2 / 77
  • Ticaret 70, (%100)

mymurat1 adlı üyeden alıntı

Konunun reklamla ne alakası var ? siteyle bir bagım alakam yok

Hocam konuyla bir alakanız olduğunu söylemedim ben. Sadece reklam gibime geldi benim. Web siteriyle az çok uğraşıyorsunuz. Ben online kalma süresini 1 ay yapıp online kişi sayısını 100bin olarak gösterebilirim. Herhalde böyle bir şeyin olabileceğinin siz de farkındasınızdır. Niye bu sizin ilginizi çekiyor ki? Ayrıca %60 bayan olduğunu da nerden öğrendiğniz acaba? Tamamiyle kendi fikrim olmak üzere burnuma reklam kokuları geldiğini söyledim.

Uzatmaya gerek yok, sitenin sahibi çoluk çocuk sanırım. Bu yüzden online kalma süresini 3-5 gün yapmışlar. Bu sayede online kişi sayısını 10bin civarında görüp kendilerini kandırıyorlar :) Zamanında biz de bu yollardan geçtik, zamanla düzelirler :)

imza yok...
wmaraci
reklam

mymurat1 mymurat1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Hukuk Öğrencisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 78 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

erbasaran adlı üyeden alıntı

Hocam konuyla bir alakanız olduğunu söylemedim ben. Sadece reklam gibime geldi benim. Web siteriyle az çok uğraşıyorsunuz. Ben online kalma süresini 1 ay yapıp online kişi sayısını 100bin olarak gösterebilirim. Herhalde böyle bir şeyin olabileceğinin siz de farkındasınızdır. Niye bu sizin ilginizi çekiyor ki? Ayrıca %60 bayan olduğunu da nerden öğrendiğniz acaba? Tamamiyle kendi fikrim olmak üzere burnuma reklam kokuları geldiğini söyledim.

Uzatmaya gerek yok, sitenin sahibi çoluk çocuk sanırım. Bu yüzden online kalma süresini 3-5 gün yapmışlar. Bu sayede online kişi sayısını 10bin civarında görüp kendilerini kandırıyorlar :) Zamanında biz de bu yollardan geçtik, zamanla düzelirler :)

ya gerçekse diye dikkatimi çekti birde bayan olduğunu forumu gezdim biraz açılan mesajlar vs. vs. inceledim ordan yola çıkarak söyledim

erbasaran erbasaran Yazılım Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 309
  • Beğeniler 2 / 77
  • Ticaret 70, (%100)
Neyse hocam uzatmaya gerek yok. Online kalma süresi 1gün falan değilmiş. En az 1 hafta online kalma süresi var bunun.

Ortalama olarak 1 haftalık 10bin tekil hiti var. Günlük 1,5bin tekil hite denk geliyor.

Bu konu sayesinde hitleri tavan yapmıştır artık :) .

Sevinmiştir site sahibi, böyle 2-3 webmaster forumunda daha konusu açılsa köşeyi dönerler ;)
Gerilim

kişi bu mesajı beğendi.

imza yok...

leomaster leomaster Wmaracı Sevdalısı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 715
  • Beğeniler 212 / 129
  • Ticaret 66, (%100)

erbasaran adlı üyeden alıntı

Neyse hocam uzatmaya gerek yok. Online kalma süresi 1gün falan değilmiş. En az 1 hafta online kalma süresi var bunun.

Ortalama olarak 1 haftalık 10bin tekil hiti var. Günlük 1,5bin tekil hite denk geliyor.

Bu konu sayesinde hitleri tavan yapmıştır artık :) .

Sevinmiştir site sahibi, böyle 2-3 webmaster forumunda daha konusu açılsa köşeyi dönerler ;)

Hitleri tavan yapmıştır diyorsunuzda sanki binlerce kişi giriyor? Giricek kişi sayısı 40-50. Bu kimseyi zengin etmez :)

wmaraci
wmaraci

mymurat1 mymurat1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Hukuk Öğrencisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 78 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

leomaster adlı üyeden alıntı

Hitleri tavan yapmıştır diyorsunuzda sanki binlerce kişi giriyor? Giricek kişi sayısı 40-50. Bu kimseyi zengin etmez :)

ben o arakdasın mantıgını hala anlamadım sanki adamın reklamını yapıyormusum gibi konusuyor , webmaster sitesi degilmi burası ? istediğim herşeyi sorabilirim galiba? böyle biliyordum sanki

wmaraci
Konuyu toplam 9 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 9 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al