wmaraci reklam

2016 - 2017 En İyi URL Kısaltma Sitesi Kesinlikle Ama Kesinlikle - USE.VU

14 Mesajlar 3.665 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TRCLOUD TRCLOUD Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 19.09.2016
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek Radyo Spikeri
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad M** K**
    • Mesajlar 30
    • Beğeniler 61 / 10
    • Ticaret 0, (%0)

2016 - 2017 En İyi URL Kısaltma Sitesi Kesinlikle Ama Kesinlikle HTTPS://USE.VU

Merhaba,
    Arkadaşlar Öncelikle Şunu Belirtmek isterim ki Siteyle Ne yakından nede Uzaktan bir bağlantım var..

Bilirsiniz link.tl denilen site binlerce kişiyi mağdur etti, çoğunun parasını ödemedi veya çok geç ödedi. Çoğu kişide gereken cevabı bunlara verdi.(Sitelerinin anasayfasındaki günlük ziyaretçi sayısı 600 bin 700 bin olur iken şuanda 170 bin'de) bu şu demek oluyor ki artık tam manasıyla link.tl devri bitmiştir...

Neyse lafı fazla uzatmadan konuya geçelim. yaklaşık 1 haftadır. kullanmakta olduğum USE.VU sitesinde aylarca diğer link kısaltma sitelerinde geçemedim 5 ₺ yi 10 tl bu sitede linklerimi kısaltarak çok hızlı bir şekilde kazanç sağladım bu sebebten dolayı bu siteyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Sitede 17 eylülde yani 3 gün önce 5 tl ödeme limitini geçerek, GÜN İÇİNDE ÖDEMEMİ ALDIM. Yanlış duymadınız. 1 günde biriktirdiğim 5,17 TL ödememi Banka yoluyla gün içinde aldım herhangi bir sorun yaşamadım. Sayaçları o kadar düzgün ki, sayımlar Anlık aynı zamanda doğru saymaktadır. Siteye Türkiyeden 1K ziyaretçimi çektiniz hepside reklamı geç bastığında sizin tamı tamına kazanacağınız tutar 5.00 TL bu kadar emin olabilirsiniz. 1k ya verilen ücret düşük gelebilir veya az olabilir. Fakat 5 ₺ geçtiğinizde ödemenizi tam zamanında yapıyorlar ve en önemlisi düzgün sayım yapıyorlar...

Ayrıca sitede toplam 13 Adet Ödeme Yöntemi var.

Bu sebebten dolayı, Sitenin düzgün iş yaptığını ayrıca aranızda bilmeyenler varsa öğrenmesi için bu konuyu yazma gereği duydum.

Sitede link ayarı diye bir bölüm var buradan siz kısaltığınız linklerin hangi dilde açılmasını istiyorsanız onu seçiyorsunuz. Örnek vermek gerekirse sitenizin hiti genel olarak Japonya, hemen link ayarları bölümden Japonya Seçiyorsunuz. daha sonra Kaydettiğinizde tüm kısaltılmış olan kısa linklerinizin dili Japonca oluyor buda şu demek oluyor. Kısaltığınız linke giren japonca bilen bir ziyaretçi hiç zorlanmadan linki geçebiliyor. Varsayılan dil olarak türkçe geliyor değiştirmezseniz linklerinizin dili türkçe'dir. Dil Listesi: Türkçe - English - Deutsch - Français - Español - Italiano - Русский - 日本語 - 中文

AYARLAR (LİNK AYARI)

SAYAÇLAR

ÖDEME KANITI

[SIZE="2"]Benim bildiğim piyasdaki en iyi link kısaltma sitesidir..[/SIZE]

wmaraci
    reklam

ismail ismail WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 08.09.2014
    • Yaş/Cinsiyet 24 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Sakarya
    • Ad Soyad I** K**
    • Mesajlar 1177
    • Beğeniler 582 / 324
    • Ticaret 3, (%100)
    İlgi çekici ama bir daha link kısaltma olayına gireceğimi sanmıyorum. Kimseye de önermiyorum.
    TRCLOUD

kişi bu mesajı beğendi.

steel steel WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 21.02.2013
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek Ne yaptığı belli değil
    • Konum Kütahya
    • Ad Soyad Y** Ç**
    • Mesajlar 756
    • Beğeniler 961 / 70
    • Ticaret 12, (%92)
    1000 kişi için 5 tl cok mu ?
    TRCLOUD

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.09.2016
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek Radyo Spikeri
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad M** K**
    • Mesajlar 30
    • Beğeniler 61 / 10
    • Ticaret 0, (%0)
    Ismail5412 Walla bilmeiyorum kullanmama sebebinizi ama bu sistem sağlam bir sorun çıkacağını sanmıyorum

wmaraci
    Mersin evden eve nakliyat

ismail ismail WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 08.09.2014
    • Yaş/Cinsiyet 24 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Sakarya
    • Ad Soyad I** K**
    • Mesajlar 1177
    • Beğeniler 582 / 324
    • Ticaret 3, (%100)

TRCLOUD adlı üyeden alıntı

Ismail5412 Walla bilmeiyorum kullanmama sebebinizi ama bu sistem sağlam bir sorun çıkacağını sanmıyorum

Yorumum genel olarak link kısaltma sitelerine söyledim bu siteye özel değil.
    TRCLOUD

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.09.2016
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek Radyo Spikeri
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad M** K**
    • Mesajlar 30
    • Beğeniler 61 / 10
    • Ticaret 0, (%0)

steel adlı üyeden alıntı

1000 kişi için 5 tl cok mu ?

Görüntülenmeye orta derece.
    Benim siteye ort. 2 bin kişi giriyor. Sitenin girişine entegre ettim. günlük 8 - 10 tl alıyorum:)

10 tlden hesaplasan aylık 300 ₺

steel steel WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 21.02.2013
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek Ne yaptığı belli değil
    • Konum Kütahya
    • Ad Soyad Y** Ç**
    • Mesajlar 756
    • Beğeniler 961 / 70
    • Ticaret 12, (%92)
    TRCLOUD sitenin girişine nasıl entegre ediliyor link kısaltma sitesi değil mi ?
    TRCLOUD

kişi bu mesajı beğendi.

TheAnalyzer TheAnalyzer WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 29.06.2014
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Meslek Özel
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad E** B**
    • Mesajlar 1305
    • Beğeniler 134 / 415
    • Ticaret 5, (%100)
    Adnow sitesine ait bir yapıdır. Yaklaşırken 2 kere düşünmek lazım lakin fazla kazandığınız an ya elde patlar ya da bahaneyle ödeme vermezler :)
    demircanuzer TRCLOUD

kişi bu mesajı beğendi.

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 10.01.2014
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Bilgisayar mühendisi
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad A** Ç**
    • Mesajlar 2472
    • Beğeniler 934 / 1174
    • Ticaret 41, (%100)
    Pek güvenilir durmuyor, doğru düzgün index'i vs. bulunmuyor hiçbir yerde. Facebook sayfaları bomboş, facebook sayfalarındaki adres ile web sitesindeki adreste aynı değil.

Sitedeki adres: Gümüşpala Mahallesi 7000.Sokak No:37 35510 Bayraklı/İzmiri
    Facebook'taki adres: Nursultan Nazarbayev Caddesi, Bayraklı Mahallesi, 35530 Bayraklı/İzmir

Bunlarıda geçtim anasayfadaki istatistiklerinde 189.034 yayıncı, 9.310 reklam veren ve 545401 ziyaretçi olduğu yazıyor fakat sitenin hit değerleri ve siteye giriş çıkışlara dair bir konum veya dil bilgisi bile bulunmuyor. Yani bu sistemin ne olduğu belli değil.
    TRCLOUD

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.09.2016
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek Radyo Spikeri
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad M** K**
    • Mesajlar 30
    • Beğeniler 61 / 10
    • Ticaret 0, (%0)
    steel Hocam Site Açılış Kodu Var.Onu siteme ekledim link filan kısaltmıyorum. giren kişi belirdiğim süre'den (1 saniye) sonra direk use.vu atıyor. reklamı geç basınca paracıklar geliyor :)

Ek Olarak:

TheAnalyzer adlı üyeden alıntı

Adnow sitesine ait bir yapıdır. Yaklaşırken 2 kere düşünmek lazım lakin fazla kazandığınız an ya elde patlar ya da bahaneyle ödeme vermezler :)

Ön yargı :D

Ek Olarak:

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

Pek güvenilir durmuyor, doğru düzgün index'i vs. bulunmuyor hiçbir yerde. Facebook sayfaları bomboş, facebook sayfalarındaki adres ile web sitesindeki adreste aynı değil.

Sitedeki adres: Gümüşpala Mahallesi 7000.Sokak No:37 35510 Bayraklı/İzmiri
    Facebook'taki adres: Nursultan Nazarbayev Caddesi, Bayraklı Mahallesi, 35530 Bayraklı/İzmir

Bunlarıda geçtim anasayfadaki istatistiklerinde 189.034 yayıncı, 9.310 reklam veren ve 545401 ziyaretçi olduğu yazıyor fakat sitenin hit değerleri ve siteye giriş çıkışlara dair bir konum veya dil bilgisi bile bulunmuyor. Yani bu sistemin ne olduğu belli değil.

Hocam siteden facebook sayfasına nereden ulaştınız ? ben sitede facebook sayfasını linki göremedim.

Birde sistemin ne olduğu belli değil diyorsunuzda sitde 13 Adet ödeme yöntemi var aynı zamanda Aşağıdaki video'yuda sizin için çektim sistemin ne olup olmadığı belli olmadığını söylediğiniz için;

Ek Olarak:

steel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al