wmaraci reklam

3 Ayda adsense gelirimi 10 katına, hitlerimi 24 katına nasıl çıkardım..

13 Mesajlar 1.809 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mrtrclb mrtrclb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1379
  • Beğeniler 538 / 538
  • Ticaret 7, (%100)
Aşağıda saydıklarımı yaptım ve adsense gelirim %100 arttı, organik hitler 3 ay öncesine oranla tam 24 kat arttı ve bana gör en önemlisi hemen çıkma oranım %60'ları yakaladı..

isminde haber geçen ve net uzantılı sektörel içerikleri paylaştığım sitemde aşağıdaki maddeleri emekle yaptım;

* Ne olursa olsun ,günde mutlaka 4 veya 5 kaliteli ÖZGÜN içerik girişi yaptık.
* Cache eklentisiyle ve resim optimizasyonu olayıyla site hızımızı %100 artırarak google page speed skorumuzu %95'lere çıkardık.
* Özgün konu başlıkları ve özgün resimler ki bu resimleri canva ile ilmek ilmek dokuyarak içeriği sadece bu resmi yakından görmek için okunabilir hale getirdik..
* Webtekno, webrazzi, sdn gibi çok ziyaret edilen sitelerden ilham alarak içerik kısmında hiç ama hiç reklam koymadık.İnsanları yazıyı okumaya teşvik edecek şekilde reklamları sadece sidebar'a ve header kısmına bir de yazı sonuna yerleştirdik.Hatta header kısmı için eklediğimiz reklamı ziyaretçilerimizin kapatabilmeleri için kapat tuşu kodladık.
* İlgili içerikleri yazı içerisine öyle bir yerleştirdik ki, mutlaka ziyaret edilir hale getirdik.
* Her gün olmasa bile en az 2 günde bir 1200 - 1500 kelimelik bol görselli eğlenceli ve kaliteli içerikler paylaştık.
* Sektördeki diğer rakiplerimizden rica minnet uygun fiyata haber / içerik formatında tanıtım yazısı aldık.
* Uzun uzun paragraflar, sıkıcı yoruma dayalı cümleler yerine kaynak , tarih, zaman, konuyla alakalı ünlü kişilerin söyledikleri güzel cümleleri yazılarımızın arasına yerleştirdik.
* Sektörümüzle alakalı en fazla aranan ve çoğu kaynakta yalan yanlış açıklanan konuları doğru ve en verimli şekilde özetleyerek yeniden yorumladık.
* Sektörümüz niş ve uzmanlık gerektiren bir saha olduğundan konumuza farklı odakları da ekleyerek daha fazla kişiye odaklandık..
* Sitemizin konusuyla ilgili aktif facebook gruplarını araştırarak bulduk ve bu gruplarda cuk oturan paylaşımlarda bulunduk.SEVİLDİ,SEVİLDİKÇE PAYLAŞILDI VE ETKİLEŞİM PİK YAPTI..
* VE İŞİN BANA GÖRE EN ÖNEMLİ KISMI İSTEYEREK AZİMLE, HEVESLE VE ADSENSE ODAĞINDAN UZAKTA çalıştık..

Bunlar ve daha sayamadığım epey ufak detayı 2 3 aylık sürede uygulayarak bana göre muhteşem bir yükseliş elde ettik..Şuan alexa doğal yollarla hergün en az 100 en fazla 500 siteyi geride bırakacak şekilde yükselmeye devam ediyor (TR 8K).

İnşallah bu paylaşımdan sonra nazar filan değmez..1 aydır işten gelip çocuklarımla ilgilenemeden yemekten sonra siteme koşuyorum :)

Siz değerli forumdaşlarımla paylaşmak istedim.Özellikle yeni başlayanlar ve ilham öyküsü arayanlara yönelik faydalı olacağını düşünüyorum.
kozlunet redakte Dijiseo

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
Bu kadar detaylı çalışmayı farklı sektörlerde yapsaydınız, CEO falan olurdunuz sanırım :) Türkçe sitelerin zorluklarını saymışsınız bir anlamda. Acı ama gerçek... Başarılar.
mrtrclb

kişi bu mesajı beğendi.

Gopher Gopher We Love Google! Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 35 / 191
  • Ticaret 0, (%0)
Başarılarınızın devamı dilerim. :)

• Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1379
  • Beğeniler 538 / 538
  • Ticaret 7, (%100)
Aykut teşekkür ederim hocam :) ama her gün yeni bişey öğreniyorum..Bu arada içeriğe odaklanmak konusu da çok önemli..Çoğu kez bi eklenti deneyeyim, yok tema araştırayım yok seo taktikleri okuyayım derken 10 tane içerik hazırlayabileceğim süreler geçiyor.. Gücümü kaliteli içeriğe yoğunlaştırmaya başladım..Şuan vakit kaybı kesinlikle değil ama wmaracı sitemden sonra en fazla zaman geçirdiim ortam. :) burada da sizin gibi dostlarla hasbihal ediyoruz bu da harika bişey..
kozlunet Aykut cannas

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Bulutekno Bulutekno Free Free Freelancer... Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek FreeHuman
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad V** B**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 103 / 141
  • Ticaret 3, (%100)
mrtrclb hocam gerçekten çok önemli bi konuya değinmişsiniz. Yeni başlayan arkadaşların yaptıkları en büyük hata eklenti yok tema falan filan... Bunun yerine sadece yazı yazmaya odaklansalar 1-2 ay sonra profesyonel yazı yazabilirler diye düşünüyorum. Okumak tabi ki önemli böyle şeyleri fakat bir saat sınırı belirleyip arkadaşlar vakitlerini düzgünce planlayabilirseler ve plana sadık kalabilirseler güzel şeyler başarabilirler. Fakat hemen ilk sıraya yerleşme hayali ve para kazanma hırsı gerçek performanslarını sergilemelerine engel oluyor ne yazık ki.
kozlunet mrtrclb

kişi bu mesajı beğendi.

HTML-CSS ve BOOTSTRAP-JQUERY,
PSD döküm,
Tema editleme.
Temayı responsive hale getirme.

Aristokrat1 Aristokrat1 Ansiklopedik Blog Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Wordpress & Google Ads Uzmanı
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 31 / 22
  • Ticaret 3, (%67)
Anlatım güzel, başlık adsense maddiyata tahalluk edince gecenin yarısnda 24 üye 4 ziyaretçi okuyor :)
Mad mrtrclb

kişi bu mesajı beğendi.

Nefse muhalefet veliliktir.

nirva nirva WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 26 / 62
  • Ticaret 6, (%100)
Acaba neden ban yedi

TalhaAzam TalhaAzam www.talhaazam.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 14 / 172
  • Ticaret 1, (%100)
harunlog Uzaklaştırma sebebi: Sahte ticaret puanı ve yorum almak/vermek. Tekrarı halinde hesabınız daha uzun süreli bloke edilebilir.
nirva lastpavel

kişi bu mesajı beğendi.

aldemardis1 aldemardis1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 130 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
başaraılarınızın devamını dilerim sitenizi pm alabilirmiyim incelemek için :) Maşallah diyelim birde :)
mrtrclb

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1379
  • Beğeniler 538 / 538
  • Ticaret 7, (%100)
Arkadaslar cok tesekkur ederim guzel cumleleriniz icin..Emek vererek bi yerlere gelmeye calisan tum dostlarim hedefledikleri basariya en kisa surede ulasmalarini temenni ediyorum 😊

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al