Arkadaşlar selamlar sitem'de Server Error 503 Service Temporarily Unavailable aldım ve hosting firması ile görüştüm bana şu cevabı verdi:

hostunuzda problem var, ftp ana dizinde yaklaşık 6000 adet html dosyası var, bu hostu aktif ettiğimiz anda tüm sunucuyu kilitleme başlıyor, daha önce bir kaç defa işlem yaptınız ama aynı sorunlar tekrar tekrar devam etmekte, önerimiz sanal bir sunucu almanız ve sitenizi orada yayına almanız Hosting üzerindem maalesef aktif edemeyeceğiz, etsek dahi aynı şekilde suspend e düşmeye devam edecek yapmaya çalıştığı işlemlerden ötürü

-Bu htmleri temizlesem düzelir mi?

Temizlemeniz mümkün değil çünkü çok fazla, host silince silineceğini umut ediyoruz yoksa tüm sunucuyu formatlamamız gerekecek. İlettiğim gibi şu an için bizim size sağlayacağız tek çözüm VDS paketlerimiz, dosyalarınız duruyor yedeklerinizi çekebilmeniz için belirttiğiniz saatte aktif ederiz

Benim bu html dosyaları ile ilgili hiç bir fikrim yok benden mi kaynaklı yada başka bir şey mi bilmiyorum? Sizce firmada bir sıkıntı var mı yoksa bu benim hatam mı?