wmaraci reklam

$57 Tbm ulaşmak zor mu?

59 Mesajlar 7.655 Okunma
wmaraci reklam

Cyprus Cyprus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 790
  • Beğeniler 257 / 143
  • Ticaret 1, (%100)
Formun yarısı burda 😂

wmaraci
reklam

Gglog Gglog bloglara frm kurmayın! Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 861
  • Beğeniler 167 / 264
  • Ticaret 1, (%100)
Arama hacmi 1 milyon olan bir keyword'de ilk sayfalara çıkmak aşırı zor özelliklede ingilizce de. Ve zaten o tbm yi veren kelimeler genelde sigorta şirketleri oluyor ilk sayfaya çıkmak için hem yıllar hemde paralar harcamanız gerekir.

Little things affect little minds.

sevdabirates sevdabirates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** P**
  • Mesajlar 282
  • Beğeniler 150 / 55
  • Ticaret 1, (%100)
Domaini bedava vereyim desem özel mesaj kutum patlayacak ama herkes kötüleme derdin de sadece 1-2 arkadaş denemelisin demis dikkat ettim. Neyse 1. Yılı doldurduğumda burdaki arkadaşlara kazanç tablomu dolar olarak atarım. Bu arada sektör sigorta sektörü değil. Dar aranma hacmi 195 bin.

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
Bence denenir işi biraktirmasa bile aylık 500-1000 yapsaniz yaşam standartlarınız yükselecektir kolay para kolayharcaniyor :D

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/
wmaraci
wmaraci

sevdabirates sevdabirates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** P**
  • Mesajlar 282
  • Beğeniler 150 / 55
  • Ticaret 1, (%100)
:))) hocam 1.000 tl gerçekten tatmin etmez 75.000 tl hedef koydum kendime bakalım olur olmaz

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Yahu güzel kardeşim ben sana bir çok örneklerle gerçekleri anlatmaya çalışıyorum sen kötülüyorlar şeklinde cevap yazıyorsun. Kazansan ben ne kazanıcam kaybetsen ne kazanıcam? Kimler kimler neler kazanıyor, sen de kazan.

Ne 57si? Spyfuda gösterdiği tbm 100$+ olan bir çok kelime göstereyim sana.

Yahu herşeyi geçelim. Hiçbir reklam veren sadece tek tıka, bir tane tıka 57 dolar fiyat biçmez.

Bu adam mesela 570 dolar reklam bütçesi ayıracak, ne için? Sadece 10 ziyaretçi için mi? Ürün mü satıyor bu adam? Tıklayan adamın ürünü alma olasılığı da oldukça düşük.

Hadi diyelim ya, oldu da bir reklam veren bu şekilde 57dolardan reklamını yayınladı.

Bu tren bir daha geçmeyecektir. Diğer tıklarınız standart seviyede olacaktır. Hedeflerinize göre ise tatmin etmeyecektir.

Siz istiyorsunuz ki her tıktan 300tl+ gelir elde edeyim. Günde 5 kişi tıklasın.

Günde 5 kişi gene tıklasın. 10tl kazanç getirecektir günlük. Gene güzel. Ha, buda kesin değil. Siteye giren kişinin organik şekilde gelmesi lazım. Direct giriş yapıp reklam tiki alirsa 30-40 kuruş ya verir ya vermez. Bazı cookies denetlemelerinden geçer reklam tıkları. Burada tr içerik üretip 50 tıka bu rakamı anca alan arkadaşlarımız var.

Kaldı ki belirttiğiniz sektörde zorlu bir sektör belli ki. Yüksek seviyelere gelmek zorlu olacaktır.

Gene uğraşın, gene kazanın, çabalayın. İngilizce bir sitede ne kadar fazla trafik, o kadar çok kazanç.

Aynı trafik ve TO baz aldığımızda, tr sitelere nazaran 5-10 kat daha fazlasını kazanırsınız.

Ama bahsini ettiğiniz gibi 100-200 katı olmayacaktır bu durum.

Yüksek tbmli kelime olayları tam olarak bu şekilde değildir. Evet, 3 4 dolardan reklam verenler çıkıyor. Bu araba kiralama, sigortacılık gibi cok rağbet gören sektörlerde olası bir durum. Ama o sektörlerde dahil her tık aynı oranda kazanç sağlamaz.

Hali hazırda var olan İngilizce bir sitem var. Hit yok sitede. Ayda yılda bir tık alıyorum.

Spyfu gibi toolslarda tık başına 12 dolar verdiğini göstermekte 😊 Zaten oradaki tbm oranları değil, arama sonuçları idi benim için önemli olan. Yoksa 200dolar tbm dahi gösterdiği kelimelere kadar denk gelmiştim :)

Reklamlar gayet optimize şekilde, kullanıcı geçmişine göre şekillenmiyor, bir çok partner firma falan engellenmiş vaziyette, genellikle sektörüme odaklı reklamlar çıkmakta yani.

Aldığım rekor tbm 4TL. Genelde 1tl-2tl arası dönüyor.

Mobilde olduğum için daha fazla yazamadım, yazı çok uzun olduğundan yazarken sürekli düşündüklerim, diger satırda yazacaklarım aklımdan silindi gitti.

Bu konuda benim hissettiğim kişi, bu konular hakkında bilgisi olmayan, bu konuda birşeyler duymuş, hayallere kapılmış, herşeye toz pembe bakan, inandığından, duymak istediğinden başkasına kulak asmayan, onların kötü niyetli olduğunu düşünen bir kişi.

Anahtar kelimenizi sansurleyerek analiz grafiğinin bir ekran görüntüsünü bırakın en azından hocam, daha detaylı açıklayalım.

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
İmkansız. 57 dolar alamazsınız tıklama başına. Eğer sektör çok çok rekabeti ise (avukatlık sigorta özel üni VS gibi) belki 1 2 tıklamada görürsünüz ama düzenli olarak imkansız.

Ayrıca 195k aranması olan ve tbm bu kadar yüksek ayrıca reklam rekabeti yüksek olan bir sektörde 100 hit almak bile aşırı derece de zor.

Reklaam rekabeti yüksek değilse zaten 57 dolar tam hayal.

Dilersen adwords reklam veren rekabeti yüksek 2k dolar tbm gösteren kelime vereyim ona gir dene :d

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Deneyin hocam vazgeçmeyin. Fakat aslında arkadaşlar çok doğru demiş. Mesele bu tbm alıp almamanızda değil aslında. Böyle bir beklenti sizi yarı yolda bırakır. Aynı zamanda u beklentiden kurtulmazsanız gerçekten psikolojik olarak yıpranırsınız. Tavsiyem beklentileri bir kenara bırakın daha fazla zaman kaybetmenin bir anlamı yok hemen iş başı yapın. 😊

hdfilmx hdfilmx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek bilgi işlem
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 120 / 57
  • Ticaret 8, (%100)
reklamlar domainle ilgili değil benim bildiğim kadarıyla misal ben bebek arabası baktım en son bir kaç gündür hangi siteye girersem gireyim google reklamı olan hepsinde bebek arabası cıkıyor ve özellikle baktığım aldığım marka.

Ben şimdi yeni bir domain aldım www.haber.kim adresi burda haliyle haber yapmayı düşünüyorum ama diyelim ben bu siteyi japonca içerikle sağlık sektöründe satışı yapılan ürünlerle ilgili yaptım. Şimdi benim sitemde japon sağlık firmalarının reklamları mı olacak diyorsunuz? Domain ile yada içerikle bu kadar alakalı mı bu durum, eğer alakalıysa neden benim son yaptığım aramalara göre reklamlar çıkıyor genelde karşıma?

hdfilmx.com

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Ben de yıllar önce bir kelime bulmuştum, unuttum. Tık başına 1.950 TL yazıyordu 😃 Tabi wmaracida hemen paylaştım. Sonra araştırmalar yaptım ki herkes böyle bir şeyin imkansız oldugunu söylüyordu. Haliyle mantıksal olarak da mümkün değil. Kimse bir tık için bu kadar vermez.

Yorumlara baktım kötülemek için yazılan yorumlar değil. İşin aslını söylüyorlar. Ha ben yaparım sizin dediginiz gibi değil diyorsan başlamalısın. Mümkün mü değil mi denemeden göremeyiz. Başarılar diliyorum takipteyim. Gerçekten bu kadar kazanmak mümkün mü deneyin görelim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al