wmaraci reklam

99 Dofollow Kaliteli Backlink Listesi 2019

6 Mesajlar 6.174 Okunma
wmaraci reklam

recklesschat recklesschat Minimal :) Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 21 / 72
  • Ticaret 3, (%100)
99 Dofollow Kaliteli Backlink Listesi 2019
Dofollow Backlinkler , SEO'nun kalbidir. Kullanıcıların, ilgili konularda başka bilgi kaynakları bulması için bir yol sağlar. Arama motoru için geri bağlantılar sayfanın değerini ve sayfanın kullanıcılar arasında popülerliğini gösterir.
Bu yazımızı okuduğunuzda daha fazla geri bağlantıya sahip olacaksınız ve arama motorunda almak istediğiniz yüksek sıralamaya bir adım daha yaklaşacaksınız.
Geri bağlantıların değerlendirilmesi, miktarından çok kalitesine bağlıdır. Bununla birlikte, güvenilir olmayan alanlardan fazla backlink gelirse alan adlarının yetkili sinyallerini durduracaktır. Basitçe onlar spam olarak görünecektir.
Bazı backlinkler, uzun süredir inşa ettiğiniz tüm geri bağlantı (backlink) profiliniz üzerinde kötü bir etki yapacaktır.Bu tür bir spam bağlantısı Google sıralaması cezasına neden olabilir .
Spam backlinkler, temel olarak, rastgele, tam donanımlı bir tutturma metni içeren, sıradan, alakasız bir web sitesine yerleştirilen sayfanızın bağlantısıdır.
Spam Linklerinizi en kolay görebileceğiniz araçların başında moz gelir.
Moz spam görüntüsü.

Peki bu spam linkleri nasıl temizleyebilirsiniz?
Spam linkleri search console webmaster tools üzerinden dikkatli bir şekilde temizlemeniz gerekir. Detaylı bir makaleyi sizler için kısa sürede yayınlayacağız. Takip etmeye devam edin.
Sitenize gelen backlinleri en kolay takip edebileceğiniz araç ise Ahrefs. Bu araçla sitenizin Almış olduğu do follow ve no follow linkleri kolayca görütüleyebilirsiniz.
İşte Ahrefs tarafından bir sitenin backlink bilgileri ve site otoritesi.

Alan Yetki Değerinin Önemi
Domain Authority (DA), bir alanın sıralanmasındaki gücünü açıklayan bir puandır. Bu skor, bir web sitesinin arama motoru sonuç sayfalarındaki belirli bir anahtar kelimede ne kadar iyi sıralanabileceğini tahmin eder . Domain Authority skoru 1 ile 100 arasında değişmektedir.
Etki Alanı yetkisi ne kadar yüksekse, web sitesinin gücü de o kadar yüksek olur . Gücü ile birlikte, daha yüksek bir pozisyon alma yeteneği artacaktır.
Etki Alanı Yetkilisi , kök etki alanlarını ve toplam gelen bağlantı sayısını içeren tek bir DA puanına bağlanan birden fazla faktörü kontrol ederek hesaplanır. Bu DA puanı, web sitelerini karşılaştırmak veya belirli bir süre boyunca bir web sitesinin“ sıralama gücünü ”izlemek için kullanılır.
Diğer bağlantılar gibi, dofollow geri bağlantıları da etki alanı yetkilisine (değer ve önem) bağlıdır. Yüksek DA web sitesinden aldığınız backlinkler dolayısıyla sayfanızı güçlendirmek için daha etkili olacaktır. DA skorunun azalması ile güç azalır.
Arama motoru sonuçlarında belirli bir anahtar kelime için en üst sıralarda yer almak için, diğer yüksek dereceli sitelerden do follow bağlantı almak işinizi kolaylaştıracaktır.
PageRank’in Önemi
PageRank, sayfanın ne kadar önemli olduğunu belirlemek için bağlantıların sayısını ve kalitesini ölçer. Dolayısıyla daha önemli sayfa diğer web sitelerinden daha fazla bağlantı alır. . Daha düşük PageRank değerine sahip sayfa, arama motorunda en üst sıradaki sitelerle bağlantılı olduğu için yüksek görünürlük sağlayabilir. Bu siteler, SERP’lerde (Google arama sonuçlarında) ilk sırada yer alan belirli arama sözcükleriyle eşleşir.
Dofollow backlink'ler yalnızca arama motorunda daha yüksek sıralamaya etki etmekle kalmaz, aynı zamanda sitenizde hedeflenmiş trafik elde edersiniz.
2019 Yılında güncel olarak kaliteli dofollow backlink alabilmeniz için sizlere hazırlamış olduğumuz listemizi kontrol edelim.
Yüksek PR (PageRank) dofollow geri bağlantı listesi:

1. Coursera

2. MDN web docs Mozilla

3. Github

4. Tumblr

5. Nature

6. Gravatar

7. Slideshare

8. Openstreetmap

9. Bbpress

10. Onetab

11. Granta

12. Noriskdomain

13. Storify

14. Localstack

15. Hubpage

16. Buzzle

17. Sooperarticles

18. Ehow

19. Judysbook

20. Seekingalpha

21. Selfgrowth

22. Biggerpockets

23. Brighthub

24. Moz

25. Webgenio

26. Directorylist

27. Webpronews

28. Thefreelibrary

29. Articlecity

30. Flickr

31. Blogger

32. Pinterest

33. Dailystregth

34. Reddit

35. Zotero

36. Eternagame

37. Discussionapple

38. Diigo

39. Search engine people

40. Wp SEO tricks

41. Web hosting one dollar

Yüksek PR Eğitim ve Yabancı Edu Devlet Sitelerinden Dofollow backlinks listesi:

1. Michigan State University

2. Tech Websites

3. Berkeley Blog

4. Amcollege

5. New Paltz

6. NC State University

7. Public Health Law site

8. Academia

9. Edublog

10. University of Texas Arlington

11. International Relations American University

Yüksek DA (Domain Authority) blog yorum yapan siteler:

1. Successfulblogging.com

2. NeilPatel.com

3. shoutmeloud

4. ProBlogger

5. Rankwordpress

6. Digitechnopost

7. Quicksprout

8. Matthew Woodward

9. 99techpost

10. Internet Marketing Ninjas Blog

11. SmartPassiveIncome

12. Backlinko

13. Blog.blogbing

14. Growmap

15. ChrisDeeWaard

16. Torrefsland

17. Express writers

18. Migrationology

19. We3travel

20. Blogging tips

21. SmartBlogger

22. National Oceanic and atmospheric administration

23. Justagirlandherblog

24. Inspire To Thrive

25. TechSpot

26. MostlyBlogging.com

27. All Tech Buzz

28. Gotch SEO

29. Maketecheasier

30. Robbie Richards

31. Writetodone.com

Yüksek DA (Domain Authority) Dofollow Backlinks List:

1. WordPress

2. Microsoft

3. Dell

4. About.me

5. StudioPress

6. Livejournal

7. Instructables

8. Amazon

9. Deviantart

10. Disqus

11. IBM

Kaliteli Backlink Stratejisine Sahip Olmanın Faydaları:
Doğal bağlantı kurma her zaman arama motoru tarafından takdir edilmektedir. Sayfanın SEO, etki alanı ve sayfanın otoritesi, Arama motoru sıralaması sayfaları üzerinde büyük bir etkiye sahip olduğu gibi. Backlink stratejisi, çevrimiçi pazarlamaya göre daha fazla fayda içerir.

• SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve SERP'leri (Arama Motoru Sıralaması Sayfaları) geliştirir.

• Web sitenize büyük trafik çeker.

• Web sitesinin güvenilirliğini arttırır.

• Web sitesinin yetki ve güvenilirliğini arttırır.

• Sitenin marka görünürlüğünü arttırır.

• Ziyaretçilerle güçlü bir ilişki kurar ve onları müşterilere dönüştürür.

• İşletmenin dönüşüm aralığını geliştirir.

Ancak backlink inşa ederken bazı şeyleri göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun. Web yöneticisinden sayfanıza bağlantı metni ile tekrar bağlantı kurmasını istememelisiniz. Bu tür bir işlem arama motoru tarafından fark edilirse, o zaman bağlantı cezası ödemek zorunda kalabilirsiniz.
“Sponsorlu İçerik” olarak açıkça belirtildiği gibi, sponsor içerikle satın alınan geri bağlantıları oluşturmak iyi değildir. Çoğunlukla bu geri bağlantılar kalitesiz geri dönüşler" olarak değerlendirilir, ancak yine de sitelerdeki trafiği sürdürebilecek değeri vardır. Çevrimiçi olarak sektörünüzle alakalı topluluklar bulursanız, backlink almak için web yöneticileri ile değerli ilişkiler kurabilirsiniz
Örneğin, Gov, büyük topluluk tarafından başlatıldığından çok daha fazla değere sahip olduğundan, sonuçta, yüksek etki alanı değerine sahiptir.

Sonuç :
Yukarıda belirtilen dofollow backlink listesi, SEO tekniklerini uyguladığı için web sitesi büyümesine yardımcı olacaktır. Bu dofollow backlink listesi, tamamen güvenlidir. Yukarıda belirtilen sitelerle sitenize kolayca erişebilir ve arama motorunda indekslenmiş sıranızı yükseltebilirsiniz.

Kaynak ; 99 Dofollow Kaliteli Backlink Listesi 2019
AtaTekin metekog

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

DeepX DeepX PM ile ulaşın Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 218 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
12 yıllık geçmişi olan bir alan adı aldım 9M tane backlink'i gözüküyor. (Dün bir arkadaşın paylaştığı bir sitedeki sonuç)

Facebook üzerinden engelli bide, bi türlü açamadım.

Bütün hevesimi kaçırdı.

Backlinklere hiç sıcak bakmıyorum artık.

• Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 21 / 72
  • Ticaret 3, (%100)

DeepX adlı üyeden alıntı

12 yıllık geçmişi olan bir alan adı aldım 9M tane backlink'i gözüküyor. (Dün bir arkadaşın paylaştığı bir sitedeki sonuç)

Facebook üzerinden engelli bide, bi türlü açamadım.

Bütün hevesimi kaçırdı.

Backlinklere hiç sıcak bakmıyorum artık.

Support ile görüşürsen açıyorlar hocam engelini

DeepX DeepX PM ile ulaşın Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 218 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
recklesschat

Yahu 3 defa Türkçe yardım istedim, sonra anlamaz bunlar deyip 1-2 defa ingilizce yazdım en sonda arapça yazdım ama hiçbirine çözüm odaklı yanıt vermediler ne yazık ki.

Bakalım arada gönderiyorum ama açacak gibi değiller.

wmaraci

• Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 21 / 72
  • Ticaret 3, (%100)

DeepX adlı üyeden alıntı

recklesschat

Yahu 3 defa Türkçe yardım istedim, sonra anlamaz bunlar deyip 1-2 defa ingilizce yazdım en sonda arapça yazdım ama hiçbirine çözüm odaklı yanıt vermediler ne yazık ki.

Bakalım arada gönderiyorum ama açacak gibi değiller.

Hayırlısı olsun hocam
DeepX

kişi bu mesajı beğendi.

AtaTekin AtaTekin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 301 / 269
  • Ticaret 7, (%100)
Paylaşım için teşekkürler hocam. Güzel toplamışsınız elinize sağlık.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al