freelance iş ilanları

AA Aylık Abonelik

44 Mesajlar 8.564 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
yamyamix Sana blogspot'ta açılmış yerli haber sitelerini de gösteririm istersen. Hayatında göremeyeceğin hitleri alıyorlar. News kayıtlı da değil, 2 bin liralık teması da yok. Zannediyorsunuz ki para dökünce sokağa lucağa geliyor o hitlerle paralar.
İşi bilen blog sitesiyle de gayet iyi kazanç sağlar. Cebinde sadece parası olanı da öyle keklerler pahalı temayla kandırıp.

wmaraci
reklam

yamyamix yamyamix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Güvenlik görevlisi
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 86 / 98
  • Ticaret 7, (%100)
Konumuz yerli blog siteleri mi? Ben diyorum ki yukarıda örnek gösterdiğin firmalar joomla kursun, tr.gg kursun yine tutacak firmalar. Ben sadece okuduğum makeleyi arkadaşla paylaştım. Wordpress kurulan haber sitelerine news kaydı verilmiyor demedim. Sadece kendine özgü yaptırılan scriptler daha çok değer görüyor ve wordpress'e göre daha kolay kabul ediliyor.

Ama gelip bana saçma sapan koca koca firmaları örnek veriyorsun. Bunu sende biliyorsun ki o firmalar tr.gg bile kursa binlerce hiti olacak. Ama konu sahibi arkadaş yeni başlıyor bu işe hızlı gidebilmesi için profesyonel olması lazım her yönden.

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
yamyamix

Google news servisi özel haber yazılımlara wordpress'e göre daha öncelik veriyor diye bir makale okumuştum

Sadece kendine özgü yaptırılan scriptler daha çok değer görüyor ve wordpress'e göre daha kolay kabul ediliyor.

Bahsettiğiniz bilgi doğru bir bilgi değil. Siz doğru olmayan bir bilgiyi burada paylaşarak iyilik değil kötülük yapıyorsunuz. News servisi sitelerin temasına bakmaz. Ücretsiz blog da açsanız, Wordpress de kursanız, 5 bin TL verip script de alsanız belli kalite yönergelerini karşılayan her site News'e dahil edilir. Aynı şekilde Google'da da indekslenir. Öncelik verme diye bir durum söz konusu değil.

Kendim News editörlüğü de yaptım, birçok arkadaşımın sitesini de News'e soktuk. Hiçbir durumda temayla alakalı ya da altyapıyla ilgili bir öncelik ya da kayıp durumu oluşmadı.

Türkiye'de webmaster sitelerinde News kaydı yapan kitlenin çoğunluğu bahsettiğiniz script siteleriyle anlaşmalı olduğu için piyasaya böyle bir izlenim yayıyorlar. Bu sayede de hem kayıt ücretini yükseltiyorlar hem de sattıkları script başına komisyon alıyorlar.

Açın bir yerel haber sitesi, hiç bot işine girmeden kendiniz günlük 10-20 haber girin, 100 TL'lik temayla da gereksinimleri karşılarsanız News'e kayıt olursunuz.

Benim size anlatmaya çalıştığım şey birilerinin ortaya koyduğu izlenime kapılmamanız. Girip kayıt işlerini yapan kişileri bir takip edin ne demek istediğimi anlayacaksınız.
yamyamix Arestr

kişi bu mesajı beğendi.

yamyamix yamyamix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Güvenlik görevlisi
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 86 / 98
  • Ticaret 7, (%100)
Ha şöyle açıklama yapın. Şimdi daha doğru bilgi oldu. Teşekkürler.
Arestr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al