wmaraci reklam

Açıköğretim Üniversitesi Bilişim İle İlgili Bölümler

3 Mesajlar 575 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

berkayztr berkayztr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 51 / 67
  • Ticaret 5, (%100)
Selamlar, üniversite okumak istemiyorum. Hiçbir şekilde okula gitmek istemiyorum diyeyim. Bu sene okulu bitirip askere gitmek istiyorum. Normalde Grafik Tasarım ile başlayan daha sonra Web tasarım olarak giden bir serüven hayatım var. Lise'de bilişim bölümü Web tasarım okuyorum son sınıftayım. Ayrıca .Net ve php öğrenmeye çalışıyorum. Güzel bir şirkette işe girmek için tecrübe bilgi ve diploma gerek. Ben diplomayı açıköğretimden almak istiyorum. Programlamayla ilgili açık öğretim bölümü var mı ? Bu konu hakkında bilgisi olan bilgisayar programcılığı, mühendisliği her ne ise bilişim ile ilgili açıktan okunabilecek bölüm sizce nedir? Teşekkürler.

wmaraci
reklam

DoganOguz DoganOguz Android Developer Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Android Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 181 / 40
  • Ticaret 7, (%86)
Açıktan değilde normal 2 yıllık bir yere geçiş yap benim sana tavsiyem bu şuan bende ege üni'de bil.prog okuyorum her ne kadar okumak istemesem de diploma diplomadır. Evet 2 yıllık elbette mühendislikle kıyaslanamaz ama iş sende bitiyor ne adamlar tanıdım staj yerlerimde 2 yıllığı yarıda bırakıp mühendislerden çok şey bilip de çok yüksek maaş alan yani dostum uzun lafın kısası okuyabildiğin kadar oku ama bir alanda ise çok iyi ol. :)
Teositeler

kişi bu mesajı beğendi.

https://androidwebview.net/

berkayztr berkayztr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 51 / 67
  • Ticaret 5, (%100)
DoganOguz 2 yıllık geçiş hakkı kaldırıldı, grafik ve web tasarımı okusunda iyi olduğumu düşünmekteyim ve üstüne fazla gitmeyeceğim amacım yazılım uzmanı olmak .net ve php öğrenmek .net için bilge adam kursuna gitmekteyim ve oldukça verim alıyorum. Ben açıktan okuyup okurken çalışıp tecrübe yapmak istiyorum. Şuan zaten bir yerde staj yapmaktayım ve aynı firmada kalıp kendimi geliştirmek istiyorum :)
DoganOguz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al