lostyazilim

Adblock iyice saçmaladı.

15 Mesajlar 1.694 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

MuhammedArslan MuhammedArslan Msa Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 136 / 276
  • Ticaret 11, (%100)
Adlock un sitenizdeki resimleri neden engelledigine bakin. Hangi filtreden dolayi engellendiginizi ogrenip ona gore duzenleme yaparsiniz,

wmaraci
reklam

Gopher Gopher We Love Google! Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 35 / 191
  • Ticaret 0, (%0)
Engin07 hocam haklıymışsın. Başka sitede de denedim. Adında "AdSense" kelimesi geçen görselleri engelliyor.

Fakat bu çok büyük bir saçmalık. Adamlar resmen kolaya kaçmış. "Yahu AdSense geçiyorsa engelle gitsssiiinn bize ne gibisinden" :) Biraz trajikomik bir durum gerçekten.

mrarslan Merhaba. görsel engelleme nedenini bulduk hocam. :)

forumcu1 Önerin için teşekkür ederim. aklıma böyle bir şey geldi hocam. İlerde belki yapabilirim. Örnek bir eklenti veya site var mıdır görebileceğim?

murro murro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 145 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
Resimlerin isimlerini inceleyin. ads tarzı şeyler geçiyorsa engelliyor.

forumcu1 forumcu1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kimyager
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 400
  • Beğeniler 26 / 101
  • Ticaret 3, (%100)
Gopher hocam wordpress için WP Adblock Dedect eklentisi tam bu iş için wordpress kullanıyorsanız tabi hocam . :)

hocam bu sekilde çkıyor sayfanın ortasında arkaplanda gözüküyor eğer kapatmayıp devam ederse o sayfayı rahatlıkla geziyor sonra baska sayfaya geçince tekrar uyarı geliyor yazı kısmını değiştirebilirsiniz :)
Gopher

kişi bu mesajı beğendi.

Php Scriptler https://www.phpscripttr.com
wmaraci
wmaraci

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

Gopher adlı üyeden alıntı

Engin07 hocam haklıymışsın. Başka sitede de denedim. Adında "AdSense" kelimesi geçen görselleri engelliyor.

Fakat bu çok büyük bir saçmalık. Adamlar resmen kolaya kaçmış. "Yahu AdSense geçiyorsa engelle gitsssiiinn bize ne gibisinden" :) Biraz trajikomik bir durum gerçekten.

Yapacak bir şey yok :) Bende editörlük yaptığım sitelerde bunu fark ettim kendim ziyaret ettiğim isteyerek devamlı geldiğim misal WMAracı / *** vs. forumlar ve takip ettiğim bloglarda kapattığım için hiç fark etmiyordum yazdığım müşterim dedi bu yazıların niye resmi görünmüyor diye. Kendi sitesinde Adblock kullanan birisini ilk defa orada gördüm :laugh: Bırakın kullanıyorlarsa resimleri görmesinler kayık site ile karşılaşsınlar madem site onlara lazım kapatıp girsinler Adblock'u Google düzgün görüntülediği sürece siteyi bir sıkıntı yok.
Gopher

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al