wmaraci reklam

Adhood reklam firması ile ilgili düşüncelerim!!!

25 Mesajlar 2.443 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

YasinErgul YasinErgul www.yasinergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)
eskiden ödüyorlardı sonradan bozdualr eskiden dediğim 2015te falan hala ödüyorlar ama gecikmeli ve kesintili :) cok iyi kazanıyordum adhoodtan ama geç ödedikleri için bıraktım. 4-5 aylık birikimimi yüklü bir miktar :) toplu ödediler yani yerleri yurtları belli olduğu için ödüyorlar ama telefonda biraz sıkıştırın yoksa cok sallamazlar :)

Adsense Yerleşim ile Kazancını Arttır PM
https://goo.gl/KJ2g4V
wmaraci
reklam

Dersimli Dersimli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 59 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

maybe adlı üyeden alıntı

adhood bu konuda birşey diyecektir umarım ?

arkadaşlar adamın profilinde banlı yani sms onayı gerekiyor boş yere etiket yapmayın

WolfmanTR WolfmanTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wordpress, CSS Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 19 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Adhood'da bende bayağı sıkıntı çekmiştim.Çok olmadan kestim adhood ile işlemlerimi.(Yol yakınken farkettim ben :D ) Umarım paranızı alabilirsiniz.
Alternatif arıyorsanız wordego ya bakabilirsiniz.

J4cob.net

RHEngineer RHEngineer Makina Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Makina Mühendisi
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 415
  • Beğeniler 233 / 45
  • Ticaret 2, (%100)
Google Adsensin sualsiz banlama olayı olmasa başka firmaya gerek kalmazda.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

takiplekazan takiplekazan www.ucuztakipcim.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 85 / 277
  • Ticaret 1, (%100)

opencartim adlı üyeden alıntı

Adhood adamın parasını ver valla vurrum seni.

Ek Olarak: Adhood o kadar insanı dolandırdınız ki ben size hayret ediyorum, ulan gidin elin gavurunu dolandırın be kendi memleketinizin kendi dava arkadaşlarınıza niye yapıyosunuz bunu.

HÜKÜM ve KOŞULLAR MADDE 7.2

7.2. ÖDEMEYİ TALEP HAKKININ DOĞUMU ve KULLANIMI

"Yayıncı" tarafından hak kazanılan ücreti talep hakkı, ücretin asgari 100 TL (Yüz Türk Lirası)'yi aşması halinde doğacaktır. "Yayıncının" web sitesi üzerinden talimat vermesinden sonra adhood ® işbu sözleşme kapsamında kendisi tarafından belirlenen ödeme tarihlerinde (Ödeme talebi, her ayın iş gününe denk gelen 1. gününde işleme alınır ve onay sürecine girer, onay verildikten itibaren 5 iş günü içinde talep sahibi yayıncıya para transferi yapılır)"Yayıncının hak kazandığı komisyon ve/veya hizmet bedelini banka havalesi ile ödeyecektir.

"Yayıncının", "adhood ®" tarafından belirlenen sürelerde ödemenin yapılmaması halinde işbu sözleşmeyi feshetmeyeceğini ve/veya " adhood ®’a ve adhood ® Programının yapımcısı ve yöneticisi" aleyhine sözleşmeye ve ödemeye ilişkin edimlerin yerine getirilmediğini iddia etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda, Yayıncı ancak beş günden az olmamak üzere süre vererek akdi feshedebilir.

"Yayıncının” hak kazandığı komisyon ve/veya hizmet bedelinin ödemesi "Yayıncı" tarafından İletişim Bilgileri bölümü içerisinde belirtilen banka hesabına yapılacaktır. Havale masrafı "Yayıncıya” aittir.

Koyu bölümü okursanız ödeme yapmaması durumunda bir sonuca varamayacağınızı anlarsınız. :)

Türkiye'nin en uygun fiyatlı sosyal medya paneli - www.ucuztakipcim.com

opencartim opencartim Bir Umuttur Yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 359 / 372
  • Ticaret 26, (%100)

takiplekazan adlı üyeden alıntı

HÜKÜM ve KOŞULLAR MADDE 7.2

7.2. ÖDEMEYİ TALEP HAKKININ DOĞUMU ve KULLANIMI

"Yayıncı" tarafından hak kazanılan ücreti talep hakkı, ücretin asgari 100 TL (Yüz Türk Lirası)'yi aşması halinde doğacaktır. "Yayıncının" web sitesi üzerinden talimat vermesinden sonra adhood ® işbu sözleşme kapsamında kendisi tarafından belirlenen ödeme tarihlerinde (Ödeme talebi, her ayın iş gününe denk gelen 1. gününde işleme alınır ve onay sürecine girer, onay verildikten itibaren 5 iş günü içinde talep sahibi yayıncıya para transferi yapılır)"Yayıncının hak kazandığı komisyon ve/veya hizmet bedelini banka havalesi ile ödeyecektir.

"Yayıncının", "adhood ®" tarafından belirlenen sürelerde ödemenin yapılmaması halinde işbu sözleşmeyi feshetmeyeceğini ve/veya " adhood ®’a ve adhood ® Programının yapımcısı ve yöneticisi" aleyhine sözleşmeye ve ödemeye ilişkin edimlerin yerine getirilmediğini iddia etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda, Yayıncı ancak beş günden az olmamak üzere süre vererek akdi feshedebilir.

"Yayıncının” hak kazandığı komisyon ve/veya hizmet bedelinin ödemesi "Yayıncı" tarafından İletişim Bilgileri bölümü içerisinde belirtilen banka hesabına yapılacaktır. Havale masrafı "Yayıncıya” aittir.

Koyu bölümü okursanız ödeme yapmaması durumunda bir sonuca varamayacağınızı anlarsınız. :)

Reis bunlar prof ************** yani :D

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)

takiplekazan adlı üyeden alıntı

Belirtilen sürede ödeme yapılmaz ise diyor ama, yani ödeme tamamen yapılmazsa demiyor belirtilen sürede yapılmazsa diyor.

bulgay bulgay Turkcem.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğretmen / Yazar
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1465
  • Beğeniler 486 / 347
  • Ticaret 77, (%100)
Ben bu firmadan iki ödeme aldım. Şimdi beş gün önce de 100 TL olan bir birikimim oldu. Normal koşullarda 1 Eylül'de ödeme talebimin yapılması ve 5 gün içinde ödememin yapılması gerek. Bu ödemeyi de aldıktan sonra ilişkimi keseceğim.

Ayrıca firmada ekli olan sitelerinizin kazançlarını tek tek sayıyorlar. Yani toplu hesaplama yapılmıyor. Benim diğer sitelerimden toplam şuanki bekleyen kazancım 500 TL'ye yakın. Ancak diğer siteler blogger olduğu için çoğunuşimdi kullanmıyorum ve o kazançlar onlara kalmış olacak. Adamlar resmen **************lık sistemi kurmuşlar.

Tüm sitelerimin kazançlarını birleştirin diye destek talebi oluşturdum ama cevap veren yok.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
Sonra vay efendim neden Türk girişimlere destek çıkılmıyor? Sizce neden? Sosyal deneylerde Türk insanının insanlara olan güvenleri Avrupa ülkelerindeki insanlara nazaran daha düşük, bunun sebebi nedir? İşte böyle durumların yaşanmasıdır. Ben şahsen Türk girişimlerinin artık sadece ticaret için yapılmasından rahatsızım. Girişim adı üstünde. Kalite ve güvenilirlik gerekli!

komedyatube komedyatube ig: @coksevimliler Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Elektrik Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 186 / 235
  • Ticaret 28, (%100)
Kardeş ben 1000 tllik bir reklam geliri potansiyeline sahip olsam işi gücü bırakıp dava ederim adamları varsa halin vaktin dava et. Dün başkasını bugün seni yarın yine başkasını böyle adamlara pabuç bırakmayın

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al