grafikyazar adlı üyeden alıntı

Üstad ben üye olamıyorum sisteme, vergi no filan diyor. oraları boş bıraktım, güncelle yazan butona tıklıyorum ama sayfada bi hareketlenme olmuyor. :confused:

Hocam çok hatırlayamıyorum fakat üye olurken güncelle diyince aynı sayfada kalıyor halbuki formu gönderiyor diye hatırlıyorum bende üye olurken aynı şey dikkatimi çekmişti alla allah niye kabul etmedi bu dedim ama aşşada küçücük bi yazı ile form gönderildi gibisinden birşey yazıyordu. Vergi noya da tc kimlik no girmiştim Bi denersen tc ile

Ek Olarak:

Ferhat Batbay adlı üyeden alıntı

Ecift den bende 4-5 üyelik var inşallah onaylarlar. Tıklama olarakta taksichat.tv yi kullanıyorum onaylanmış durumda tıkların ücretleri

Dostum ben webden pek anlamıyorum açıkcası sizede burdan bişeyler diyorum ama beni çokta dikkate almayın. İki üç tane ufak çaplı sitem var daha 1-2 aylıklar günlük 50 100 hitim dahi yok:) fakat çok araştırdım bu reklamcıları www6.netaffiliation.com bunu çok mantıklı buldum. Oranları çok iyi ogame travian gibi oyunlar var ayrıca eçift filanda var. Şimdi formlarda sanırım e çift %70 80 oranında onay verdiğini gördüm netaffilate de yazıyor. İki haftalık sanırım inceleme oluyor senden giden üyelerde aktif mi yoksa üye olup bıraktı mı, ip adresleri, tarayıcı cache leri tahminimce bunlarada bakıyorlar, dürüst üyelikse veriyorlar parayı. Sanırım fransız firması benim bahsettiğim netaffilate ama kullanımı çok çok basit güzel bir arayüzü olmuş. Birde herşeyi açık ve net yazmışlar şu firma reklam veriyor ve ödemelerin % bilmem kaçı onaylanıyor gibisinden bir göz at derim. Abi adamlardan komisyon alıyormuşum gibi anlattım sankide iyiler yani beğendim ben:)