freelance iş ilanları

Adsense'e Kabul Edilmek İçin Ne Gerekli?

11 Mesajlar 1.409 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

madalyon madalyon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 618
  • Beğeniler 52 / 142
  • Ticaret 0, (%0)

Google Adsense bildiğiniz gibi kaliteli bir reklam ağıdır. Adından anlaşıldığı gibi google firmasına aittir. Google’a ait olması,Profesyonel ve disiplinli olması nedeniyle dünyanın en çok kullanılan internet reklam ağıdır. Gerekli şartları sağladığınızda en ufak siteden en büyük sitelere kadar kullanabilirsiniz ve zaten kullanan büyük sitelerde var.

Google Adsense‘e Kabul Edilmek

Baştan belirtelim zor değil kolaydır fakat disiplinli ve düzgün demiştik. Bahsedilen disiplin ve düzgünlük kriterleri nelerdir? ya da başvurup kabul edilmediniz mi?

Sitenizin Yaşı? 2-3 aylık yaşı olmayan siteler onaylanmayabilir.
Özgün içerik. sağda solda aynısından olan içerikler varsa onaylanmaz.
Yetersiz içerik var ise onaylanmaz. kaliteli ve yeterli içerik olmalıdır.
Kullandığınız tema korsan ise onaylanmayabilir.
Kopya ve telif hakkı içeren içerikler varsa onaylanmaz.
Tüm bunların dışında Google Adsense’a kabul edilme aşamasında size özel sorunlarla karşılabilirsiniz sonuçta her siteye özel bir durum bu ama bu maddeler en önemlileri diyebiliriz. Google adsense’e kabul edildikten sonra yine bu kurallara dikkat etmelisiniz yoksa banlanırsınız ve bu sefer işiniz daha zor olur.
kaynak

wmaraci
reklam

Muharrem Muharrem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Yazılım & Tasarım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 1, (%0)
Öncelikle emeğine sağlık iyi, hoş, yazma zahmetinde bulunmuşsun teşekkür ederek başlamak isterim.
adsense ile uzun zaman önce başı dertte olan birisi olarak başlığı gördüğümde merakla tıkladım fakat yazınız benim için yine hüsran yine içler acısı, hemen hemen her yerde yazanın aynısı, belirtmiş olduğunuz kriterleri forumda belki 50 kişi belirtmiş bunları bilmeyen sanırım yok denecek kadar az, sizce de bu denli (özgünlük, yetersiz içerik vs.) yazılar gereksiz olmaya başlamadı mı ? ama sadece yazmak için yazılmış, site hiti için yazılmış olması hedefse sorun yok başarılı. eğer ki birilerine fayda sağlmaksa kusura bakmayın malesef eksi.
yinede teşekkürler.

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 618
  • Beğeniler 52 / 142
  • Ticaret 0, (%0)

Muharrem adlı üyeden alıntı

Öncelikle emeğine sağlık iyi, hoş, yazma zahmetinde bulunmuşsun teşekkür ederek başlamak isterim.
adsense ile uzun zaman önce başı dertte olan birisi olarak başlığı gördüğümde merakla tıkladım fakat yazınız benim için yine hüsran yine içler acısı, hemen hemen her yerde yazanın aynısı, belirtmiş olduğunuz kriterleri forumda belki 50 kişi belirtmiş bunları bilmeyen sanırım yok denecek kadar az, sizce de bu denli (özgünlük, yetersiz içerik vs.) yazılar gereksiz olmaya başlamadı mı ? ama sadece yazmak için yazılmış, site hiti için yazılmış olması hedefse sorun yok başarılı. eğer ki birilerine fayda sağlmaksa kusura bakmayın malesef eksi.
yinede teşekkürler.

sağol. ben farklı olsun diye yanlış madde ekleyemem ya :) ben diğer sitelerin ne yazdığına bakmıyorum çünkü yarış yapmıyoruz. kücücük bi alana kaynak ekledim o kadar, konu tamamen burda,hit çabam yok kardeşim demin birisi adsenseden yakınıyodu o aklıma getirdi bende konu açtım :)

selimcayir selimcayir bilgirehberi.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vatman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 13, (%100)

Muharrem adlı üyeden alıntı

yinede teşekkürler.

Katılmamak elde değil, "aynı yemeği ısıtıp ısıtıp servis etmek" gibi geliyor bu tür konular.
Muharrem

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Muharrem Muharrem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Yazılım & Tasarım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 1, (%0)

selimcayir adlı üyeden alıntı

Katılmamak elde değil, "aynı yemeği ısıtıp ısıtıp servis etmek" gibi geliyor bu tür konular.

Ne demek istediğimi, yazdığım o kadar kelimeyi tek cümleyle özetlemiş arkadaş.

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 618
  • Beğeniler 52 / 142
  • Ticaret 0, (%0)
https://eksisozluk.com/kiskanclik--33454 iyi okumalar arkadaşlar. istesem maddelerin arasını cümlelerle doldururdum ama ben tecrübe ettiğim neyse onu yazdım.

hepyasemin hepyasemin Şimdi tövbe zamanı.. Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 47 / 295
  • Ticaret 73, (%100)
10-20 içerikle kabul edildim, bir kaç günde kabul edildim diyenler olmasa, 1-2 k lık hitli, sağlam içerikli site olmalı derdim. Acaba kısa sürede adsense aldığını söyleyenler sallıyor olabilir mi ? Ne dersiniz ? Google sonuçta ticari bir şirket, hite neden önem vermiyor olsun ?

Şimdi tövbe zamanı..

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 618
  • Beğeniler 52 / 142
  • Ticaret 0, (%0)

hepyasemin adlı üyeden alıntı

10-20 içerikle kabul edildim, bir kaç günde kabul edildim diyenler olmasa, 1-2 k lık hitli, sağlam içerikli site olmalı derdim. Acaba kısa sürede adsense aldığını söyleyenler sallıyor olabilir mi ? Ne dersiniz ? Google sonuçta ticari bir şirket, hite neden önem vermiyor olsun ?

ben "onaylanmayabilir" falan diye belli ettim zaten ama siz konunun içeriğini bahane edip biris buradan nasıl hit alır deyip tribe girdiniz. ben bu konuyu açtım google'da indexlenicek ve üst sıralarda olacak yani bana yarardan çok buraya yararı var.

hepyasemin hepyasemin Şimdi tövbe zamanı.. Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 47 / 295
  • Ticaret 73, (%100)
siz kısa sürede adsense aldım falan dememişsiniz ki, niye üzerinize alınıyorsunuz. Ben öyle diyenler sallıyor olabilir mi dedim. Belki de sizin de adsense hesabınız olmayabilir

Şimdi tövbe zamanı..

selimcayir selimcayir bilgirehberi.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vatman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 13, (%100)

madalyon adlı üyeden alıntı

ben "onaylanmayabilir" falan diye belli ettim zaten ama siz konunun içeriğini bahane edip biris buradan nasıl hit alır deyip tribe girdiniz. ben bu konuyu açtım google'da indexlenicek ve üst sıralarda olacak yani bana yarardan çok buraya yararı var.

"Sizin yazınızı niçin kıskanmalıyım?" sorusunu kendime soruyorum, cevabı yok...
Ben bu tür yazılarla forumun kirlendiğini düşünüyorum."Aynı yemeği ısıtıp ısıtıp servis etmek" cümlesini de bu yüzden kurdum.
Ayrıca, bugüne kadar kimsenin başarısında gözüm olmadı, bundan sonra da olmaz. Yazdıklarınız forumda zaten mevcut. Çok fazla konuşup canınızı ve canımı sıkmak istemiyorum. Çocukça muhabbetlere girmeye de gerek yok ;)

wmaraci
Konuyu toplam 15 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 15 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al