wmaraci reklam

Adsense mi? Adcash mi?

7 Mesajlar 1.068 Okunma
wmaraci reklam

dreamfancy dreamfancy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 154 / 71
  • Ticaret 3, (%100)
Lütfen yazdıklarımı okuyun ve içerisinde bulunduğum durumu göz önüne alarak yorum yapın.

Bir download sitem var ve şuanlık Adcash kullanıyorum günlük 11 TL kazandırıyor.
Adsense kullansam bu rakamları alır mıyım sizce? Bu arada adcash'tan aldığım bölgeler pop-under ve banner bölgeleridir.
Kullanıcılarımız pop-under'den çok rahatsız fakat herşeyi bedavaya yapamayız bizimde geçindirmemiz gereken bir yer var. Adsense bu rakamı verecekse oraya geçmem herkezin hayrına olur.

Sizce adsense reklam alırsam banner ve footer için aynı fiyatlar gelir mi?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

MesuT MesuT Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1829
  • Beğeniler 1585 / 557
  • Ticaret 2, (%100)
Adsense alabilecegini sanmiyorum.

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 154 / 71
  • Ticaret 3, (%100)
Bazıları alabilirsin diyor lütfen yardımcı olun ve kesin bir bilgi verin. Emin misiniz? Siteye günlük 7k tekil ziyaretçi giriyor. Hafta sonları bu rakam uçuyor tabii. Bu download işinde para yok sunucu parasını karşılıyor zaten şuanki kazanç, ama ilerlettik mi güzel sonuçları olacağını düşünüyorum. Adcash amcamız 11 TL veriyorsa pop-under vb gibi şeylere adsense iyi verir diye düşünüyorum. Açıkçası 1 günlük test yapmayada üşeniyorum.

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)
dreamfancy Download sitesi warez içerikli ise almanız imkansız. Ama programların paylaşmış oldukları ücretsiz içerikleri barındırıyorsa alabilirsiniz.

wmaraci

adaminbiri adaminbiri WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 60 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 17 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Adsense program sitelerine yıllardır sorun çıkarıyor. İkisini bir arada denemenin bir yolunu bulabiliyorsanız denemekte fayda var. 7 K tekil ziyaretçiye sahip bir site için 11 TL oldukça az, Adsense'de 1 K'lık tekil ziyaretçi için 3 - 4 TL gelir elde edilebiliyor. 11 K'da kendi sitemde 40 TL'yi geçtiği oldu.
dreamfancy

kişi bu mesajı beğendi.

fortehk fortehk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek satış
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 75 / 118
  • Ticaret 0, (%0)
15k hitli sattığım bir apk sitem vardı üstelik full veya warez de paylaşmıyordum, 15 er gün arayla adsense 3 kere domainimi banladı bende artık pes etim. Maalesef üzülerek söylüyorum ki download siteleri bitmek üzere, Sahte download butonları da artık sosyal mühendislikten dolayı google banlıyor, 2 kerede onun yüzünden banladım şuan abaşka sitemdede kullanmadığım halde sürekli mail uyarısı gönderiyor. Geriye sadece pop-up kalıyor oda adsenin inan 6/1 kadar bile kazandırmıyor. Yakında google popup da el atacakmış. Hoş zaten atmasa da reklam verenler araya bir şeyler sıkıştırıyor yine ban yiyoruz googleden.

Bunun telifiydi, sunucusuydu, kırık linkiydi artık iğrendirdi beni anlayacağın. Soruna gelecek olursak 7k hitle popup firmalarından kazanacağın ortalama miktar şuan aldığından çok öteye geçmez. Banner zaten adsenseden başkası yalan oda zor dediğim gibi.
dreamfancy

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 154 / 71
  • Ticaret 3, (%100)

fortehk adlı üyeden alıntı

15k hitli sattığım bir apk sit............

Valla bende şuan ikilemdeyim. Acaba lanet siteyi kapatıp kurtulsammı diyorum ama torrent ve program oyun sitemdeki 348 dosya kendi sitemde barınıyor. Taşı o dosyaları taşıyabiliyorsan başka bir upload sitesine hadi taşımak sorun değilde 348 tane konunun linkini tek tek kim değişecek? :D O yüzden upload & download sitesi kurmak bu projeye atılmak pişmanlıktır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al