wmaraci reklam

Adsense Mi İçerik Mi ?

7 Mesajlar 689 Okunma
wmaraci reklam

heymam2bab heymam2bab Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisliği
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 28 / 80
  • Ticaret 20, (%100)
Merhaba arkadaşlar benim bir sitem var android üzerine şuan'da adsense kullanıyorum ve site'de googleplay'deki ücretsiz oyunlar ve uygulamalar bulunuyor 14 günlük site günlük hitim 300 ila 400 arası değişiyor.

Ancak şöyle bir durum var google play'deki ücretli oyunları ücretsiz full apk olarak koyarsam inanıyorum ki 5 k üstü bir hit seviyesi yakalacağım sizce 5 bin üstü hiti tercih edip alternatif reklam şirketlerimi kullanmalıyım yoksa bu şekil'de adsense ye devam mı etmeliyim ?

wmaraci
reklam

makaleci34 makaleci34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 6, (%83)
Eğer adsense'de iyi bir gelir elde edeceğini düşünüyorsan adsense ile devam etmeni öneririm çünkü adsense ile ödemeni garanti olarak alabilirsin.İyi forumlar.

• Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 28 / 80
  • Ticaret 20, (%100)

makaleci34 adlı üyeden alıntı

Eğer adsense'de iyi bir gelir elde edeceğini düşünüyorsan adsense ile devam etmeni öneririm çünkü adsense ile ödemeni garanti olarak alabilirsin.İyi forumlar.

hocam şuan ki hitle bazen gidiyor 0.03 veriyor bazen bakıyorum 0.12 verdigi oluyor ama günde 1 tl yi aşamıyorum bu şekil'de ondan biraz kafam karıştı

makaleci34 makaleci34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 6, (%83)

heymam2bab adlı üyeden alıntı

hocam şuan ki hitle bazen gidiyor 0.03 veriyor bazen bakıyorum 0.12 verdigi oluyor ama günde 1 tl yi aşamıyorum bu şekil'de ondan biraz kafam karıştı

Hocam bir anda olucak işler değil bunlar zaten sana.Tavsiyem ilk önce bu para vs. aklından çıkarıp sitenle ilgilen sen sitenle ilgilendikçe siten zaten ilerleyen zamanlarda kolayca para kazandırır..

wmaraci
wmaraci

ismailaksoy ismailaksoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 83 / 33
  • Ticaret 28, (%93)
Hocam benzer işi yapmıştım.Çoğunlukla oyunlar google play'den indiriyorlar.Ücretli oyunlar için diğer siteleri kullanıyorlar.

• Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 28 / 80
  • Ticaret 20, (%100)

makaleci34 adlı üyeden alıntı

Hocam bir anda olucak işler değil bunlar zaten sana.Tavsiyem ilk önce bu para vs. aklından çıkarıp sitenle ilgilen sen sitenle ilgilendikçe siten zaten ilerleyen zamanlarda kolayca para kazandırır..

işte o yüzden düşünmeden alamadım kendimi warez'e girersem adsense ile o sitemin tüm ilişkisi ebediyen bitecek bu durumu var onu düşündüm biraz'da teşekkür ederim ilginizi çin

Ek Olarak:

ShadowOfGod adlı üyeden alıntı

Hocam benzer işi yapmmıştım.Çoğunlukla oyunlar google play'den indiriyorlar.Ücretli oyunlar için diğer siteleri kullanıyorlar.

hocam tüm şuan'da sitedeki tüm linkler googleplay yönlendirmeli oyunların nasıl oynandığını anlatıyorum hiç daha facebook adresini bile açmadım günde 300 400 arası hit alıyorum tüm oyunların tamamı googleplay yönlendirmeli.

Ancak bende şuan googleplaydeki tüm oyunları ücretsiz tek tıkla indirme yolu var bunu kullanarak uygulasam mı diye düşündüm sadece çünkü bu şeklilde yönlendirmeli bile 14 günde 400 hit alıyorsam onu koysam 5k yı geçiceğini düşünüyoru m

Bloggokhantekin Bloggokhantekin Bloggokhantekin.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MUHASEBE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 4, (%100)
Adsense en iyisi diye biliyorum , bence adsense ile devam etmelisin

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al