lostyazilim

Adsense Ne Zaman Başvurmaliyim

15 Mesajlar 5.302 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)

Umut İrhan adlı üyeden alıntı

Ne alakası var Kaan, benim 25 konum vardı "hepsi özgündü" başvurdum kabul edildi. Korkmayın başvurun gitsin, kabul edilmediğinizde para ödemiyorsunuz sonuçta :D

Alakası var. Hiti olmayan bir site gelir sağlamaz. O yüzden hitsiz bir site için Adsense başvurusu yapmanın bir amacı yok. Adsense üyeliğin varsa bir işe yaramalı diye düşünüyorum :) Dolayısıyla kaç içerik girildiğinin bir önemi yok. Ne kadar hit getiren içerik varsa site o kadar gelir sağlar.

wmaraci
reklam

Umutirhan Umutirhan Ares # Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)

KDOGAN adlı üyeden alıntı

Alakası var. Hiti olmayan bir site gelir sağlamaz. O yüzden hitsiz bir site için Adsense başvurusu yapmanın bir amacı yok. Adsense üyeliğin varsa bir işe yaramalı diye düşünüyorum :) Dolayısıyla kaç içerik girildiğinin bir önemi yok. Ne kadar hit getiren içerik varsa site o kadar gelir sağlar.

Fakat 300 500 hit ilede birşey kazanılamaz ki :)
Seni görüyoruz 1TL 2TL :)
300 500 yapan adam beklesin 2 3K olsun ozaman başvuru yapsın. Hiç olmazsa site google'un gözünde bir yere sahip olur hemde ziyaretçiler reklam vs olmadan temiz bir site görmüş olur :) Ben burada 50 tekil hit ile de başvuru yapıldığında kabul edildiğini söylüyorum :)

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)

Umut İrhan adlı üyeden alıntı

Fakat 300 500 hit ilede birşey kazanılamaz ki :)
Seni görüyoruz 1TL 2TL :)
300 500 yapan adam beklesin 2 3K olsun ozaman başvuru yapsın. Hiç olmazsa site google'un gözünde bir yere sahip olur hemde ziyaretçiler reklam vs olmadan temiz bir site görmüş olur :) Ben burada 50 tekil hit ile de başvuru yapıldığında kabul edildiğini söylüyorum :)

Konuyu açan arkadaş siteyi çöp yapmamak için size sorayım demiş. Ayrıca bizlerden tavsiye istediğini açık bir şekilde görüyoruz :) Kabul edilip edilmemesi değil "ne durumda başvuru yaparsam doğru olur" diye sorduğunu düşünerek böyle bir cevap verdim.

2 tl aylık 60 tl eder. Az para değil boşa gitmesinden iyidir :)

Her neyse çok uzattık. İyi forumlar.

Maganda Maganda Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Muhasebe ,Banka
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
1. Site en az 2 haftalık Olsun Tvsiyem 1 ay sabret bekle
2. Süresi ne olursa olsun hitsizse başvurma googleden organik 500 .1 K Hit gelsin günlük
3. Oyunlara dikkat et bazı oyunlar kabul edilmemene sebep olabilir

wmaraci
wmaraci

paracidayi paracidayi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba benimde adsense kabul görmede sıkıntım var yetersiz içerik diye red cevabı alıyorum sitem bu https://bizimbutikcim.blogspot.com.tr ama kimiside 10 içerikle kabul edildik diyor birşey anlamadım bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ? ayrıca twitter ziyaretçi çekiyorum bunun sakıncası var mı 600 kişi kadarcık :) birde son konuşulan meseleyi merak ediyorum adsense çok başvuru göndermek sıkıntı yaratır mı kovarlar mı bizi açıkcası :) iyi çalışmalar arkadaşlar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al