wmaraci reklam
lidertakipci

Adsensemi ? , Bumerang mı?

16 Mesajlar 1.931 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
Bumerang sitenize teklif yapıyor, tanıtım yazıları yayımlıyorsunuz.Adsense reklam sistemi.Bumerang'ta yazar kafe var oradan binlerce hit çekebiliyorsunuz.
7T7

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

"Bumerang size ücretsiz yayınlatıyor reklamlarını başka birşey değil" cümlesinde nasıl bir yanlış bilgi yer alıyor? Neredeyse ücretsiz yayınlatıyorlar.

7T7 Günlük +3.000 k hitli siteme tanıtım yazısı yayınlatmak için 4 TL teklif vermişlerdi. Yine 15'e yakın teklif yaptılar hepsi 1 tl ile 7 tl arasında çok komik rakamlardı. Üstelik ödemeyide 50 tl birikince yapıyorlar. Bumerang'ta vakit kaybetmek yerine Adsense her zaman kazandırıyor.

Ayrıca ekşi sözlükteki yorumlar yeterlidir diye düşünüyorum: https://eksisozluk.com/hurriyet-bumerang--3140519

Siz kanamamış olabilirsiniz. Ona kalırsa adsense'ten de doğru düzgün kazanamayan çok kişi var.

Ben kazanıyorum yıllardır. Ve gelen reklamların ücretleride güzel. Çok düşük değil.
Buyrun başka kazanan arkadaş daha; https://wmaraci.com/forum/2077447-mesaj8.html

Sitesi sağlam olana ciddi paralar kazandırıyor Bumerang.

7T7 7T7 Gerçekçi Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Allah Ne Verdiyse
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 158 / 74
  • Ticaret 1, (%100)

"Bumerang size ücretsiz yayınlatıyor reklamlarını başka birşey değil" cümlesinde nasıl bir yanlış bilgi yer alıyor? Neredeyse ücretsiz yayınlatıyorlar.

7T7 Günlük +3.000 k hitli siteme tanıtım yazısı yayınlatmak için 4 TL teklif vermişlerdi. Yine 15'e yakın teklif yaptılar hepsi 1 tl ile 7 tl arasında çok komik rakamlardı. Üstelik ödemeyide 50 tl birikince yapıyorlar. Bumerang'ta vakit kaybetmek yerine Adsense her zaman kazandırıyor.

Ayrıca ekşi sözlükteki yorumlar yeterlidir diye düşünüyorum: https://eksisozluk.com/hurriyet-bumerang--3140519

Hocam 3 k hite 4 tl teklif etmek, küfür etmeyle aynı derece de resmen. Anlaşılan Adsense harici hepsi hikaye

narinhosting adlı üyeden alıntı

Bumerang sitenize teklif yapıyor, tanıtım yazıları yayımlıyorsunuz.Adsense reklam sistemi.Bumerang'ta yazar kafe var oradan binlerce hit çekebiliyorsunuz.

Böyle hit çekme gibi bir durum var ise, her iki sistemide kullanmak mantıklı o zaman. Bumerangı hit için Adsense yi ise kazanç için sitede bulundururum. Ama adsense buna izin verirmi bilmiyorum. Sonra ban yemeyelim?

syelkenci adlı üyeden alıntı

Siz kanamamış olabilirsiniz. Ona kalırsa adsense'ten de doğru düzgün kazanamayan çok kişi var.

Ben kazanıyorum yıllardır. Ve gelen reklamların ücretleride güzel. Çok düşük değil.
Buyrun başka kazanan arkadaş daha; https://wmaraci.com/forum/2077447-mesaj8.html

Sitesi sağlam olana ciddi paralar kazandırıyor Bumerang.

Saygı değer hocam sitem sağlam değil malesef :) sanırım bumerang yüksek hitli siteler için, benim için uygun olan adsense gibi duruyor

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
syelkenci Bumerang sayfasına girince bile bumerang'ın uzun zamandır pasif şekilde yürüdüğü belli oluyor. Bu yüzden 7T7 arkadaşımızın bumerang'ta vakit kaybetmesi saçma olur. Adsense + bumerang ile yürüyebilir ama dediğim gibi bumerang'tan teklif bekleyeceksin, sonra teklif gelecek yayınlayacaksın, sonra yayınlama süresini bekleyeceksin sonra birde 50 tl olmasını bekleyeceksin felan uzun iş.

Bumerang en son 2014'te etkinlik yapmış bumerang ödülleri sayfasından bulabilirsiniz. Hürriyet bumerang'a çok fazla değer vermiyor. Eskiden oldukça aktifti fakat şuanda pasif durumda. Zaten bu yüzden de teklif rakamları oldukça komik rakamlara doğru düştü. Bence bumerang yerine adsense + içerik reklam dediğimiz içerik şeklinde reklam yayınlayan bir ajansla çalışmak çok daha mantıklı. Hatta hizlitanitim sitesinden gelen tanıtım yazısıda satabilirsiniz. Şuana kadar hizlitanitim sitesinden aylık 200-300 lira kazancım oluyor sadece tanıtım yazıları ile. Üstüne birde adsense eklendimi tadından yenmez :)
7T7

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)

syelkenci Bumerang sayfasına girince bile bumerang'ın uzun zamandır pasif şekilde yürüdüğü belli oluyor. Bu yüzden 7T7 arkadaşımızın bumerang'ta vakit kaybetmesi saçma olur. Adsense + bumerang ile yürüyebilir ama dediğim gibi bumerang'tan teklif bekleyeceksin, sonra teklif gelecek yayınlayacaksın, sonra yayınlama süresini bekleyeceksin sonra birde 50 tl olmasını bekleyeceksin felan uzun iş.

Bumerang en son 2014'te etkinlik yapmış bumerang ödülleri sayfasından bulabilirsiniz. Hürriyet bumerang'a çok fazla değer vermiyor. Eskiden oldukça aktifti fakat şuanda pasif durumda. Zaten bu yüzden de teklif rakamları oldukça komik rakamlara doğru düştü. Bence bumerang yerine adsense + içerik reklam dediğimiz içerik şeklinde reklam yayınlayan bir ajansla çalışmak çok daha mantıklı. Hatta hizlitanitim sitesinden gelen tanıtım yazısıda satabilirsiniz. Şuana kadar hizlitanitim sitesinden aylık 200-300 lira kazancım oluyor sadece tanıtım yazıları ile. Üstüne birde adsense eklendimi tadından yenmez :)

Nerdeyse her hafta 2-3 teklif alıyorum ben. Daha geçen hafta hem iyi bir ödeme aldım hemde yeni yazıyı yayınladım.

Dediğim gibi bu siteden siteye değişiyor. Her ikiside kullanılabilir. Sonuçta adsense'te aydan aya ödeme yapıyor. İki yerden de kazanç sağlanır. Kötülemeye gerek yok, onu anlatmaya çalışıyorum.

Ek Olarak:

7T7 adlı üyeden alıntı

Saygı değer hocam sitem sağlam değil malesef :) sanırım bumerang yüksek hitli siteler için, benim için uygun olan adsense gibi duruyor

Sitenizin hiti güzel olmadıktan sonra adsense te size birşey vermez. Hitiniz güzel olduktan sonra adsense, bumerang vs vs hepsinden kazanırsınız.
7T7

kişi bu mesajı beğendi.

tecnomedya tecnomedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 2438
  • Beğeniler 24 / 701
  • Ticaret 8, (%100)
hocam bumerang da platin üye olmadan bir işe yaramıyor. Platin üye olunca yazarkafeye içerik gönderebiliyorsunuz. Bronz ve altında bir şey yok. Bende de 2 tane platin üyelik var ama fazla işe yaramıyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al