wmaraci reklam

Adsenseye alternatif arıyorum

22 Mesajlar 3.970 Okunma
wmaraci reklam

W1L3D4 W1L3D4 İşsizi İşsizin İşsassız.. Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 8 / 89
  • Ticaret 15, (%93)
reklamstore cok kullandım direk yatırıyorlar bunun dışındada türkiyede reklam firması yok.

wmaraci
reklam

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)

W1L3D4 adlı üyeden alıntı

reklamstore cok kullandım direk yatırıyorlar bunun dışındada türkiyede reklam firması yok.

Reklamstore şimdi üye oldum hocam siteyi onaylamaları uzun sürüyormı 2-3 saat geçti gelen giden yokta :D

bilgisepetim bilgisepetim Bilgisepetim Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 25 / 55
  • Ticaret 10, (%100)

Hocam reklamstore tık başı ne kadar veriyor?

• Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 8 / 89
  • Ticaret 15, (%93)

melankolia adlı üyeden alıntı

Reklamstore şimdi üye oldum hocam siteyi onaylamaları uzun sürüyormı 2-3 saat geçti gelen giden yokta :D

bilgisepetim adlı üyeden alıntı

Hocam reklamstore tık başı ne kadar veriyor?

arkadaşlar öncelikle 30 tl olunca parayı alıyosunuz ben googleden atıılmıştır hack sitem vardı günlük 2 3 bin tekilim vardı hertarafa reklamstore reklamını koydum aylık 450 500 tl alıyordum tabi google ile reklamstore bir değil reklamstore kolay kolay kimseyi banlamıo googledeki gibi reklam tıklamayı teşvik ettiniz banladık olayı yok ben herkeze tıklattırıodum şirket direk parayı atıyor belirli bir tarihte 2 3 ödeme alanlarda ayrıyetten para ödülüde alıyor güvenilir firma bekleyin onaylarlar google adsense banladıgı zamanlar bu firmanın cok ekmegini yedim ve gercektende helal olsun bu tür firmalara iyi destek cıkılsa google adsense kimse kullanmaz diyebilirim ama işte suanda kazanc konusunda pek para vermiyor ama google gibide ummadık yere banlamıyor atmıyor paranızı vermemezlik yapmıyor mahkeme acmıyor...

wmaraci
wmaraci

SerdarKara SerdarKara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Fuarcılık ve organizasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 0 / 95
  • Ticaret 3, (%100)
Çalışma prensibi ve konsept olarak AdSense'in tam olarak alternatifi olmasa da AdSense ve benzeri programlardan çok daha fazla kazanabileceğiniz, Hürriyet güvencesindeki Bumerang'ı öneririm.

Google'a "Blog Hocam" yazın.

ResulCoskun ResulCoskun Hop Dedik. Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilmiyorum :D
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** C**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 169 / 96
  • Ticaret 13, (%100)
Şuanda adsense alternatifi yok malesef. Yanında yandex alternatfi olacak inş

[HEMEN ÇEKİM] Ücretsiz 100 LBC coin almak şuan ki değeri 21.6$

kalbimiver kalbimiver kalbimiver.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 72 / 71
  • Ticaret 0, (%0)

kalbimiver adlı üyeden alıntı

ÖDENEN miktar az mı çok mu 10.01.2013 ile 22.01.2013 de reklamstore de biriken miktar 1,17 tl imiş

https://www.youtube.com/c/delidoktoru
Adabımızdandır; veda etmez, müsaade isteriz.

• Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)

arkadaşlar öncelikle 30 tl olunca parayı alıyosunuz ben googleden atıılmıştır hack sitem vardı günlük 2 3 bin tekilim vardı hertarafa reklamstore reklamını koydum aylık 450 500 tl alıyordum tabi google ile reklamstore bir değil reklamstore kolay kolay kimseyi banlamıo googledeki gibi reklam tıklamayı teşvik ettiniz banladık olayı yok ben herkeze tıklattırıodum şirket direk parayı atıyor belirli bir tarihte 2 3 ödeme alanlarda ayrıyetten para ödülüde alıyor güvenilir firma bekleyin onaylarlar google adsense banladıgı zamanlar bu firmanın cok ekmegini yedim ve gercektende helal olsun bu tür firmalara iyi destek cıkılsa google adsense kimse kullanmaz diyebilirim ama işte suanda kazanc konusunda pek para vermiyor ama google gibide ummadık yere banlamıyor atmıyor paranızı vermemezlik yapmıyor mahkeme acmıyor...

Hocam hack sitesini nasıl kabul ettiler benim imzamdaki siteyi kabul etmediler :D

• Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 8 / 89
  • Ticaret 15, (%93)

melankolia adlı üyeden alıntı

Hocam hack sitesini nasıl kabul ettiler benim imzamdaki siteyi kabul etmediler :D

benim hacklenen sitelerin görüntüsünü kayıt altına alan ve saklayan asp olarak yazdıgım bi site vardı hani normal hack protalı forumu falan değil bunu iha dha gibi haber ajansları dahi kullanıyordu haberlerde hani öyle hack sitesi diyince icerigi kötü bi site aklına gelmesin hacklenen sitelerin görüntüsünü tarihleriyle kayıt ediyordu kim hackledi hackleyen kişi başka hangi siteleri hackledi fln... :D

• Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)

benim hacklenen sitelerin görüntüsünü kayıt altına alan ve saklayan asp olarak yazdıgım bi site vardı hani normal hack protalı forumu falan değil bunu iha dha gibi haber ajansları dahi kullanıyordu haberlerde hani öyle hack sitesi diyince icerigi kötü bi site aklına gelmesin hacklenen sitelerin görüntüsünü tarihleriyle kayıt ediyordu kim hackledi hackleyen kişi başka hangi siteleri hackledi fln... :D

Hea :D bende öyle kötü türlü sanmıştım hocam buradanda red cevabını alınca moral filan kalmadı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al