wmaraci reklam

Alexa 200k siteme sponsora ariyorum

13 Mesajlar 1.504 Okunma
smmexpress

msdselim msdselim tryemek.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 2046
  • Beğeniler 493 / 197
  • Ticaret 28, (%100)

SonicMaster adlı üyeden alıntı

Footer linkin artık bir faydası kalmamıştır. ( kendi siteniz için olanı kaldırmanızı öneririm)
logoyu değiştirin.

http://seoyazar.blogspot.com.tr/ yi inceleyerek bilgiler edinebilirsiniz

teşekkürler bakıyorum hemen bu arada resimler çok büyük olduğundna kasıyormuş bundan sonra küçülterek atayım

wmaraci
reklam

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
Bazı fotoğraflar çöp olmuş, işin kötüsü ana sayfada birkaçı. Footer'daki haber bağlantısı için de yatay slider kullanmanı tavsiye ederim. Böyle çok kötü duruyor. Bir de yemek resimlerinin üzerine sitenin ismini eklemek ne kadar gerekli bilmiyorum. Yani Mercimek Çorbası'nın fotoğrafını kendiniz çekmedikten sonra, zaten Google'da milyon tane çorba resmi var. En azından illa koyacağım diyorsanız da Photoshop'ta transparan yapıp öyle koyun bari.
Temayı beğendim. Renkli, yormuyor, gayet güzel. Üstteki tarih kısmını türkçeleştirirseniz bir sorun kalmayacak. Bence önce sponsor aramadan bunları halledin ki, kaliteyi arttırıp talebinizi ona göre revize edebilirsiniz.

msdselim msdselim tryemek.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 2046
  • Beğeniler 493 / 197
  • Ticaret 28, (%100)

NK1864 adlı üyeden alıntı

Bazı fotoğraflar çöp olmuş, işin kötüsü ana sayfada birkaçı. Footer'daki haber bağlantısı için de yatay slider kullanmanı tavsiye ederim. Böyle çok kötü duruyor. Bir de yemek resimlerinin üzerine sitenin ismini eklemek ne kadar gerekli bilmiyorum. Yani Mercimek Çorbası'nın fotoğrafını kendiniz çekmedikten sonra, zaten Google'da milyon tane çorba resmi var. En azından illa koyacağım diyorsanız da Photoshop'ta transparan yapıp öyle koyun bari.
Temayı beğendim. Renkli, yormuyor, gayet güzel. Üstteki tarih kısmını türkçeleştirirseniz bir sorun kalmayacak. Bence önce sponsor aramadan bunları halledin ki, kaliteyi arttırıp talebinizi ona göre revize edebilirsiniz.

Teşekkürler hocam
foto işini düzenliyeceğim bundan sonra

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al