wmaraci reklam

Alexa hakkında

3 Mesajlar 699 Okunma
wmaraci reklam

serif serif sahibinden satılık arsa Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** E**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 24 / 19
  • Ticaret 25, (%100)
Merhabalar arkadaşlar benim 45 günlük bir sitem var 2 tane tanıtım yazısı verdim alexa düzenli olarak düşüyordu ama google de sıralamam sürekli değişiyordu bende siteye fazla yükleniyorum diye 1 hafta içerik girmedim. Baktım ki alexa yükseliyor tekrardan girdim ve bir tane daha tanıtım yazısı verdim verdiğim siteler de iyi siteler şimdi dünya alexa düşüyor ama ülke alexa yükseliyor sıralamam değişiyor bakıyorsun 50. sıradasın yarın oluyor 500. sırada yoksun bunun sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden ilginize teşekkür ederim...

wmaraci
reklam

sezaiacima sezaiacima WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Çağrı merkezi
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 508
  • Beğeniler 33 / 58
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba iyi günler. Alexa'da önemli olan Dünya sıralamasıdır. Ayarladığınız ülkenin sıralaması Dünya sıralaması düştükçe aynı oranda ülke sıralaması da düşecektir. Alexa'da Dünya sıralamam 1 milyonken ülke sıramın 30 bin olduğu zamanlar da vardı, aynı sıralamaya sahip sitelere göz attığım zaman olayın değişik bir sistemden kaynaklı olduğunu gördüm. Siteniz ne sitesi bilmiyorum, ama benim ülke sıralamam siteme yorum yapıldıktan sonra düzeldi. Saygılarımla.

serif serif sahibinden satılık arsa Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** E**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 24 / 19
  • Ticaret 25, (%100)
emlak sitesi anladım peki sıralama neden öyle oluyor 45 gün oldu artık bir yerler edinmesi gerekmiyormu

Ek Olarak:www.sahibindensat ılıkarsa.com

wmaraci
Konuyu toplam 0 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 0 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al