Alışveriş Sitesi Açmak İstiyorum

9 Mesajlar 1.622 Okunma
smmexpress

alperorhan78 alperorhan78 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mekatronik Müh.
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 15 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Şimdi elimde bujiteri ürünleri eldiven bere ve giyim olarak da nike adidas üst baş vs tişörtler var. Bunları bir farklılık ortaya koyarak alışveriş sitesi açıp satışa sürmek istiyorm nasıl yapacagımı ve hangi sistemi kullancagımı karar veremedim.
Anlayan Bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir mi?

wmaraci
reklam

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Forumda ticaret sitesi için paketler mevcut, site açmak basit fakat toptancı kargo işleri vs kaynakları temin ettikten sonra açın bence. Forumdan arkadaşlar gelir yardımcı olmaya.

iyi.

terminal terminal Kadir Pars Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web / Grafik / Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 18 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
e-ticaret konusunda gayet esnek bir sistem olan opencart sistemini kullanabilirsiniz. maliyeti düşüktür.
Sürekli bu sistem üzerindeki ve düzenlemeler için bazı çalışmalar yapıyoruz.

Şu an aktif olarak yönettiğimiz birçok faal e-ticaret sitesi vardır. Modüller, temalar, kargo modülleri ve yönetimine kadar size yardımcı olabiliriz. pm atmanız yeterlidir.
alperorhan78

kişi bu mesajı beğendi.

ouzizz ouzizz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek SEO, Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 59 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Piyasada hazır uygun fiyatlara eticaret web tasarım satışı yapan firmalar var. Ancak paneli demo olarak mutlaka birkaç gün kullanın derim.
terminal

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

webbil webbil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Seramik Teknikeri
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 223 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
E-Ticaret sisteminde en ideal ve güvenilir olan Opencart sizin için en uygun olanıdır. Ücretsiz scriptdir. Sadece tema için ücret vermeniz gerekir. Hiç bir ücret ödemeden kuracağınız Opencart scriptini kullanmanızı öneririm. Bilginiz olması açısından yapmış olduğumuz bazı Opencart temalarımızı örnek olarak vereyim. Siz kendi siteniz için özel istediğiniz tema olursa size özel olarak temada yapabiliriz. Tema fiyatlarımız çok uygundur. Tema fiyatlarımız için bana pm gönderebilirsiniz. Telefonum 0 534 962 29 30
Örnek temalarımız : Kuyumcu ve bujiteri için tema :
http://www.teknogundemi.com/bilgictema/
Çiçekçiler için tema :
http://www.bilgictasarim.com/bilgic/
http://www.teknogundemi.com/bilgictema2/
Poker Chip Satışı İçin Özel Yapılan Tema :
http://www.teknogundemi.com/bilgictema3/
Ayakkabı Teması:
http://www.markalaroutlet.com/

jinkazama jinkazama WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek pentest , and everything
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** Ü**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle Gittigidiyor üzerinden son kullanıcı üzerine güven oluşturun ardından bir site açın.Sadece e-ticaret yetmez birde seo çalışması yapılması gerek ki siz satış yapın.
ilk önceliğiniz gittigidiyor veya sahibinden üzerinden satış yapmak olmalı.Site açıp masraf yapacağınıza buralarda mağaza açın en azından ürün satarsınız
kulturelbellek MuhammedAli

kişi bu mesajı beğendi.

asdaskin asdaskin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Bu noktada Eticaretkiti size yardımcı olabilir.Kendi ürününüzün olmasına gerek duymadan tüm angaryaları üstleniyorlar(kargolama,faturalama,sanal pos vs )Kaldı ki sizin kendi ürünleriniz varmış.Bu konuda da tüm desteği sağlayarak en iyi hizmeti sunuyorlar. Benim kendime ait ürünlerim olmadan Eticaretkiti aracılığı ile açmış olduğum site inceleyebilirsiniz.

Eticaretkiti hakkında detayları skpe veya telefonla irtibata geçerek sağlayabilirsiniz.Üstelik şuan sertifikalı e-ticaret ve sosyal medya eğitimleri de hediye ediliyor.Detaylar için inceleyin.

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

asdaskin adlı üyeden alıntı

Bu noktada Eticaretkiti size yardımcı olabilir.Kendi ürününüzün olmasına gerek duymadan tüm angaryaları üstleniyorlar(kargolama,faturalama,sanal pos vs )Kaldı ki sizin kendi ürünleriniz varmış.Bu konuda da tüm desteği sağlayarak en iyi hizmeti sunuyorlar. Benim kendime ait ürünlerim olmadan Eticaretkiti aracılığı ile açmış olduğum site inceleyebilirsiniz.

Eticaretkiti hakkında detayları skpe veya telefonla irtibata geçerek sağlayabilirsiniz.Üstelik şuan sertifikalı e-ticaret ve sosyal medya eğitimleri de hediye ediliyor.Detaylar için inceleyin.

Güvenlimi ki bu işlem merak ettim?

asdaskin asdaskin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)

ermaneray adlı üyeden alıntı

Güvenlimi ki bu işlem merak ettim?

Şuan piyasada bu şekilde eticaret paketleri satan bir çok firma mevcut.Eticaretkiti de bunlardan biri.Araştırmalarım sonucu en son bunda karar kılmıştım.Sıkça sorulan sorular kısmında diğerlerinden farkını görebilirsiniz.

Satışı yapılan ürünlerin faturası kesiliyor.Sitem 256 Bit SSL sertifikalı koruma altında.Herhangi bir risk, güvenilmeyecek bir durum söz konusu değil.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al