wmaraci reklam

All in Seo da başlık açıklama ve etiket kısmı doldurmanın seoya etkisi

7 Mesajlar 780 Okunma
smmexpress

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
Arkadaşlar s,a;

bu wordpress sitelerimde all in seo eklentisini kullanıyorum ve her gırdıgım ıcerıkte bu bölümleri dolduruyorum. Bazen sırf o bölümleri doldurmak ıstemedıgımden analiz yapasım gelmıyor acıkcası ( forex analizi ) .

Şimdi dün bir arkadaş bu kısımları doldurmanın hiç bir faydası olmayacagını soyledi bu yüzden kafama takıldı. Gercekten buraları dodlurmak anlamsız mı ? Anlamsız ise all in seo ne işe yarar ? Oraları doldurmayacaksam bosuna eklentı dıye tutmayayım sıtelerımde.

Bilgilendirirseniz sevinirim.

wmaraci
reklam

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)
Takipteyimmm

Bahse konu alanları doldurma konusunda ben de eriniyorum. Bazen başlık ve açıklama kısmını dolduruyorum sadece.

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
konu başlığına "forex nedir" yazıyorsun, all in seo eklentisinin title'ına "forex ne işe yarar" yazıyorsun iki taraftan siteye hit çekiyorsun
berkaycatak

kişi bu mesajı beğendi.

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Arkadaşlar bu konuya şöyle bir katkım olsun istiyorum çünkü bu konun Tutarlı bir cevabını bende merak ediyorum.

Sitemi ilk açtığım zaman Bende hem sağ sutündaki etiket alanını hemde AIO SEO daki Başlık Ve Etiket alanını dolduruyordum ve sitemde doğal olarak o zamanlar (yaklaşık 1 yıl önce) içerik varken ile sitem Türkiye 3K (hilesiz,Hurdasız,Çekimsiz) gördü.

Ardından siteme SEO yaptırdığım bir arkadaşta dahil bana da size denildiği gibi oraya bu girişleri yapmamın gereksiz olduğunuz zaten AIO SEO’nun bunu otomatik olarak yaptığını ve bunun için var olduğunu bildirince,bende artık o alanları doldurmaz oldum.
Sitemin şu an ki durumu günde 2 editör en az 6 makale giriyor ve sitem Türkiye 13K ya geriledi 
Diğer tüm unsurları bir kenara bıraktığımızda bence girilmesi gerekiyor.
Şimdi gelelim asıl konuya

AIO SEO eklentisi o kadar detaylı ve aslında her şeyi otomatik yapıyor ki bize gerek kalmıyor.
Kullanma klavuzu okuma alışkanlığım olduğundan dolayı AIO SEO’nun kullanma klavuzunu detaylıca okudum hatta bir sitemde bu sayede site description kısmı otomatik oluşturmayı aktif ettim ve memnunum.

Fakat AIO SEO’nun makale alanının altında beliren ve bize dert olan kısım hakkında ise yeterince açıklama bulamadım.

Aşağıda iki farklı örnek verdim. Gel de çık işin içinden. Şimdi bu bilgiler ışığında gerçekten konuya VAKIF OLUP bizi bilgilendirecek varsa sevinirim.(Anahtar kelimeleri örneğe sokmayın resimde ki amaç görünüm ayarı sorusunu içeriyor)

Çünkü o alanı kullansak ta aynı kullanmasakta

BakalimBilelim ForexleKazan ŞafakÇALIŞKAN
dtmuratcan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
Hocam burda tabi konudan konuya farketmesi normal belkı o kelımedekı ıle dıgerındekı farklı rekabet kosullarına tabi olabilir.
Ben bakalım bır sure gırmemeyi dusunuyorum. Sonuclar nasıl olacak ızeyeceğiz

ankarali87 ankarali87 ..::ANKARA::.. Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek boya kontrol inspector
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 482
  • Beğeniler 213 / 112
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar ben etiket ve sosyal medya kısmını muhakkak dolduruyorum. Diğerlerini otomatik algılıyor zaten..

Sitelerimizi Googlede arayıp organik trafiği artıralım (Dayanışma) >>> https://goo.gl/TTfPYj

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Merhaba o alanlar işe yaramasa neden doldurulması için bölümler oluştursunlar ki böyle düşünün.O bölümleri doldurmanız gerek ki konunun ne ile alakalı olduğunu metaları vsvs bldirmiş oluyorsunuz.Botlar ona göre kategorize ediyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al