wmaraci reklam

Ana sayfadaki incele kısmını bulamıyorum.

3 Mesajlar 568 Okunma
wmaraci reklam

asilsoy1905 asilsoy1905 Sabrıma Sukutu Giydirdim. Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek ressam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Selamun aleykum.
Benim sorunum sitemin ana sayfasındaki 2 adet resmin boyutlarını girememek.Daha önceki temamda header php de ana sayfadaki resimlerimin adreslerini bulup duzeltiyordum.Ancak bu temada bulamıyorum.Acaba başka yeremi yazılıyor.

İkinci sorunum tekil sayfadaki resimde gösterilen yeri türkçe olarak değiştirmek istiyorum.Yine sayfada iken sağ tuş incele yapıyorum.Çıkan kısımı buluyorum ama dosyası nerede onu bulamıyorum.

Buradaki almanca yazıyı değiştirmek istiyorum.Ama dosya yolu nerede acaba.sap tuş incele yaptığımda bu yazı çıkıyor.

Yani özetle bir sayfada iken sağ tuş incele dediğimde çıkan kodun dosya yolunu nasıl takip edip bulabilirim.

wmaraci
reklam

fullstackdev fullstackdev WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek full stack developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 35 / 93
  • Ticaret 0, (%0)
bu konularda sublimetext cok yetenekli.. temanizi bilgisayariniza indirip sublime text ile tema klasorunu acin.. mac kullaniyorsaniz CMD + SHIFT + F... PC kullaniyorsaniz CTRL + SHIFT + F tus kombinasyonuna basip tema klasorundeki tum dosyalarda aramayapabilirsiniz. bu sekilde hangi dosyada oldugunu bulduktan sonra degisikliginizi yapabilirsiniz.

asilsoy1905 asilsoy1905 Sabrıma Sukutu Giydirdim. Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek ressam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Verdiğiniz programı indirdim.Bazı kısımlarda gerçekten işe yaradı.Teşekkür ederim.
Ancak ana sayfada bulunan 2 adet resim halka genişlik ve yükseklik değerlerini girmek için resim yollarını o programda bulamadı.Alt resim adı ile tarattım yine sıfır sonuç verdi.
www.sohbetkral.net site bu.
sadece üstte 2 adet resim mevcut.ama bir türlü resim yolunu bulup genişlik ve yükseklik değerini giremiyorum.hedaer,index hepsine baktım başka yere yazma şansı varmı resim yolunu acaba.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al