wmaraci reklam

Aöf çıkmış sorular hakkında

2 Mesajlar 440 Okunma
wmaraci reklam

ProWrist ProWrist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar

AÖF çıkmış sorular için bir site yapmayı düşündüm. Online test çözülecek. Bu konuda bir çok site var ancak kitapçığın arkasında şöyle bir ibare bulunmakta.

Bu kitapçığın her hakkı saklıdır. Hangi amaçla olursa olsun, kitapçığın tamamının veya bir kısmının Millî Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün yazılı izni olmadan kopya edilmesi, fotoğraflarının çekilmesi, bilgisayar ortamına alınması, herhangi bir yolla çoğaltılması, yayımlanması veya başka bir amaçla kullanılması yasaktır. Bu yasağa uymayanlar, doğabilecek cezai sorumluluğu ve kitapçığın hazırlanmasındaki mali külfeti peşinen kabullenmiş sayılır.

Sizce burada kitapçıktan mı yoksa sorulardan mı bahsediyorlar? Araştırdığım kadarı ile ben soruların telife girmediğini okudum. Siz ne düşünüyorsunuz?

wmaraci
reklam

Metallicali Metallicali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Otomotiv
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 242 / 183
  • Ticaret 2, (%100)
Tüm çıkmış sorular genele kapatıldı. Sen aöfde bir bölüm okuyorsan sadece o bölümün 2012-2017 çıkmış sorularını görebilirsin. Hadi 2012-2016 sorularını bulursun ama sürekliğini sağlaman sıkıntı. Aöfde bir sürü bölüm var her bölümün okuyan öğrencisini bulup soruları istemen lazım. Yoksa telifi boşver biraz değiştir ekle gitsin :) aofsoru sitesi var adam kaç yıldır bu işi yapıyor hala telif sebebiyle ne bir ceza nede bir site banlanması yaşanmadı.
(Not: sende telif bombasının patlamamasının garantisi yok)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al