wmaraci reklam

Apple değişimde şarj aleti veriyor mu?

8 Mesajlar 1.812 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BuckBarry BuckBarry WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 34 / 164
  • Ticaret 7, (%100)
Merhabalar iphone 5s kullanıyorum 14 ay gatantim var. Wireless a her zaman olmasada bazen baglanmıyor yani agları gormuyor. Donma sorunu da var. Cok arastırdım degisim yapılacagı yazıyor en kısa sürede randevu alıp gideceğim.

Soracagım iki soru var. Birincisi benim sarj aletim ve kulaklıgım yok. Evedekilerden kullanıyorum. Sarj aleti olmadan servise versem değişimde y da tamirde sorun ederler mi? Ve değişim yaparlarsa tam kutulu mu verecekler. Kulaklık ve sarj aleti olan.

İkinci sorum ise şu. Telefonun ikinci kullanıcısıyım. Fatura vardı bulurum. Fatura var veya yok alan şahsın mı apple a basvurması gerekir. Ben işlemleri yapabilir miyim?

Tecrubesi olan arkadaslar yardımcı olursa sevinirim

wmaraci
reklam

babfo babfo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek antrenör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 142 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
kuralları değiştirmediyseler tam kutu verecekler geçen sene bana öyle göndermişlerdi

moris moris ◡̈ Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 831
  • Beğeniler 266 / 265
  • Ticaret 26, (%100)
Telefonu değişime götürürken fatura, şarj aleti ve kulaklığa gerek yok. Ayrıca değişim gerçekleşirse tam kutu halinde verilmez sadece telefonunuz değişir onu getirirler ekstra yeni şarj aleti vs verilmez.

Ek: 2 defa değişimden faydalandım mavi ekran hatası aldım diyerek, tecrübeyle sabittir anlattıklarım.
BuckBarry

kişi bu mesajı beğendi.

BuckBarry BuckBarry WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 34 / 164
  • Ticaret 7, (%100)

babfo adlı üyeden alıntı

kuralları değiştirmediyseler tam kutu verecekler geçen sene bana öyle göndermişlerdi

moris adlı üyeden alıntı

Telefonu değişime götürürken fatura, şarj aleti ve kulaklığa gerek yok. Ayrıca değişim gerçekleşirse tam kutu halinde verilmez sadece telefonunuz değişir onu getirirler ekstra yeni şarj aleti vs verilmez.

Ek: 2 defa değişimden faydalandım mavi ekran hatası aldım diyerek, tecrübeyle sabittir anlattıklarım.

farklı iki yorum. kutu içeriği veriyorlar mı konusu. daha önce swap cihaz alan illa ki olmustur yorumlarınızı bekliyorum

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

seyitshn seyitshn < Seyit ŞAHİN > Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 64 / 90
  • Ticaret 52, (%98)

moris adlı üyeden alıntı

Mavi ekrandan kastın nedir kardeşim? Bende vermeyi düşünüyorumda garantiye değişim olup olmaması endişelendiriyor beni.Yani kesin ne olursa değişim olur sence?

anilgzl anilgzl Mobilya Dekorasyon Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Mobilya Dekorasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 148 / 341
  • Ticaret 33, (%100)
Apple'ın kendi mağazalarına gidecekseniz fatura götürmenize gerek yok. Cihazınızın seri numarasından garanti süresinin devam edip etmediğini sorgulayın. Cihazınızın garantisi devam ediyorsa sadece iPhone'ununuzu yanınıza alıp randevu günününüzde Apple'a gidin.
Benim iPhone 6 cihazımın ekranından ses geliyordu, değişim yapalım dediler. Sadece telefonunun olduğu bir kutu çıkardı çalışan ve telefonumu yenisiyle değiştirdi. Garanti süreniz yeni cihazınız üzerinden devam ediyor. İllaki cihaz değişimi yapılacak diye bir şey yok. Tamir etmek isterlerse ediyorlar eğer edilemeyecek bir şeyse yenisiyle değiştiriyorlar.

"...bir daha gel, gel samsundan..."

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
1 kez iphone 5s'imi 1 kez de iphone 6'mı değiştirdim. sadece cihazın olunduğu bir kutu verildi zaten verilen cihaz sıfır değil swap yani size fabrikadan telefon vermiyorlar.

.

efekancanbanaz efekancanbanaz Community Manager Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Topluluk Yöneticisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 12 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Telefon arızası olduysa sadece telefonun arızasını giderim veriliyor. Yeni kulaklık ve sarj aleti verilmiyor daha önce çok kez karşılaştım bu durumla o yüzden. Hele ki kaskonuz varsa hiç verilmez.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al