wmaraci reklam

Apple Uygulamayı Onaylamadı !

7 Mesajlar 3.467 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

WhiteRed WhiteRed WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 85 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar direk ctrl+c ctrl+v yaptım uygulamam onaylanmamış bu mesaj gelmiş lütfen yardımcı olun

Guideline 5.2.1 - Legal - Intellectual Property

The seller and company names associated with your app do not reflect the name "Lux Show" in the app or its metadata, as required by Guideline 5.2.1 of the App Store Review Guidelines.

Next Steps

Your app must be published under a seller name and company name that reflects the Lux Show name. If you have developed this app on behalf of a client, please advise your client to add you to the development team of their Apple Developer account. If your client does not yet have an Apple Developer account, they can enroll in the Apple Developer Programthrough the Apple Developer portal.

Note that submitting documentation showing permission to publish this app on behalf of the content owner or institution will not resolve this issue. This app must be submitted under the content owner’s own Apple Developer account.

To request a fee waiver for nonprofit organizations, accredited educational institutions, or U.S.-based government entities, follow the steps outlined on the Apple Developer Program Membership Fee Waivers page.

Once created, you cannot change your seller name or company name in App Store Connect. For assistance with changing your company name or seller name, you will need to contact us. Select Membership and Account to request an update to your Apple Developer account information.

Please see attached screenshots for details.

Since your App Store Connect status is Rejected, a new binary will be required.

wmaraci
reklam

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Hocam anladığım kadarıyla söyleyeyim uygulamanız daha önce yayınlanmış diye söylüyor ya da buna benzer bir uygulama nedeniyle kabul edilmemiş. Telif hakları içerdiğini belirtmiş . Ingilizcem bu kadarına yetti 😊

• Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 85 / 44
  • Ticaret 0, (%0)

hkccrn adlı üyeden alıntı

Hocam anladığım kadarıyla söyleyeyim uygulamanız daha önce yayınlanmış diye söylüyor ya da buna benzer bir uygulama nedeniyle kabul edilmemiş. Telif hakları içerdiğini belirtmiş . Ingilizcem bu kadarına yetti ��

Evet diğer uygulamamızda app store'da idi onu kaldırdım şimdi tekrar gönderdim bakalım yiyecekler mi

Gönderirken'de şu mesajla gönderdim

I own the company. I developed this application for the company. We exit our other apps on the App Store.Please confirm this is the current application

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Diğer uygulamayı kaldirdiysaniz kabul edilirsiniz. Ayrıca ıngilizcesi tam olan birisinden yardım alın forumda ucretsiz yapabilecek arkadaşlar mutlaka çıkacaktır. Ben yazamıyorum ufak tefek kendimce çeviri yapıyorum. Ancak bu kadar yapabildim. Kolay gelsin başarılar dilerim

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 85 / 44
  • Ticaret 0, (%0)

hkccrn adlı üyeden alıntı

Diğer uygulamayı kaldirdiysaniz kabul edilirsiniz. Ayrıca ıngilizcesi tam olan birisinden yardım alın forumda ucretsiz yapabilecek arkadaşlar mutlaka çıkacaktır. Ben yazamıyorum ufak tefek kendimce çeviri yapıyorum. Ancak bu kadar yapabildim. Kolay gelsin başarılar dilerim

Valla bekliyorum hocam inşallah
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2977
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Lux Show Sana mı ait ? Diyorki bu adı geçirme diyor ne açıklamanda nede uygıulama isminde.

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

• Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 85 / 44
  • Ticaret 0, (%0)

Euphrates adlı üyeden alıntı

Lux Show Sana mı ait ? Diyorki bu adı geçirme diyor ne açıklamanda nede uygıulama isminde.

Evet firma bize ait

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al