freelance iş ilanları

Aracım hakkında soru

11 Mesajlar 1.035 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

pavillion pavillion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba ben aracımı yakınıma Mersin'e gidip gelmesi için verdim. Yakınım Mersin'e gitti ve aracı orada ki ailesine bırakıp geri geldi. Araç 5 aydır orada ve aracı hor kullanmışlar, motoru bozulmuş. Sanayiye götürmüşler ve sanayi 5000 TL masraf çıkarmış. Aracı Mersin'e götüren yakınım telefonlarıma çıkmıyor ve orada ki ailesi - aracı onların bozmasına rağmen - bizim durumumuz yok ödeyemeyiz diyorlar. Mersin'de aracın durduğu kişiler benim de akrabam. Benim şuan elim kolum bağlı ne yapacağımı bilemiyorum. Polise gitsem ne demeliyim. Kendi isteğim ile aracı verdim ama şimdi de geri alamıyorum, onları şikayet edebilir miyim? Edersem alacakları cezalar ne olur? Şimdiden teşekkürler...

Google Play indirme - oylama- yorum işleriniz yapılır. PM atın.
wmaraci
reklam

ofofof ofofof Seninleyiz Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ön Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 462
  • Beğeniler 132 / 91
  • Ticaret 5, (%100)
pavillion abi geçmiş olsun nasıl insanlar varya bu memlekette birde tanıdık diyosun valla aracın çok yeni değilse öylece satmaya çalış zaten baksana araç senin mi onların mı belli değil trafik cezası deseler sana gelir. paranla rezil oluyorsun arkadaş canım sıkıldı valla ..
pavillion

kişi bu mesajı beğendi.

offfoffff

• Üyelik 04.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
ofofof Valla doğru diyorsun hocam. Araç benim, para benim ama sıkıntı çeken de benim. Aracı götürdükleri serviste onların yakını. Tamir fiyatı çıkarmak için motoru sökmüş 5000 lira fiyat çıkardı, İstanbul'da sordum 3000 lira dediler. Sanayide ki adama dedim vinç yollayacağım aracı alacak, bana dediği şey "Ben bu aracı söktüm 500 liraya toplarım". Ne yapacağımı şaşırdım.

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)
Hocam affedersin ama bunlar nasıl akrabanız. Düşmanın olsa bu kadar aşağılayıcı cümleler kurmaz. Bu arada polise de gitseniz bir şey çıkmaz. Sonuçta kendi isteğiniz ile veriyorsunuz. Geçmiş olsun.

wmaraci
wmaraci

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
bir laf vardır. Malım seni veriyimde mi kötü olayım vermeyimde mi kötü olayım. Vermede kötü ol demiş. Bu devirde babana bile güvenmeyecen. Ben arkadaşlarıma veririm herşeyimi hor kullanmazlar akrabaya verirsin. Afedersin s...krler o emanetimi. Vermeyeceksin olacak bitecek. Geçmiş olsun cidden benim içim acıdı. Dava falan açma uğraşıp bide onlara kaptırırsın para. En iyisi Allah'a havale etmek. Araba nedir merak ettim.
OgulcanGulcemal

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
ÖmerAYDINOĞLU Megane
60423

kişi bu mesajı beğendi.

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Polis bir tanıdık varsa ona sor arabamı çaldılar falan dersem ne olur diye sor geçmiş olsun bu arada.

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
5 ay arabayı arayıp sormadınmı hiç bence servistede baktır kaput vs değişmişmi onu yapan bunuda yapar. Sende onlardan bir şey iste işim düştü ne yokmu bunların tvsi vs al sök götür lazım de sende boz at bunu yapana o yapılır ancak.

bitirimci bitirimci Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1170
  • Beğeniler 216 / 214
  • Ticaret 0, (%0)
Güveni Kötüye Kullanma dan şikayetçi olabilirsiniz. Çalındı demek size büyük sıkıntı çıkarır suç uydurmak cmk da cezası var heleki terör olaylarının arttığı şu dönemde büyük sıkıntı. Dediğim gibi mahalle polis merkezine gidin ve güveni kötüye kullanmaktan şikayetçi olun sizin böyle demenize gerek yok şikayetçi olup durumu anlatınca polis savcıyı arar ve savcı şikayetin adını bu şekilde koyar

Ek Olarak: Ayrıca araç bir suça karışırsa bunu kimseye izah edemezssiniz

BocekBasi BocekBasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)
Sana yol göstereyim polis merkezine gidiyorsunuz polis merkezinde durumu anlatın aracıma el koydular şimdi alamıyorum deyin ve isim vererek şu şahsa teslim ettim aracımı o kişiden davacı ve şikayetçiyim diyorsunuz sonrasını takip edin artık mersine yazı gidecek ve size de haber verirler.

https://dapasorgu.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al