wmaraci reklam

Backlink Alacağım Yardım..

4 Mesajlar 581 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

atahanuzun74 atahanuzun74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 409
  • Beğeniler 17 / 56
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar baglamanotalari.com sitem için backlink çalışması yapacağım.

Bütçe : max 40 TL

Anahtar Kelimeler : 1 K - 10 K arası aranan 3 kelime

Hem anahtar kelimelerde hem sitemde bulunan yazıların aramalarda üst sıralarda çıkması için nasıl bir yol izlemeliyim. Faydasını görürsem daha yüksek bütçeler ayırırım.
Siteyi ilk kurduğumda (4 sene önce) 10 TL'lik bir backlink çalışması yaptırmıştım bir daha yaptırmadım.

http://baglamanotalari.com

Atahan UZUN
wmaraci
reklam

KaRaKoSe53 KaRaKoSe53 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 21 / 113
  • Ticaret 63, (%100)
hocam en büyük rakip sitenizi pm olarak gönderin bana size onun backlinkleri ücretsiz göndereyim hatta bir kaç site atabilirsin backlinkleri ücretsiz göndereyim size siz kendiniz backlink alın ücret vermeyin.

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Eskiden ilk sayfa altında olan makalelerime tumblr backlink çıkarak ilk 3'e kadar yükseltiyordum.
"Yüzme nasıl öğrenilir" kelimesinde 15 tane yazı girip bıraktığım sitem var. Pinterest paylaşım + Tubmlr backlink ile 3-4. sıraya kadar yükseldi. Aranma hacimleri falan düşük, reklabet az. Kelimeniz bu tarz ise tumblr backlink almanızı öneririm.
3 Kelime 100-150 backlink 30-40 TL'den sağlanıyor genelde uzun zamandır blogumu kullanmadığım için aktifliğim biraz düşük ama isterseniz zamana yayarak tumblr backlink sağlayabilirim.
Tek posttan 3 anahtar kelimenizide linkleyip 150 backlink aldırtmak yerine farklı farklı postlara tek tek linkleyip 1 haftaya yayarak backlink sağlayabilirim.
Paylaşılan postların altından link çıkışı biraz kötü gözüktüğü için çoğu satıcı tek posttan 3 link verip geçiyor sizin için 3 farklı posta ayırabilirim.

BeeSeo BeeSeo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 494
  • Beğeniler 71 / 222
  • Ticaret 50, (%100)
30-40 liraya alacağınız backlinkten üst düzey bir fayda beklemeyin hocam. Yoksa hem satıcının başı ağrır hem siz madur olursunuz. Site boş kalmasın haftada bir alayım böyle diyorsanız o zaman olur. Lakin 30 40 lira vereyim de yükseleyim diye bir hayale kapılmayın. Düzenli çalışmada etki gösterir onlar. Bütçenizin bu kadar kısıtlı olmasından ve profilinizde öğrenci yazmasından yola çıkarak vaktinizin olduğunu ama paranızın olmadığını varsayıyorum. İyi backlink nasıl alınır nerelerden alınır şeklinde araştırma yapın kendiniz sağlayın backlinkinizi. Böylesi hem masrafsız hem daha yararlı olur.
rostistos

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al