wmaraci reklam
lidertakipci

Banlanan domain açılırmı

9 Mesajlar 592 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

imparator1 imparator1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Emekli
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 22 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar özgün sitemin adsense geçersiz etkinlikten kapandı ve domainede ban çıktı. Şimdi bu domainin aklanma şansı varmı yada bu işi yapabilen varmı
gelen mail : Sayın Kullanıcımız,

İtirazınızda sunduğunuz ek bilgiler ve AdSense programına gösterdiğiniz sürekli ilgi için teşekkür ederiz. Hesap verilerinizi ayrıntılı bir şekilde inceledikten ve geri bildiriminizi değerlendirdikten sonra, uzmanlarımız, AdSense hesabınızı yeniden etkinleştirmemizin mümkün olmadığı kanısına vardı.

Geçersiz etkinlik politikalarımız veya inceleme sürecimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, http://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=57153 adresini ziyaret edebilirsiniz. Hesapları devre dışı bırakılan yayıncıların AdSense programına katılımının devam etmesine izin verilmediğini hatırlatmak isteriz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz,
Google AdSense Ekibi

wmaraci
reklam

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
AdSense ban mı yoksa genel domain banlı mı ?

• Üyelik 09.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Emekli
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 22 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Bundan emin değilim domaini arattığımda bansız çıkıyor
http://www.reklamyardim.com/adsense-ban-kontrol.html
buradan arattırdım. Ama gelen mailde bir daha adsense kullanamayacağımı yazıyordu durumun ne olabilir bende bilmiyorum ve öğrenmek istiyorum

SonYazilim SonYazilim www.sonyazilim.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek cad/cam/cae
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 298 / 299
  • Ticaret 61, (%98)
Takipteyim!

wmaraci
wmaraci

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
adsense hesabınız aktif mi? Eğer aktifse domain ban yemiştir o açılabilir, hesap yemişse zor.

• Üyelik 09.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Emekli
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 22 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
İtirazınızda sunduğunuz ek bilgiler ve AdSense programına gösterdiğiniz sürekli ilgi için teşekkür ederiz. Hesap verilerinizi ayrıntılı bir şekilde inceledikten ve geri bildiriminizi değerlendirdikten sonra, uzmanlarımız, AdSense hesabınızı yeniden etkinleştirmemizin mümkün olmadığı kanısına vardı.

Geçersiz etkinlik politikalarımız veya inceleme sürecimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, http://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=57153 adresini ziyaret edebilirsiniz. Hesapları devre dışı bırakılan yayıncıların AdSense programına katılımının devam etmesine izin verilmediğini hatırlatmak isteriz.

arkadaşlar gelen mail bu yeni adsense ile devam edebiirmiyim bilen biri lütfe söylesin ban kontrolunde temiz çıkıyor domain ama mail öyle demiyor

Ek Olarak:

Engin07 adlı üyeden alıntı

adsense hesabınız aktif mi? Eğer aktifse domain ban yemiştir o açılabilir, hesap yemişse zor.

Hocam adsense banlandı özgün yemek sitemin
http://www.saniyeanneyemekleri.com/
domain ban kontrolünde domain temiz çıkıyor yani başka adsenseyle devam edebiirmiyim yoksa edilemezmi

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 60, (%100)

imparator1 adlı üyeden alıntı

arkadaşlar gelen mail bu yeni adsense ile devam edebiirmiyim bilen biri lütfe söylesin ban kontrolunde temiz çıkıyor domain ama mail öyle demiyor

Ek Olarak:

Hocam adsense banlandı özgün yemek sitemin
http://www.saniyeanneyemekleri.com/
domain ban kontrolünde domain temiz çıkıyor yani başka adsenseyle devam edebiirmiyim yoksa edilemezmi

Adsense banladıysa adsense ye de giriş yapamıyorsun zaten Birdaha açılması çoook zor yani uğraşana kadar yeni bir onaylı hesap almak daha iyi olacaktır. tekrar açılırsa yine bilgi verirsen sevinirim.

Recbook Creative 

• Üyelik 09.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Emekli
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 22 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

sokrates adlı üyeden alıntı

Adsense banladıysa adsense ye de giriş yapamıyorsun zaten Birdaha açılması çoook zor yani uğraşana kadar yeni bir onaylı hesap almak daha iyi olacaktır. tekrar açılırsa yine bilgi verirsen sevinirim.

2 kere itiraz ettim kabul görmedi ben adsenseden vazgeçtim zaten yeni adsensede bu sitemde reklamlar tekrar oynarmı site zarar görmüşmüdür

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 60, (%100)

imparator1 adlı üyeden alıntı

2 kere itiraz ettim kabul görmedi ben adsenseden vazgeçtim zaten yeni adsensede bu sitemde reklamlar tekrar oynarmı site zarar görmüşmüdür

e site sebebiyle hesabın bile banlanıyor dolayısıyla sitende banlanır zaten. site içeriğini etkinlikleri düzelt google nin gözüne girecek her türlü şeyi abartmadan yapıp tekrar başvurabilirsin temiz bir hesap ile

Recbook Creative 
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al