wmaraci reklam
lidertakipci

Başka Ne Yapabilirim ?

9 Mesajlar 743 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

erdemy erdemy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek gumruk
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 469
  • Beğeniler 45 / 58
  • Ticaret 3, (%100)
sitemi açalı ortalama 5 ay oldu. ve şu anda ziyaretçi sayısı günlük 70-80 arasında değişiyor. siteme günlük en az 3 adet makale girmeye çalışıyorum.siteye seo çalışması yapıldı. hızı düşük dediler. hızını yükseltmek için çalışma yapıldı. ama ne hikmetse sitenin hiti hala artmadı. bu konuda değerli arkadaşlarımdan yorum yaparlarsa çok sevinirim. yada siteyi canlandırmak için yardım etmek isteyen ücretli ya da mümkünse eğer ücretsiz fikir alışverişi yapacağım bir arkadaş olursa iyi olur.
sitem bu arkadaşlar. lütfen en azından bir yorumu çok görmeyin :)

wmaraci
reklam

Dijiseo Dijiseo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Copywriter
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 1160
  • Beğeniler 394 / 299
  • Ticaret 17, (%94)
Hocam daha fazla güncel içerikler girmenizi öneririm , fazla güncel olmayan konularda ise "Civanperçemi Nedir ? Faydaları ve Zararları Nelerdir " ilk sıralarda yer edinmeye çalışın. Sosyal medyayı kesinlikle etkin bir şekilde kullanın . E-mail list oluşturmanızı öneririm . Kesinlikle takip edeceğim siteler arasına aldım.

Başarılar dilerim.

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek gumruk
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 469
  • Beğeniler 45 / 58
  • Ticaret 3, (%100)
e-mail listesi konusunu şimdi araştırıp siteme ekleyeceğim değerli yorumun için teşekkür ederim.

Rehber Rehber WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ü** A**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 52 / 53
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam şifalı bitkiler alanında ilerlemeniz kolay olmaz.sifalibitkileryurdu.com domaini bana ait şifalı bitkiler kelimesinde 1-2 sayfada gidip geliyoruz birçok anahtar kelime de de 1.sayfa 1sıradayız bunun için sürekli ilgi çekici makaleler yazmanız gerekiyor.Civan perçeminde mitolojiye bile girmişsiniz hocam millet ne yapsın yarı tanrı bilmem kim civan perçemi kullanmış mı kullanmamış mı :).
erdemy

kişi bu mesajı beğendi.

E-devlet onaylı sertifika sağlayarak mesleğinizi belgelendiriyoruz.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek gumruk
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 469
  • Beğeniler 45 / 58
  • Ticaret 3, (%100)
hocam adı üstünde nedir demişim :) bu bitki hakkında elime geçen bilgileri girmeye özen gösterdim. siteye hit gelsin diye giriyorum konuları.

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
Öncelikle bol hitler dilerim. Hit konusu genellikle kafalarda soru işaretleri yaratıyor. Hitim neden yükselmiyor soruları sürekli soruluyor. Belki de sormamız gereken soru neden hitim artsın ?

Uygulayabileceğiniz birkaç yöntem vereyim.

1 - Sosyal Medya Hesaplarınızı güncel tutun
2 - Özellikle Facebook üzerinde 3TL gibi ücretlerle ilginç ve okuyucuların paylaşabileceği içerikleri öne çıkarın.
3 - Yazacağınız konuların aranma hacimlerine bakın
4 - Aranma hacmi yüksek ve rekabeti düşük içerikler üretmelisiniz
5 - Sonrasında ise sıralamada yüksek olanları daha da yükseltmek için çalışmalar yürütebilirsiniz.

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek gumruk
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 469
  • Beğeniler 45 / 58
  • Ticaret 3, (%100)
sosyal medyayı zaten elimden geldiğince güncel tutmaya çalışıyorum. ayda bir kez facebooka 50 tl'lik reklam veriyorum. siteme girdiğim konuları önce aranma hacimlerine bakıp ondan sonra siteme eklemeye çalışıyorum. bunlar da en az 2000 aranma hacimli ve alanında düşük rekabet olan konuları tercih ediyorum.yani kısaca böyle çalışıyorum. bu arada değerli yorumunun için teşekkürler.

turk5 turk5 turk5.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Internet ve Medya
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 766
  • Beğeniler 93 / 185
  • Ticaret 2, (%100)
Seo ile ilgili ana kriterleri anlatan bir makale yazmistim, burdan sitenizin seo olarak eksigi var mi bir check edebilirsiniz.

Başarılı bir site için seo ipuçları

Diger konulari arkadaslar söylemis. Sifali bitkiler agirlikli calisiyorsamiz, ilgili facebook gruplarina girip sayfa linklerinizi paylasabilirsiniz. Birde Firma Rehberlerini ve dizin sitelerini unutmayin.

Türk İş Dünyasının Buluştuğu Platform : turk5.com

AZRaeLeM AZRaeLeM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Ü**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 124 / 120
  • Ticaret 11, (%100)
Dün paylaştığım sitemin analiz konusuna göz atabilirsin. -> https://wmaraci.com/forum/yeni-baslayanlar/5-aylik-kisisel-blog-analizi-355377.html
Benim sitemde 5 aylık. Bugün 400 küsür hit ile günü kapattım. Özelden fikir alışverişi yapabiliriz :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al