freelance iş ilanları

Bencilliğinden Temanın Adını Değiştirenler

23 Mesajlar 2.606 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Sebilisim Sebilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 4 / 85
  • Ticaret 3, (%100)
madalyon Temanın adını değiştirenleri eleştiriyorlar bende onları eleştiriyorum kendi yapmadıkları bir şey için başkasını eleştiremezler. Nasıl bir mantıkla okudun mesajımı akıl erdiremiyorum. Lisans sistemi zor bir şey değil footerdaki bir linki bile kaldırsalar site göçebilecek hale gelebilir. Yapımcı bu sistemi yapmıyorsa adınıda pekala değiştirebiliriz.

wmaraci
reklam

madalyon madalyon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 618
  • Beğeniler 52 / 142
  • Ticaret 0, (%0)
Sebilisim Yapımcının önlem almaması bizim ona karşı haksızlık yapmamızı gerektirmez. Önlem alması gerekliliği zaten yine paradoks içeriyor :D. Yapımcı önlem alsa bi şekilde tema adını yine değiştirsek bu sefer yine yapımcı gerekli önlemi almamış denebilir ve sürekli yapımcı suçlanarak başkasının yeteğini ve becerisini kendimizin gibi gösterebiliriz. Geçen gün bakkal herif kilidi sağlam yapmamış diye kilidi kırıp her ne varsa çaldım alarm koyması zor bişey değil ama koymuyorsa çalabiliriz :D

Sebilisim Sebilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 4 / 85
  • Ticaret 3, (%100)
madalyon Bana kendi sitenizde bunu yapıyorsanız gelin ahkam kesin ! hazır template kurmaktan bildiğiniz başka bir şey yok onu kurduktan sonrada ilk işiniz footera gidip linkleri silmek oluyor sonrada bana burda laf kalabalığı yapıyorsunuz..

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Benim sitem gelişince ben ücretli aldıgım temaya neden footter link vereyim ?
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 618
  • Beğeniler 52 / 142
  • Ticaret 0, (%0)
Sebilisim sen benim sitemi görmedin ki istiyorsan özelden vereyim temanın adını değiştirdim mi değiştirmedim mi buyur bak. gelmiş emek hırsızlık yaparım ama haklıyım söylemiyle mücadele veriyorsun gerekli cevabı alıncada egon "aslında haklısın" demene izin vermiyor. konu footer değil konu temanın adının değişmesi. Footer link vermek konuyla zerre kadar alakalı değil. Bu konuyu acmamın asıl sebebi olsa çok tutulan bir "ecce" serisi temanın her kullanan tarafından adının değiştirildiğini görmemdi. Konu özel kişiye ithafen değil

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

Kotil adlı üyeden alıntı

Benim sitem gelişince ben ücretli aldıgım temaya neden footter link vereyim ?

O zaman linki kaldırmak için gelistiriciye ayrı ücret ödemelisin herkes çok iyi biliyor ki bi tema kolay yapılmıyor ve genelde satışı 10 15 adet oluyor (Türkiyede) ücret ödedik diye tüm hakları bizim olmuyor :)

nsrtyksl nsrtyksl iamnsrtyksl Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bağımsız Hizmet Sağlayıcı
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 140 / 139
  • Ticaret 8, (%100)
Açık söyleyeyim bende değiştiriyorum (bazı sitelerim için) ama ben yaptım havası için değil başkaları da aynı temayı kullanmasın diye, sonuç olarak her ne kadar farklı işler olmuş olsa da tasarımların bir nebze olsun benzemesi hoş bir hal olmuyor. Bana göre tek neden bu :)

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
nsrtyksl 'de dediği gibi hem baskası kullanmasın diye hemde rahatsız oluyorum o yazıdan orayı değiştiriyorum.

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
Yahu kaynana gibi onun bunun yaptığı işi kurcalayıp boş boş işlerle uğraşacağınıza kendi sitenizle uğraşsanız siteniz adam gibi yerlere gelecek yemin ederim.

Dedikoducu kadınlar gibi ay kız mualla napmış biliyomusun wordpress kurmuş warez tema indirmişte ismini değiştirmiş.

Bu ne yahu:)

>/dev/null 2>&1

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 618
  • Beğeniler 52 / 142
  • Ticaret 0, (%0)
Caesar Senin gibi kültür ve medeniyetten uzak olsaydık bu yaptığımız fikir alışverişine dedikoduculuk diyebilirdim. saçma sapan yorum yapıyorsun senin yerine ben utandım :) Allah aşkına şu yorumu nasıl bir beyin yapabilir yoksa ben mi abarttım inanılmaz ya :D gereksiz yorum yaparak son konular kısmını işgal etmeyelim lütfen. benim bir tane sitemin aldığı hiti senin sitelerinin 1 yıllık toplamı alamaz :D o zaten ayrı konu

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al