wmaraci reklam
lidertakipci

Bir Bilgi Portalından Para Kazanabilir Miyim?

4 Mesajlar 595 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)
Merhabalar,

Arkadaşlar hayatının son 5 yılının her gününün belki de daha fazla süre internette geçirmiş bir arkadaşınızım.

Popüler internet sitelerinden hiç popüler olamayan sitelere editörlük ve moderatörlüklere kadar her görevde yer aldım özellike kar amacı gütmeyen işleri çok sevdiğim için bu tür projelerde daha çok yer aldım. Bugün kendi kendime şöyle bir durdum düşündüm internet projelerime sunucu vs. masraflarına yazılımcılara verdiğim ücretlere vs. ne kadar para harcamışımdır dedim kendi kendime rakam çok yüksek çıktı hele kazandığımla ölçtüğüm zaman 100'de 10'u bile olmadığını gördüm bunları yaparken amacım para değildi tecrübeydi ve tecrübemi de kazandım en değerlisinin tecrübe olduğunun farkındayım ama şimdi biraz para kazanacak işler yapmak istiyorum mesela nkfu.com'u beğeniyorum güzel bir bilgi portalı hem kaliteli işler yapıyorlar hemde eminim sahipleri para kazanıyorlar bende böyle bir bilgi portalı kursam ne dersiniz para kazanılacak bir iş mi veya nasıl bir site portal veya proje kurmalıyım bir öneriniz var mı acaba?

Teşekkürler...

wmaraci
reklam

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
Dostum bu sektör de çok iyi hizmet verenler var ki bilgi dediğiniz şey çok geniş bir tabir. Mesela uzmantv gibi siteler var. Bu sebeple işiniz biraz zor olabilir.

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

erekaone adlı üyeden alıntı

Dostum bu sektör de çok iyi hizmet verenler var ki bilgi dediğiniz şey çok geniş bir tabir. Mesela uzmantv gibi siteler var. Bu sebeple işiniz biraz zor olabilir.

Anlıyorum ben genel olarak da soruyorum artık biraz para kazanmak istiyorum bu kadar uğraş tecrübe emekten sonra nasıl birşey yapsam diye fikir danışıyorum aslında.

wmtr wmtr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 5 / 3
  • Ticaret 2, (%100)
Zamanınız bolsa makale yazmaktan sıkılmıyorsanız ve özellikle sabırlı biriyseniz bilgiustam.com gibi bir site yapabilirsiniz not: ekibiniz varsa ;)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al