wmaraci reklam

Bir Siteye Giremiyorum

17 Mesajlar 3.126 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kemalhoca kemalhoca Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 59 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Bende girebildim.
" Copyright © 2007 - 2015 BİCümle.NET Tüm hakları ALTTAN İKİNCİ ÇEKMECEDE saklıdır :D "

Fakat bence DNS ler ile alakalı olabilir. 8.8.8.8 8.8.4.4 kullan bakalım ben onu kullanıyorum :)

wmaraci
reklam

Omer Omer ÖFB Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Güvenlik Ekipmanları
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 44 / 193
  • Ticaret 3, (%100)

kemalhoca adlı üyeden alıntı

Bende girebildim.
" Copyright © 2007 - 2015 BİCümle.NET Tüm hakları ALTTAN İKİNCİ ÇEKMECEDE saklıdır :D "

Fakat bence DNS ler ile alakalı olabilir. 8.8.8.8 8.8.4.4 kullan bakalım ben onu kullanıyorum :)

Otomatik Yaptım Olmadı, Google DNS ve Yandex DNS leride Denedim Olmadı :D

MaxTeknoloji.Net - Bozkurt.Net.TR

zoeken zoeken Hosting Sağlayıcısı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Hosting Sağlayıcısı
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 18 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba,

sitenizin adını belirtirseniz yardımcı olabilirim, public_html veya httdocs klasörüne erişim yetkisinde sorun var gibi gözüküyor. Öncelikle panelinizden veya FTP den bağlantı sağlayın. Eğer linux kullanıyorsanız üstte ki belirttiğim klasörlerin yazma izinlerinin 755 olduğuna dikkat edin.

Site ismi belirtirseniz daha iyi yardımcı olabilir PM ile iletişim kurabilrisiniz.

Omer Omer ÖFB Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 44 / 193
  • Ticaret 3, (%100)

zoeken adlı üyeden alıntı

Merhaba,

sitenizin adını belirtirseniz yardımcı olabilirim, public_html veya httdocs klasörüne erişim yetkisinde sorun var gibi gözüküyor. Öncelikle panelinizden veya FTP den bağlantı sağlayın. Eğer linux kullanıyorsanız üstte ki belirttiğim klasörlerin yazma izinlerinin 755 olduğuna dikkat edin.

Site ismi belirtirseniz daha iyi yardımcı olabilir PM ile iletişim kurabilrisiniz.

Site: bicumle.net

Sitenin Sahibi Ben Değil. Takip Ettiğim Bir Site ve Bir Süredir Erişemiyorum Tahmin Ettiğim Gibi Sıkıntı Sunucu Kaynaklıymış Site Yetkilisine Bildirdim Bu Linki.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

zoeken zoeken Hosting Sağlayıcısı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Hosting Sağlayıcısı
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 18 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

Ömer adlı üyeden alıntı

Site: bicumle.net

Sitenin Sahibi Ben Değil. Takip Ettiğim Bir Site ve Bir Süredir Erişemiyorum Tahmin Ettiğim Gibi Sıkıntı Sunucu Kaynaklıymış Site Yetkilisine Bildirdim Bu Linki.

Sitede ki güvenlik duvarı sizin IP adresinizi engellmiş olabilir. Dynamic IP kullanıyorsanız modeminizi kapatıp açın ve IP adresinizin değiştiğine emin olduktan sonra tekrar giriş yapmayı deneyin. Eğer hala giriş yapamıyorsanız site yetkilileri ile iletişim kurarak IP adresinizin banlanıp banlanmadığını öğrenin. Genelde .htaccess üzerinde ki güvenlik işlemleri IP adresini engellediğinde bu şekilde bir hata ile karşılaşılır.

Eğer çok fazla request göndermişseniz .htaccess den sizi manuel engellemiş olabilirler.

Omer Omer ÖFB Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 44 / 193
  • Ticaret 3, (%100)

zoeken adlı üyeden alıntı

Sitede ki güvenlik duvarı sizin IP adresinizi engellmiş olabilir. Dynamic IP kullanıyorsanız modeminizi kapatıp açın ve IP adresinizin değiştiğine emin olduktan sonra tekrar giriş yapmayı deneyin. Eğer hala giriş yapamıyorsanız site yetkilileri ile iletişim kurarak IP adresinizin banlanıp banlanmadığını öğrenin. Genelde .htaccess üzerinde ki güvenlik işlemleri IP adresini engellediğinde bu şekilde bir hata ile karşılaşılır.

Eğer çok fazla request göndermişseniz .htaccess den sizi manuel engellemiş olabilirler.

Site Yönetimine Bildirdim Bekliyorum :)

Teşekkürler İlginiz İçin.

radyotelekom radyotelekom Radyo Telekomünikasyon Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek bilgisayar hizmetleri
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 417
  • Beğeniler 100 / 54
  • Ticaret 2, (%50)
Web sağlayıcı ile görüşünüz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al