wmaraci reklam

bir sorum var - işe alım olabilir

9 Mesajlar 892 Okunma
wmaraci reklam

furkanberkehan furkanberkehan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 8 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Öncelikle herkese selamlar,
Bundan birkaç ay önce Almanya İstikbal Bayiisi ile remote olarak çalışmaya başladım.
3 Adet web sitesi kurduk ve Amazon, ebay gibi pazaryerlerine ürünler yükledik.
Şuanda online satış üzerinden hiç ciro elde edemedik 6 ay oldu hemen hemen
Google Ads ile reklam çıkmadık henüz fakat çıkarsak nasıl sonuçlar elde ederiz bilemiyorum.
İşten anlayan birinin pazarlamacı veya analist olarak bize yardımcı olmasını istiyorum.
Fikirlerinizi ve yorumlarınızı belirtirseniz kendim düzenlemeler yapacağım eğer kesinlikle ben yardımcı olabilirim uzun sürecek bir işlem derseniz 1 ay kadar işe alım yapıp 2-3K TL Bütçe çıkarabilirim.

Web sitelerini buradan yazıyorum herkes inceleyip bana yorumlarını iletirse sevinirim
şimdiden teşekkürler

http://hannover-istikbal.de/
https://www.braunschweig-bellona.de/
http://deutschebetten.com/

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

persius35 persius35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek programcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 18 / 63
  • Ticaret 1, (%100)

Herşeyin başı seo seo yapmadan sadece reklamla sonuç olmaz dilerseniz bu konuda yardımcı olabilirim,referans istersenzi sunabilirim

Php Kodlama - Wordpress - Nft Tasarım

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

E ticaret yönü site ile bitmez hocam heleki optimizasyon etkili olması gerekiyor site hızlı olması gerekiyor ve şuan dünyanın %80 i mobil e yönelmiş mobil uygulama oluşturup ios android dünyanın kullandığı yerlerde paylaşman lazım ekstra e ticaret için en etkili reklam birimi televizyon reklamlarıdır ve sosyal medya reklamları sabit sosyal medya yönetimi için ekibe ihtiyacın var ve işleyişi bu şekilde ilerleterek 1 2 ayda büyük sonuçlar elde edersiniz yani web sitesi kurmakla bitmez bu dediklerimi yaparsanız büyük işler başarırsınız sürekli geliştirici bir tane ekibin olması gerekiyor 

• Üyelik 16.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 8 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

persius35 adlı üyeden alıntı

Herşeyin başı seo seo yapmadan sadece reklamla sonuç olmaz dilerseniz bu konuda yardımcı olabilirim,referans istersenzi sunabilirim

wmgtasarim adlı üyeden alıntı

E ticaret yönü site ile bitmez hocam heleki optimizasyon etkili olması gerekiyor site hızlı olması gerekiyor ve şuan dünyanın %80 i mobil e yönelmiş mobil uygulama oluşturup ios android dünyanın kullandığı yerlerde paylaşman lazım ekstra e ticaret için en etkili reklam birimi televizyon reklamlarıdır ve sosyal medya reklamları sabit sosyal medya yönetimi için ekibe ihtiyacın var ve işleyişi bu şekilde ilerleterek 1 2 ayda büyük sonuçlar elde edersiniz yani web sitesi kurmakla bitmez bu dediklerimi yaparsanız büyük işler başarırsınız sürekli geliştirici bir tane ekibin olması gerekiyor 

Yanıtınız için teşekkürler sosyal medya ekibimiz var aslında sürekli güncel postlar atılıyor fakat pek istediğimiz etkiyi alamıyoruz internet reklamları için de bütçe ve plan oluşturmamız gerekiyor ilgilenecek birisi lazım sanırım 

wmaraci

• Üyelik 27.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek programcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 18 / 63
  • Ticaret 1, (%100)

furkanberkehan adlı üyeden alıntı

Yanıtınız için teşekkürler sosyal medya ekibimiz var aslında sürekli güncel postlar atılıyor fakat pek istediğimiz etkiyi alamıyoruz internet reklamları için de bütçe ve plan oluşturmamız gerekiyor ilgilenecek birisi lazım sanırım 

hocam post atmak çözüm değil,bakın anlatmak istediğim şu,,tabiki bizle işin yapın diye demiyorum,paralı reklam kısa ve geçici bir çözümdür,sürekli paralı reklam veririm benim bütçem sonsuz diyorsanız problem yok,,ancak değilse prof.şekilde yapılmış bir iç seo ve süreklilik isteyen bir dış seo çalışması sorunlarınıza çözüm olur.

• Üyelik 16.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 8 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

persius35 adlı üyeden alıntı

hocam post atmak çözüm değil,bakın anlatmak istediğim şu,,tabiki bizle işin yapın diye demiyorum,paralı reklam kısa ve geçici bir çözümdür,sürekli paralı reklam veririm benim bütçem sonsuz diyorsanız problem yok,,ancak değilse prof.şekilde yapılmış bir iç seo ve süreklilik isteyen bir dış seo çalışması sorunlarınıza çözüm olur.

hocam sitelerimiz yukarıda seo çalışması da yaptık genel olarak ziyaret var zaten fakat satış yok 

• Üyelik 27.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek programcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 18 / 63
  • Ticaret 1, (%100)

hocam sitelerimiz yukarıda seo çalışması da yaptık genel olarak ziyaret var zaten fakat satış yok 

Yanlış hedef kitle geliyor demektir,,buda seo konusu ile alakalı

saimhincal17 saimhincal17 Senior PHP Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2022
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek PHP Yazılım Uzmanı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** H**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

PM atarsanız yardımcı olabilirim (..)

Muslera Muslera WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** N**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 7 / 64
  • Ticaret 0, (%0)

hocam her şeyi denediyseniz reklam bütçesi ayırın influencerlara almanyada yaşayan türk influencerları bulun derim 

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al