wmaraci reklam

Blogspot Uzantılı Bir Site Tutar mı ?

23 Mesajlar 4.104 Okunma
smmexpress

Drstop75 Drstop75 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 22 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Şunu söyleyeyim .blogspot'un yararı aşırı fazladır google ek toleranslar gösteriyor hızlı index alıyorsunuz vs.Ben aylarca kullandım bloggerı ve memnun da kaldım.Sonra smf'ye geçtim ordan joomla ordan da wordpress bakalım yol nereye giderse :)

wmaraci
reklam

dragoumis35 dragoumis35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** D**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 7 / 18
  • Ticaret 2, (%100)
En büyük avantajı tabiki maliyetsiz olarak alabileceğin en muhteşem hostinge sahip olmak. Blogspot uzantısına bir de domain gelip, şık da bir tema bulunursa işlevsellik açısından harika bir siteniz olur. Söyleyecek, anlatacak orijinal şeyleri olan (adet sancısı güncesi şeklinde yazılmış, herkesin seyrettiği filmlerin, herkesin okuduğu kitapların yorumlarıyla dolu bloglardan yada kopyala yapıştır teknoloji sitesinden bahsetmiyorum. çömlekçilik, kuşçuluk, bitki yetiştiriciliği gibi orijinal konular) biri için harika bir çözüm bazı ufak teknik aksaklıklarına rağmen (Örneğin galeri işi büyük sorun).

Ancak dezavantajları çok büyük eğer rekabetin sert olduğu kelimeler üzerine bir blog yapıyorsanız. Öncelikle burda herkes indeks avantajından bahsetmiş ama eşit sayıda yazı girilen blogspot - wordpress sitede wordpres 8'e 1, 9'a 1 gibi bir üstünlüğe sahip. Wordpres SEO eklentileri anahtar kelimenin bütün varyantlarını indeksletirken blogspot tabanlı sitede tarih, kategori vs bir alay gereksiz arşiv index alırken kelimeler çok zor ve geç indeks alıyor. site: benimblog.blogspot.com diye aradığınızda görünen rakam google amcanın dizine aldığı sayfa sayınız "aramalarda görünen sayfa" sayınız değil aklınızda olsun.

Yani büyük ve duyulmamış bir proje düşünen blogspot ile yolun sonunu göremez. Kopyala yapıştır, film, dizi, sağlık, magazin siteleri için de geçerli bu dediklerimiz.

SEO tekniklerinizi profesyonelleştirebildiyseniz ve anormal sayılarda güncelleme yapabiliyorsanız (robot değil ekip olarak) özgün yazı, konu, resim derdiniz yok wordpress sitelerde. Konu içerikleriniz, kopya, çerçöp de olsa sıralamada yürüyorsunuz. Blogspot tabanlı iş yaparsanız öpe öpe düzgün ve dürüst iş yapmak zorundasınız...
Incanus

kişi bu mesajı beğendi.

radyotelekom radyotelekom Radyo Telekomünikasyon Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek bilgisayar hizmetleri
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 417
  • Beğeniler 100 / 54
  • Ticaret 2, (%50)
Tutar içeriğe bağlı.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al